Strona 1468 z 1479 PierwszyPierwszy ... 468 968 1368 1418 1458 1466 1467 1468 1469 1470 1478 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,671 do 14,680 z 14781
Like Tree8324Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Gorąco witam, w ten zimny i wietrzny dzień...

ja od wczoraj staram się łączyć pracę z babciowaniem i umęczona w związku z tym jestem okrutnie. Ale dziś noc już spędzam we własnym łóżku, więc mam nadzieję, na spokojny, bez nocnych alarmów sen.

Miłego dnia, może wieczorem uda mi się więcej napisać...

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

To Staś ciągle taki trudny w nocy jest?
    To współczuję.Nasze jak już się uda uśpić to śpią dobrze ttlko krótko o 6 zwykle pobudka.
    Jestem dzisiaj na bananach ale z uwagi na słodycz owoców głód mnie ssie.
    Ale to jest niesprawiedliwe bo głód czuję a sytości i łaknienia na wodę nie.
    Dużo łatwiej by mi było gdybym miała sprawny ten ośrodek sytości.
    Ale dzisiaj wypowiedź Sabinki z Zawziętasek na coś mnie naprowadziła.
    No bo najtrudniej mi jest wieczorem, przed telewizorem jak jestem taka wyluzowana i domowa. No a jak zacznę jeść to wpadam w ciąg.No to jest metoda zjeść kolację, nawet sporą, ale 16-17 i poza napojami szlaban na wszystko.Wczesna kolacja i szlaban.No tego nie próbowałam.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    No to jest metoda zjeść kolację, nawet sporą, ale 16-17 i poza napojami szlaban na wszystko.Wczesna kolacja i szlaban.No tego nie próbowałam.
    Ja próbowałam ... i nawet kiedys mi się udawało (no może kolacja później, bo 18-19) ... ale ostatnimi czasy, mimo silnego postanowienia ... wieczorem dalej grzeszę ... ale to dobra metoda chyba, bo pozwala zachować dłuższy czas niejedzenia (zamknąć okienko )

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Wieje u mnie przeokropnie.
    Wczoraj wieczorem pan mąż w kominku rozpalił,przyjemnie się zrobiło.
    Wykończyłam wczoraj przetwory.
    Pastę paprykową ja dodatkowo przez gęste sito przecieram.
    Wtedy jest taka aksamitna.
    Jednak to przecieranie dużo czasu zajmuje i siły potrzebuje.
    Dzisiaj czuję to w barku.
    Leon kazał połączyć się z babcią i krzyczy baba kup jeloł dżem. Siedział , smarował naleśniki dżemem . Skończył się brzoskwiniowy więc dostał słoiczek z powidłami. Monika mu tłumczy,że babcia kupuje owoce i sama robi dżem.
    No,no,no baba kupi dżem.
    Trudno mu wymówić moje imię,więc ja jestem baba Mimi. Słodziaczek kochany.
    Dzisiaj jest typowo łóżkowa pogoda. Jestem sama więc mogę sobie polegiwać z przytulanką przy boku.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Ja dzisiaj byłam na gimnastyce kręgosłupa i wróciwszy zasiadłam do laptopika bo prawie tydzień bez internetu po awarii rutera skumulował mi pewne potrzeby. Ale już się obrobiłam i ruszam do zaplanowanych działań.Wymyśliłam sobie, ze skoro jest zimno to akurat prasowanie będzie dobrym zajęciem,
    Trochę mi ten ziąb, który przyszedł do nas wczoraj koliduje z dietą. Ona taka bardziej wyziębiająca jest.Staram sie przygotowywać posiłki na ciepło, ale akurat mam dzisiaj 6 pomidorów i ciemny ryż,
    Dieta mi się podoba może dlatego, że robię ją pierwszy raz.
    Ale tak najbardziej to jestem zadowolona, że zaczęłam.No bo działa wtedy mechanizm żalu za straceniem tego co się już zyskało.No troszkę sie cofnęłam (1,9kg)z połowy odjedzonego Dukana. I wyraźnie mi to poprawiło nastrój.
    Czy któraś kumcia korzystała z Netflixa? Bo chodzi mi po głowie zapoznanie się z tą formą oglądania.
    Może coś mi podpowiecie.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Nie znam netfliksa, więc nie podpowiem. Wiem ,że w Londynie go mają a nie mają tv.
    Najczęściej korzystają z kreskówek dla Leona. On może 30 minut dziennie oglądać ulubione filmiki. Najczęściej o
    śwince Pepe . /Hihihi/
    Zimno dzisiaj u mnie ale na szczęście nie pada i nie wieje.
    Ciekawe czy faktycznie od jutra będzie ocieplenie.
    Sama dzisiaj rozpaliłam w kominku robiąc mężowi niespodziankę. Straszny piecuch z mojego chłopa.
    Jakieś dziwne smaki mam jak ciężarna. Pierogi albo kartacze za mną chodzą że skwareczkami z cebulką.
    Oj gdyby tak ktoś zrobił i pod nos podstawił.
    Idę kurka wypuścić,bo teraz już nie wypuszczam skoro świt.
    Te młodsze kurczaczki bardzo narzekają,że jest im zimno.
    Garną się pod skrzydła starszych kurek a nie wszystkie są takie łaskawe jak ta staruszka.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł wieczorową porą

Ja dziś trzeci i ostatni dzień babciodyżurów miałam ... Nauczona poprzednimi doświadczeniami ubrałam się dziś ciepło i nawet rajstopy pod dzinsy założyłam, no ale na stopach pantofle miałam i te stopy mi po prostu skostniały z zimna, kiedy do domu wracałam ... oj, nie lubić ja zimna, mocno nie lubić ...

Kumcie, porady mi trzeba ... na małym palcu u nogi zrobił mi się jakiś nagniotek, czy inny odcisk i praktycznie w każdych butach cierpię okrutnie od tego bolaka ... co się z takim nagniotkiem robi? Wiecie może? Bo mi życie obrzydza ... ja latawica i bardzo sobie piesze wędrówki po mieście ceniałam, a teraz ... pupa ... każdy spacer mi ten odcisk obrzydza

W przyspieszonym tempie mieszkania szukam przeglądając ogłoszenia w necie ... niby jest tego towaru na rynku pod dostatkiem, ale jak na razie żadne nie spełnia moich oczekiwań ... tzn. nie jest duże, jasne, ustawne, w miłym miejscu, z dobrą komunikacją i WYJĄTKOWO TANIE ... czas mija a mnie rosnąca frustracja ogarnia ...

Wyobrażam sobie, jak mobilizująco na Grażynkę wpływa prośbia prawnusia o jeloł dżem ...

Wagowo przekroczyłam 80 kg ... nie jest mi z tym dobrze, ale jeszcze trzeba mi jakiegoś kopa, żebym się wzięła w garść i dietę Monkową wdrożyła ... mam, co prawda gąskę od Kaasi, ale ta gąska wyraźnie łagodna i raczej szyję do głasków nadstawia - do wymierzenia mi siarczystego kopniaka jakaś nieskora jest ... pogadam z nią jeszcze - może się gąska przemoże ...
    ... a może przykład Tereski mi na ambit wejdzie?

No, wracam do ogłoszeń i jako nieuleczalna optymistka liczę na cud ... czyli znalezienie okazyjnie taniego mieszkania ...

Śpijcie dobrze Kumcie

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Jest w aptece taki płyn na odciski.On żre oraz obsusza i wypala.Smaruje się pędzelkiem i skrawa sukcesywnie.Ale najlepiej trzeba rdzeń tego odcisku usunąć.
    Może do dobrej pedicurzystki zajdź, albo podologa?

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Też chciałam polecić płyn z apteki.
    Wszystko zależy od tego co to jest. Jeśli taki prawdziwy odcisk z korzeniem to będzie trudno.
    Jeśli bez korzenia,to płyn pomoże ,ale niestety paskudztwo lubi odrastać.
    Słonko u mnie świeci,ale chłodno jest.
    Wczoraj po południu,po burzy była cudna tęcza. Były czarne,grube chmury i w pewnym momencie rozstąpiły się pokazując słonko i tęczę.
    Przepiękne zjawisko na tle ciemnych chmur.
    Mój mąż jadąc do siostry wszedł do lasu i przywiózł 2 wiaderka grzybów. Prawdziwki i siwe kozaki. Cieszył się jak dziecko.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Piątkowe dzień dobry,

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    (...)
    Moniu muszę Ci napisać,że trafił mi się pies z wegańskimi smakami. Zjada wszystkie owoce i warzywa . Rano po szaleństwach w ogródku zawsze sobie jakiś owoc przynosi. Obiadu bez warzyw gotowanych i surowych nie ruszy bez względu na rodzaj mięsa. Sama oskubała 2 krzaczki borówki a teraz upomina się o te czerwone owocki /nigdy nie pamiętam czy to goi czy Akai/(...)

Większość przerobiłam,została mi jeszcze papryka do uduszenia ,bo chce zrobić tą pastę co nam Hania przepis podała .
    Mądra sunia

Grażynko, czy mogę się uśmiechnąć o przepis na tę pastę... z góry dziękuję

(...)
    Jestem z niej tzn tej diety bardzo zadowolona.Głodu nie czuję.Smacznie można to przyrządzić i mimo, że 2,5 albo 3 l płynu nie wypiję staram się ile mogę i waga zleciała, a najważniejsze dla mnie, że żołądek i jelita nie buntują się.No nawet odstawiłam wszelkie pantoprazole, ranigasty i lanzule brane na żoładek.To te inhibitory pompy protonowej.
    Nie mam takich sensacji kibelkowych jak na ścisłej Dąbrowskiej.
    Teresko, bardzo, bardzo się cieszę, że dieta Ci służy, a i efekty są już widoczne. GRATULACJE

To Staś ciągle taki trudny w nocy jest?

(...)No to jest metoda zjeść kolację, nawet sporą, ale 16-17 i poza napojami szlaban na wszystko.Wczesna kolacja i szlaban.No tego nie próbowałam.
    Ze Stasiem bywa różnie... są noce całkiem niezłe z jedną, dwoma pobudkami no i takie, w czasie których nie chce spać. Tak czy siak, dla dorosłej osoby, przyzwyczajonej do 7-8 godzin CIĄGŁEGO snu, te dwie pobudki też nie są miłe. No i podobnie jak Twoje maluchy Staś rozpoczyna dzień o nieludzkiej dla mnie porze, czyli o 6...

U mnie post przerywany się sprawdza, zamykam okienko kolacją, którą kończę jeść o 17:00, później piję już tylko herbatę, wodę czy napary ziołowe, śniadanie jem o 10:00 rano. Oczywiście kłopoty zaczynają się gdy w planach mam np. wieczorne alkoholowo - jedzeniowe spotkanie/wyjście, ale z tym też można sobie dać radę... śniadanie następnego dnia jem po prostu dużo później. Generalna zasada, post/przerwa między posiłkami ma trwać co najmniej 16 godzin, w moim wypadku jest to 17.

Wspaczku, zdecydowanie radzę wizytę u podologa... no i trzyma kciuki, żeby już nie bolało

kANECZKO, nie mogę się doczekać*Twoich wspomnień*z wycieczki do Pragi, jak wrażenia?
    miłego popołudnia
    Ostatnio edytowane przez monkaa ; 20-09-2019 o 12:54

Uprawnienia umieszczania postów