Strona 1428 z 1993 PierwszyPierwszy ... 428 928 1328 1378 1418 1426 1427 1428 1429 1430 1438 1478 1528 1928 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,271 do 14,280 z 19924
Like Tree8615Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Trusawki znaczy się rules...hejka:-)
    Na wczorajszą kolację z kaszą bulgar,na dzisiejsze śniadanie z jaglanką...zjadłam te truskawki i z odrobiną stewii i miodu,coby troszku dosmaczyć,bo pomimo słońca za bardzo słodkie to one nie są...

Pomimo różnych,różnistych wróżb oraz wzmożonego zapotrzebowania na ciasto córcia moja,na 99 procent,nosi we swym łonie chłopca,tak jak chcieli bracia.Powiem Wam,że zobaczywszy ją po kształcie brzucha stwierdziłam,że ma tam pana,no ale niekiedy i oko zawodzi przeca...najważniejsze coby zdrowe było,a każda opcja i tak ma swoje wady i zalety,jak to w życiu...albo szklanka do połowy pełna,albo doopa zawsze z tyłu,że se tak zafilozofuję :-)

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Kocham twoje filozofie Anulko.Dziewczynka mogłaby nadmiernie rozpieszczonym bahorkiem rosnąć, a chłopiec będzie miał kogo naśladować i mimo sporej różnicy wieku się lepiej z braćmi zżyć.
    Ja przy bardzo gorzkim antybiotyku( no przełykam błyskawicznie ale z przełyku gorycz czuję) apetytu też nie mam.Upał po Portugalii gdzie 34-39°C było nie doskwiera mi za bardzo.
    Szwagier bardziej bidny bo obolały i z rany rozrzedzona sztucznie i dodatkową heparyną krew mu się zaczęła sączyć.Na żywca dołożyli mu szwów.
    Ja zadzwoniłam na Izbę Przyjęć bo jutro mam termin zabiegu.Alw kazali po 15 celem zmiany terminu bo infekcja jest przeciwwskazannieem.
    Kciuki za twojego trzeciego wnuka, za Rasti drugiego prawnuka i za moje własne gila odejście.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

No u mojej malutkiej jeszcze trochę do połówkowego USG.
    Ciekawe czy będzie widać co tam rośnie. Leon dba o braciszka,bo on twierdzi,że to będzie Bob. Na początku myśleli,że on sobie skraca,bo na dziecko mówił bobo. Pytają czy by chciał siostrzyczkę czy braciszka a on bob. No tak bobo ale co? Bob że złością odpowiedział. No i dopiero zrozumieli,że będzie bobo o imieniu Bob /hi hi hi /.
    Rano szukał w szafce kapci.
    Wyciąga po kolei i mówi taty kapć,kręci głową ,mamy kapć, taty kapć..... O jeeest ty kapć.
    aisak102 and TinnGO like this.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Straszne są takie upały dla ludzi po operacji. Szwy się gorzej goją i o odparzenia dużo łatwiej. Ja przy takich upałach miałam woreczek operowany i pierwsze biodro. Bardzo współczuję szwagrowi.
    Wracając do płci nienarodzonego dziecka,Monika jest zawiedziona bo chce córeczkę a tu syn jej przepowiada chłopca i wszyscy dookoła mówią,że będzie chłopiec,bo bardzo ładnie wygląda.
    Jak na początku ciąży tak bardzo źle się czuła,to zapowiadała,że zaraz po porodzie "warsztat zamyka" i zakłada sprężynkę . Teraz mówi do Tomka..... dotąd będziesz robił aż będzie dziewczynka.
    Myślałam,że padnę . No tak tylko im potrzeba drużyny piłkarskiej. Mam nadzieję,że to tylko był żart.

Awatar kania79

ajć!ajć!..Monice mus życzyć "do pary",coby przełamać passę wątkowej jednopłciowości młodego pokolenia...a z tym "robieniem do skutku" to może być jak u mego małża kuzyna z dalszej rodziny,który działał w drugą mańkę i syna zaposiadł dopiero za ósmym razem...i za dziewiątym...i za dziesiątym...
    Rzeczywiście upały i burze nie sprzyjają gojeniu się ran,no ale bądzmy dobrej myśli...
    Ciekawość? na kiedy Terenin zbieg przełożony?
    No to DOBRANOC

Awatar kania79

P.S.
    Na TVN-nie o 22.30 zacznie się głupawa polska komedia z fantastycznymi dialogami i fajną obsadą "Jak się pozbyć celulitu"

Awatar aisak102
    aisak102 jest teraz aktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Dziękuję Grazynko i Tereniu ... dobrze, że o możliwości nadmiernego rozmiękczenia mięska wspomnialaś Grazynko, bo już sobie sprytnie kombinowałam, że dziś na sobotę mięsko nasolę

Zmykam spać, bo dzis cięzki dzień miałam i zmęczonam okrutnie ...

jeszcze tylko pożyczę Kumom i Rodzinom wszystkiego, czego im trzeba

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Kasiu ,dla mnie też było wielkim zaskoczeniem,że mięso rozpadało się na grillu.
    Wyobraź sobie,że ja z dużej karkówki zrobiłam 5 porcji z czego 4 zamroziłam. Ta pierwsza nie mrożona już dziwnie się zachowywała, bo trudno ją było na drugą stronę w całości przewrócić. Robiłam w czwartek. Zazwyczaj w piątek wieczorkiem przysposabiam mięsko i wszystko jest o k.
    Dokąd nie wpadłam na sól zmiękczającą ,robiłam marynatę z dodatkiem wódki i coca coli. Ta swobodnie mogła stać kilka dni ,mięsko było w miarę miękkie,no ale nie takie jak po soli.
    Nie wiem czy zauwazyłyscie jak podrożało mięso. Myślałam,że to była taka chwilowa podwyżka z powodu świąt,ale ceny nie dość,że nie spadły ,to jeszcze poszybowały w górę.
    U mnie na wsi,gdzie ceny i tak są niższe jak w stolicy średnio o 8 zł na kilogramie. Od szynki n.p. z 12 - 14 na 18-20. To jest 50% pierwotnej ceny. Masakra.
    Warzywa też są potwornie drogie ,na bazarku dużo droższe niż w markecie.
    Uśmiałam się wczoraj z mojej wnuczki. Powiedziała jakie mają plany na pierwsze dni pobytu . Przylatują w piątek,w sobotę rano przyjeżdżają do nas . Po obiedzie jadą do teściów,bo akurat są teściowej urodziny. No i komentarz: babciu mam nadzieję,że masz w zamrażarce jakieś pierogi. Dla Tomka z mięskiem a dla mnie ruskie. Ooooo i brokułami pod beszamelem i jakiś pasztet wege... Wyliczanka była dłuższa i oczywiście tego nie trzeba robić,bo zapewne wszystko jest w zamrażarce. Na koniec swierdziła, że musi się porządnie najeść,bo u teściów nigdy dla niej nic nie ma,mimo tego,że przez 8 lat wiedzą,że nie je mięsa . Nawet jak robią jakieś sałatki to do każdej coś mięsnego dorzucą,jakby złośliwie. No fakt,nie każdy jest taki tolerancyjny jak babcia Grażynka. Co do diety wege to i w Londynie lekarze nie mają nic przeciwko stosowaniu tej diety przez ciężarne. Tylko częściej kontrolują krew.
    Już nie mogę się doczekać kiedy przyjadą. Choć troszkę się boję tego wyzwania .
    Dziadek W zadeklarował/sam bez podpowiedzi/ ,że pożyczy im Forda na czas urlopu.
    Tylko nie wiem czy na zamiar w końcu Volvo naprawić ,czy weźmie urlop . Przecież do autobusu chodził nie będzie bo zakwasów dostanie /to jego słowa).

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

A ja dzisiaj już się zebrałam do wychodzenia z domu.Pojechałam nadzorować koszenie przez pana Bronka.
    Miała o 11 być burza ale gdzie tam, pogoda jak w Portugalii.Koszenie strasznie trudne bo trawa pozakwitała i w dodatku mimo upałów do południa mokra była.Musiał kosić bez kosza i grabić.Ja trochę powyrywałam chwastów i popatrzyłam na ogórki.Wzeszedł 1.To chyba oznacza konieczność zakupu flancy
    .Pojechałam też na angielski, ale poza mną nikt nie przyszedł.W tej grupie mam tylko 1 znajomą ale na urlopie więc nie wiem co się stało.
    Koleżanka z działki zaleciła mi na zatoki ssanie oleju słonecznikowego.Na czczo łyżka oleju przez 20 min i wypluć( ma się zrobić biały).
    Czy któraś z was to stosowała.?
    Grażynko ale będziesz miała radość jak zobaczysz Monikę i jej rodzinę.Ale Lilo chyba zostaje w Angli?

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tereniu,poczekaj może jeszcze wyjdą,może za sucho miały.
    Ja jakoś nie mam przekonania do flancowanych ogórków. Jakoś za zwyczaj mi padały a nawet te siane tego samego dnia co flance wysadzane zawsze przeganiały flancowane. Ja w tym roku nic nie robiłam,ale jakieś stare chyba trzyletnie nasiona wsadziliśmy w taką nieskopaną grządkę. Co będzie to będzie.
    Pełne zaskoczenie,cukinia wyszła i fasolka szparagowa tyczna już się piąć zaczyna a dopiero tydzień temu była wsadzona. Często tak bywa,że jak się starasz to nic nie wychodzi a jak tak byle jak to rośnie.
    Lili zostaje w Londynie. Przyjeżdża na ten czas Monisi koleżanka jeszcze z technikum
    Lili to taki wdzięczny bezproblemowy piesek. Byle tylko 2x dziennie na spacerek i pełna miseczka , a raczej 2 z jedzonkiem i z wodą.

Uprawnienia umieszczania postów