Strona 1475 z 1600 PierwszyPierwszy ... 475 975 1375 1425 1465 1473 1474 1475 1476 1477 1485 1525 1575 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,741 do 14,750 z 15993
Like Tree8436Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest teraz aktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

A to miałaś tzw. zimny prysznic. Asia sobie umyśliła, że 9-ty października to ładna data i skoro jeden się urodził w poniedziałek, drugi w piątek,
    to kolejny może być ze środy...a ciąża jest już donoszona, więc problemu niet, oprócz tego, że za "swoim" ginekologiem będzie rodziła dalej od domu niż by mogła...

Trochę już mi przeszło, w końcu nie jest to operacja ratująca życie, chociaż koleżanka radzi mi, żebym napisała do NFZ z prośbą o podanie szpitala, który wykona operację... uech wszystko jakoś się znosi, tylko przykro jak się czyta:
    5 sie 2019 - Ministerstwo Zdrowia przekazało od grudnia 2015 roku fundacji ojca Rydzyka prawie 1 mln zł
    a na poprawę jakości życia mego męża piniądzów nie ma

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    wypłacają to co do tej pory,nie obniżają emerytury
    oczywiście, że wypłacają wyższe, dobre pany, tylko prawo jest takie, że cokolwiek bym chciała przeliczyć dodają,
    ale do wyliczeń z grudnia 2013 roku, kiedy to po raz pierwszy złożyłam wniosek o emeryturę tzw. powszechną ...
    i nie ma matematyki, która pożeniła by świadczenie sprzed 6-ciu lat z tegorocznym...

Aniu,strasznie mnie zasmuciłaś. Mam nadzieję,że to żart.
    może nie tyle żart, co determinacja, zaś ale jak się bliżej przyjrzeć i jakiego*nie* bądź "latarnika wyborczego"
    nie wypełnić to najdalej mi jest do Konfederacji i "dobrej zmiany", na zmianę raz jedna raz druga na końcu jest.

każdy głosuje jak mu sumienie podpowiada.
    ...a sumienie i to co widać i słychać nakazywało by nie iść na wybory ffcale, zaś ale wtedy zagłosuję oddając
    pole innym ...noo jakby nie patrzył cosik z tyłu pozostaje.
    Na jednym z for/forów dyskutancji nie mogą się doczekać soboty 12-go, kiedy to zacznie wreszcie obowiązywać
    cisza wyborcza i proponują ogłosić ten dzień - świętem

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Nasz kraj jak w głąb historii spojrzeć to szczęścia do mądrej władzy nie miał.Czy to za Piastów, Jagielonów czy pøźniej elekcyjnych popaprańców .Może krótko, bo nie zdążyła ta władza się zepsuć, po odzyskaniu niepodległości było jako tako -budowa Gdyni, reformy Grabskiego.
    Potem socjalizmo - komunizm i wszechobecna zgoda na kombinowanie, przywłaszczanie, o nic nie dbanie, bo wszystko niby nasze i niczyje.
    Krytyka szkolna warcholskiej szlachty co na sejmikach się żarła i siekała to rychtyk to samo co mamy teraz tylko złagodzone cywilizacją o tyle, że siekają się słowami, a nie szablami. Plują na siebie ludzie z tego samego narodu, z tej samej epoki, tak samo odpowiedzialni względem własnej mordowanej planety i swoich dzieci z młodych pokoleń.
    Dlaczego w kraju rzekomo najgłębiej chrześcijańskim podstawowe przykazanie kochaj bliźniego jak siebie samego przestało być rozumiane, nie wiem.
    Dlaczego wartości honoru, uczciwości, odpowiedzialności zanikły?
    Manipulacja medialna jest wszechobecna. Ludzie słuchają swoich stacji i jak barany idą za ich przesłaniem.
    I na jedno wychodzi, czy to będzie Rydzyk z Torunia czy TVN 24 albo Lis itp.
    Każda frakcja wierzy w swoją "PRAWĘ". A to powiedzenie przypisywane Piłsudskiemu "prawda jak dupa każdy ma własną" jest przecież niezaprzeczalnie prawdziwe.
    Ja pójdę na wybory , ale też czuję się jak kretynka, bo nie pójdę kogoś popierać tylko " przeciwko" PiS.
    Ech dziewczynki też się do operacji przymierzam i dolegliwości ci u mnie multum w związku z wiekiem, a 1,5 roku na emeryturze już mnie to pożyczenia od siostry pieniędzy doprowadziło w tym miesiącu.
    A jak zwiększy się drożyzna to szkoda gadać. A jak obietnice wyborcze i przedwyborczy pijar PiS zrealizuje to zakwiczymy wszyscy emeryci.
    Ale o starych, którzy w wiernym marszu moherów od lat nabijają swoimi głosami urnę PiS-u nikt się nie troszczy. Główny i szybki efekt poprawy bilansu gospodarki uzyska się poprzez wzrost liczby urodzin ala jeszcze szybszy bo natychmiastowy to wzrost liczby zgonów.
    Efekt nie płacenia świadczeń emerytalno - rentowych to natychmiastowy zysk, a nie wątpliwe składki za 25 lat.
    Ulało mi się. Ale świeżo nawrøciło mi oddolne zakażenie i w piątek załapywałam się na lekarza I kontaktu.Wrrr.
    Trzymcie się kumki emerytki miłe.
    PS Pisałam z telefonu, ale mi się tyle byków wcisnęło, że musiałam przeedytować.
    Ostatnio edytowane przez TinnGO ; 05-10-2019 o 11:10
    kania79 and Antygonia like this.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Smutne to co napisałaś ,Tereniu,ale sama prawda.
    Ja bardzo podobnie myślę,ale jak jest tak w prost przekazane przez kolejną osobę jeszcze bardziej wstrząsa.
    Mną najbardziej wstrząsa postawa duchownych. Właśnie od nich powinna być przekazywana miłość bliźniego.
    No ale dosyć o tych sprawach.
    Za tydzień koniec bez względu na wynik.
    Siedzimy jak na szpilkach.
    Monika była wczoraj u położnej,którą ma się nią i maleństwem opiekować po powrocie do domu.
    Wróciła zachwycona rozmową.
    Pani obmierzyła brzuszek centymetrem, obmacała dzieciątko i kazała torbę do szpitala szykować.
    Jeszcze troszkę ma czasu,ale przepowiada,że to będzie raczej waga niż skorpion.
    Uffff.
    Najgorsze,że cała trójka jest kaszląco kichajaca.
    W przypadku mateczki to tylko naturalne środki - miód,cytryna,syrop sosnowy.
    Leon jeszcze na kanapki chrzan sobie kładzie i mówi,że drapie,ale twardo zajada nawet jak oczka się zaszklą.
    Dzisiaj na paczki czekają i tylko rano pytał czy tam będzie dżem i kabanosy .
    Trzymajcie się moje kochane i byle do wiosny /hihihi/
    kania79 lubi to.

Awatar kania79
    kania79 jest teraz aktywny Znany na forum

My już po......ciut przed północą wczoraj, najmłodszy w wyniku cesarki,pojawił się na tym łez padole...
    najmniejszy z całej trójki, bo tylko 3250, ale taki całkiem jak oni w malenkości na twarzy tłuściutki; i ten mądry wzrok
    z uchylonych ócz...a kto zacz wyrośnie ? daj Jezerynie zdrowia, żeby móc zobaczyć

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    przykazanie kochaj bliźniego jak siebie samego
    ...i odpuść nam nasze winy jako i my odpuszczamy!!!...czy kiedyś jeszcze powyższe przestanie być mówione, bo mówione

nie pójdę kogoś popierać tylko " przeciwko" PiS.
    ...no właśnie...kiedy wreszcie będziemy mogli z czystym sumieniem zagłosować "za" a nie wiecznie "przeciw"
    Czytam kolejny tom krakowskiej sagi o kobietach z ul. Grodzkiej. Właśnie opisywane są realia stanu wojennego...
    pamiętacie , jak chyba w Margerytce wspominałyśmy jak/gdzie którą stan powyższy zastał

świeżo nawrøciło mi oddolne zakażenie
    Najgorsze,że cała trójka jest kaszląco kichajaca
    ojej! zdróffka wsiem

hahanka lubi to.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Gratulacje dla ciebie i rodzinki Janko-Franków, a jak na imię 3 chłopyś dostanie?
    Fajnie, że dobrą wiadomością dzień się zaczął.
    Ale wypraszam sobie napadanie na " niedzielnych".No bo ja niedzielna z godz 10 i raczej mi zarzucacie nadgorliwość niż lenistwo.
    No to jeszcze na UK czekamy.Jeszcze mam w oczach zdjęcie Leonka z plecaczkiem i napisem "jadę do mojego tatusia", a tu już młodzi na wyspach zapuścili korzenie.
    Grażynko jak jest z obywatelstwem dzieci urodzonych tam.Czy mają po rodzicach czy podwójne....?

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Aniu,moje gratulacje .
    Zdrówka dla Joasia i maleństwa. Możecie z ulgą odetchnąć,że wszystko szczęśliwie się zakończyło.
    Uff , my czekamy.
    Wczoraj koło północy rozmawialiśmy z Leonem.
    Biegał slalomem między paczkami i piał z radości,że tyle paczek jest do otwierania .
    Troszkę zmarkotniał jak zobaczył olbrzymią walizę wypełnioną ciuszkami i pieluchami dla brata,ale Monika zaraz rozpakowała paczkę dla niego z zabawkami i smakołykami i była radość ,że są kananosy i było wielkie Oooo
    Na koniec był już tak umęczony,że tylko nową książeczkę wybrał i kazał mamie iść do sypialni czytać.
    Po kilku zdaniach zasnął jak niemowlę.
    Słonko u nas świeci,ale rano było tylko +2. Zimno brrr.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Jeszcze i ja po sąsiedzku chciałam złożyć najserdeczniejsze życzenia dla świeżo upieczonej babci, szczęśliwych rodziców i małego brzdąca
    Niech wszystkim darzy się jak najlepiej, najzdrowiej i najszczęśliwiej
    CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49-dzieci_198.gifCELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49-buziak.gif

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tereniu,jakoś pozmieniały się przepisy i dziecko urodzone w Londynie trzeba zarejestrować w polskim konsulacie. Jeśli jednak zostaną w Anglii dłużej to po 4 latach nabywa pełnych praw. Nie wiem czy to jest jednoznaczne z przydziałem obywatelstwa podwójnego.
    Tomek już teraz dostał numer ewidencyjny jako ten, który ma prawo mieszkać w UK.
    Monika jeszcze czeka na ten numer mimo,że jest objęta opieką lekarską.
    Wszystko się zmienia ostatnio.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

... na razie tak na szybko, spóźnione ale bardzo, bardzo serdeczne życzenia imieninowe dla Tereski... mnóstwa życzliwych i serdecznych przyjaciół w pobliżu, samych cudownych chwil dzielonych ze Szczęściami, braku kalorii w piwku i lodach oraz spełnienia, tych nawet najskrytszych marzeń

kANIU, gratulacje dla babci, mamy i całej rodziny... zdradzisz jak będzie miał na imię brat Janków i Franków.

... do później

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Dziękuję wszystkim raz jeszcze za życzenia.
    Cieszę się, że młodzi w tej angielskiej rzeczywistości nie są jakoś w niepewności zawieszeni tylko prawo do opieki mają zdrowotnej i socjalnej.
    Kaniu a ty na prywatną ścieżkę w tym swoim leczeniu się zdecydowałaś czy czekasz na ten termin 18 października?

Uprawnienia umieszczania postów