Strona 1429 z 1444 PierwszyPierwszy ... 429 929 1329 1379 1419 1427 1428 1429 1430 1431 1439 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,281 do 14,290 z 14435
Like Tree8298Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Tinn, o ssaniu oleju pamiętam, że pisał kiedyś Tombak w swoich książkach, choć chyba w innym celu.
    Jeśli się nie mylę, bo czytałam strasznie dawno temu, to w celu "zapomnienia " o głodzie.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Possałam dzisiaj 15 minut. Kupiłam duża butlę oleju. Świeży , niezjełczały był bez smaku. Jak parafina.
    Nie było to przykre. Wyplułam do kocich żwirków, żeby sobie nie zatłuszczać sanitariatów.
    Była biała jak mleko emulsja. Na razie kontynuuję.
    Kupiłam sobie też Irigasin taki zestaw do płukania NaCL (chlorek sodu) zatok i nosa.
    Też koleżance pomogło, bo ona ma jaskrę i wielu leków nie może brać.
    Ale to ssanie trzeba robić przez długi czas. Oby mi samozaoarcia starczyło.
    Dzisiaj przyjechała do ojca (szwagra) moja siostrzenica z Warszawy.
    Jestem w 5 dniu antybiotyków i już nie kaszlę i nie kicham więc chyba zaryzykuję spotkanie z siostrą i jej córką.
    Szwagra chcą wypisać w poniedziałek

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Tereniu,to chyba dobrze rokuje skoro szwagra już wypisują.
    Szybkiego powrotu do pełnego zdrowia Mu życzę no i oczywiście dobrych wyników histopatologicznego badania.
    U nas niby kilka stopni jest dzisiaj mniej,ale potworną duchota mimo że deszcze gdzieś dalej krążą.
    Byliśmy dzisiaj na targu i byłam pozytywnie zaskoczona cenami w porównaniu do tych co wczoraj pod Halą Mirowską pokazywali. Pomidory, piękne,malinowe po 4,50 a były też tańsze troszkę brzydsze.
    Truskawki po 6 PLN,kalafiory duże po 3,50.
    Straszyli,że polskie ziemniaki powyżej 5 a u nas były po 3.
    Suma sumarum drożej jak w ubiegłym roku,ale nie tak potwornie jak w Warszawie.
    Grilla Dorotka zrobiła a ja tylko taką sałatkę którą pamiętam z dziecięcych czasów - ogórki świeże i kwaszone,pomidory,cebulą i śledzie.
    Teraz sobie odpoczywamy a Mimi nie może się zdecydować komu towarzyszyć.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Wiecie wypłukałam sobie dzisiaj 2 razy nos i zatoki takim zestawem irigasin z chlormiem sodu.Zdecydowanie na śluzówkę nosa i gardło to mi pomogło.No i zamierzam to ssanie oleju kontynuować.
    Szwagier jeszcze dość słaby, ale ordynator którego jest pacjentem położył go na takiej sali na której leżą pacjenci 2 czy 3 dniowego pobytu.Na sobotę i niedzielę ich puszczają.Ma więc całą salę dla siebie, z łazienką i modrzewiem za oknem.To duży plus dla takiego "dzikusa" jak on.On zachowuje się jak dzikie zwierzątko w niewoli.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Niedzielne,słoneczne Dzień dobry...

Cytat Zamieszczone przez Sonka57 Zobacz posta
    o ssaniu oleju pamiętam, że pisał kiedyś Tombak w swoich książkach, choć chyba w innym celu.
    Jeśli się nie mylę, bo czytałam strasznie dawno temu, to w celu "zapomnienia " o głodzie.
    mi/mnie się wydaje,że dla ogólnego oczyszczenia organizmu...nie mogę sprawdzić,bo książkę pożyczyłam nie wiedzieć komu
    i już do mnie nie wróciła

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    to ssanie trzeba robić przez długi czas. Oby mi samozaoarcia starczyło.
    No i zamierzam to ssanie oleju kontynuować
    a może to wiara w skuteczność najbardziej pomaga...kiedyś,kiedyś jak Tombak był na topie moje koleżanki
    ssanie stosowały,ale z jakim skutkiem nie pamiętam...ja myślę,że co ma być to będzie...jedna bowiem z tych koleżanek
    to ta długo*leżąca po udarze...sorki,że to piszę ale to tak tylko informacyjnie,bez podtekstów

Szwagier jeszcze dość słaby, ale ordynator którego jest pacjentem położył go na takiej sali na której leżą pacjenci 2 czy 3 dniowego pobytu.Na sobotę i niedzielę ich puszczają.Ma więc całą salę dla siebie, z łazienką i modrzewiem za oknem.To duży plus dla takiego "dzikusa" jak on.On zachowuje się jak dzikie zwierzątko w niewoli.
    ...a widzi kuna,chory to i szwagier litość wzbudza...ja za każdym męża pobytem najsamprzód się okrutnie zżymam
    i buntuję,albowiem już teraz to nie jest jakiś wypadek losowy,tylko ewidentne niedbanie o siebie,no a potem zaś jak
    ten kuń w kieracie latam na drodze szpital-dom...i za każdym razem obiecuję sobie,że już za następnym nie będę...

Miłej niedzieli

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Tak to jest jak ktoś chory to nasze kobiece serca topnieją.Dzisiaj ja w kościele wysłuchałam apelu ojca takiego małego chłopaczka Bogusia który ma glejaka pnia mózgu .Rodzice zbierają 2mln zł na leczenie w Stanach.Mają 600tys.Proboszcz któdy nie może uzbierać na remont schodów ogłosił tacę gospodarczą na przyszły tydzień a tego ojca z długim apelem wpuścił przed końcowym błogosławieństwem.Wyszarpnęłam 50 zl i dałam do puszki.Ludzie też papierki pchali.Może im się uda.
    Jestem zadowolona z nowego proboszcza.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Tereniu, myślę,że uda się zebrać potrzebną kwotę.
    Zawsze nerw mnie straszny bierze jak słyszę podobne ogłoszenie w tv lub jak wskakują reklamy z portalu wrzutka. Uważam za wielką niegodziwość ze strony rządu
    /Obojętnie kto rządzi/ pozostawienie takich ludzi samych sobie. Uważam,że jeśli
    NFZ nie jest w stanie zapewnić leczenia w kraju to powinien szukać za granicą. No chyba,że w kraju można leczyć a ktoś jest przekonany,że za granicą zrobią to lepiej,to niech wtedy sam się stara o fundusz. Z drugiej strony jestem pełna uznania dla dobroczynności ludzi. W ciągu kilku dni potrafią zebrać olbrzymie kwoty. Wtedy strasznie się rozklejam. Czasami pokazują takie wyleczone dziecko i wtedy jestem dumna,że ponad podziałami ludzie potrafią zrobić coś dobrego.
    Wczoraj korzystając z obecności Dorotki,pojechałam obejrzeć dom co męża siostra kupiła. Sporo roboty jeszcze przed nimi,ale dom bardzo mi się podobał. Najważniejsze ,że jest duża widna kuchnia. Ilość okien mnie by przeraziła,bo na parterze jest ich 14 a na piętrze 10. Uffff umyć 24 okna plus jeszcze różne małe w garażach i pomieszczeniach gospodarczych...... Nie zazdroszczę.Działka ładna,przeszło 2000 m ale pusta bez jednego drzewka,do zagospodarowania.
    No cóż stronami ludzie mają szczęście. Po wykupieniu za grosze mieszkania komunalnego można się nieźle wzbogacić.
    Idę jeszcze pod kocyk dospać troszkę.
    Miłego tygodnia moje kochane

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

mi/mnie się wydaje,że dla ogólnego oczyszczenia organizmu...nie mogę sprawdzić,
    To tak jak ja. Książki nie mam a czytałam wieki temu.
    Pewnie masz rację
    , miałam takie skojarzenie z głodem bo gdzieś w zakamarkach pamięci wyszperałam, że zalecał aby jeść 2 x dziennie a to ssanie oleju było na porządku dziennym u ludzi lasu, na dalekiej Syberii, a więc aby niejako oszukać głód.
    Pewnie się myliłam bo w necie, przed chwilą,
    znalazłam tylko takie zastosowanie o jakim piszesz.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    O pogodzie pisała nie będę,bo każdy widzi jaka jest.
    W zasadzie to nie ma co pisać.
    Upał powoduje,że człowiek porusza się jak ślimak albo Mucha w smole.
    Bardzo współczuję ludziom którzy muszą teraz pracować,zwłaszcza w pomieszczeniach bez klimatyzacji , a już nie daj Boże na powietrzu. Tak jak mój pan mąż 24 godziny na nogach,w butach i czarnym odzieniu.
    Kupiłam mu spodnie 100% bawełny a te debile czepiają się czemu nie chodzi w bojówkach.
    Jak dotkniesz materiału to sam plastyk. Koszule też zamówili białe z firmowym nadrukiem oczywiście 100% sztuczne.
    Masakra. Chociaż wywalczył żeby zamiast tych białych pod krawat dali podkoszulki. Zgodzili się z oporami,ale oczywiście czarne .
    Najłatwiej jest podejmować decyzje siedząc za biureczkiem pod wiatrakiem lub klimą/wrrr/
    Idę sobie pod wiatraczkiem poleżeć, może jakiś pomysł na obiad wpadnie....

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Ja się zbieram do pojechania po klucze do koleżanki, która opiekowała się kociastymi.Mam antybiotyku jeszcze na 3dni i boję się przerwać.Ale strasznie charczę, smarczę, skasluję i nie wiem czy to te moje leukocyty i ten kaszel i smark związany jest z angybiotykiem czy ciągle choroba we mnie tkwi i jak skończę antybiotyk to wróci.
    Siostra mnie dzisiaj zaprosiła na wspólny spacer wieczorem.Wczoraj była z męzem w parku Julianowskim.
    Cieszę się, że oswajają to swoje łódzkie mieszkanie.
    Jak tam Mimi Grażynko.Znalazłaś jakiegoś behawiorystę?

Uprawnienia umieszczania postów