Strona 1477 z 1480 PierwszyPierwszy ... 477 977 1377 1427 1467 1475 1476 1477 1478 1479 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,761 do 14,770 z 14791
Like Tree8326Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ja,jak zobaczyłam pierwszą wiadomość ,myślałam,że to taki "angielski żarcik".
    Ostatnio sporo się pojawia takich "nekrologów" na jednej z grup.
    Kiedy zobaczyłam następne już z komentarzami jakim to był wspaniałym człowiekiem.... pomyślałam, że niezbyt długo korzystał z opieki dzieci.
    Wkurzyłam mnie wczorajsza wypowiedż,że trzeba mieć dużo dzieci żeby miał się kto opiekować kiedy dożyjemy starości.
    No ale.....niech mu ziemia lekką będzie.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Heloł Kumcie

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    trzeba mieć dużo dzieci żeby miał się kto opiekować kiedy dożyjemy starości
    Ano, takie to są te nowe elity ... prowadzące hotele na godziny, albo wygłaszające chłopko-roztropkowe mądrości ... ale o zmarłych albo dobrze, albo wcale ... więc już zamilknę na ten temat ...

Miło, że Asia się odezwała - widać, że mobilizacja przedwyborcza jest

Ja ciągle w ferworze mieszkaniowym ... mam nadzieję, że decyzja zapadnie w przyszłym tygodniu ... jak na razie, to peryferyjna dzielnica Białołęka jest naszym faworytem, bo tam mieszkania stosunkowo tanie i w standardzie nowego budownictwa .... TZ nazywa to dywersyfikacją mieszkaniową, bo teraz mieszkamy w budynku z lat 60-tych zlokalizowanym bardziej śródmiejsko

Wagowo niestety zapuściłam się i przekroczyłam 80 kg ... mam nadzieję na rychłe opamiętanie, ale młyn w jakim teraz żyję temu nie sprzyja ...

Jutro rano idę do pracowni pomalować trochę, to i głowa odsapnie od metraży, pięter, windy lub jej braku, balkonów, niuansów ksiąg wieczystych, zabudowy kuchennej itp ... co uczyniło moją głowę kwadratową ...

Idę wybierać obrazki na wystawę naszej grupy malarskiej ... mamy coś powiesić awaryjnie, bo galeria w domu kultury pustkami wieje ...
    kania79 lubi to.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Szaro,buro,mokro ale ciepło.
    Grzybki rosną,ale ja już mam wystarczająco dużo.
    Mam w sumie z 2018 trzy wiaderka po 5 litrów i jedno 3 litrowe ,samych łebków.
    Kilkanaście słoików w occie.
    3 torebki zamrożonych gdyby się zachciało sosiku lub zupy.
    W markecie u W była promocja na wołowinę b/k.
    Ja i tak wołowego nie jem,ale pan mąż na samą myśl ślinotoku dostaje. Dzisiaj wstawiłam rosół z okrawkow co zostały z porcjowania na bitki i jutro zrobię mu pierogów.
    Sobie zrobię ruskie,które uwielbiam.
    Zaraz mi się młodzi przypomnieli jak chwalili moje pierożki. Tomek mało się nie zapłakał jak Monice jeden upadł na podłogę i pozwoliła zjeść Lilo zamiast opłukać i dać jemu. Mało się nie posikalam jak mi opowiadali.
    Szkoda,że Dorotka bez bagażu ma wykupiony bilet. Kurierem nie mam odwagi wysłać,bo paczki zabierają w czwartek wieczorem a dostarczają w sobotę pożnym wieczorem.
    To są dwie doby...

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Zabki kochane nie miałam przez ostatnie dwa dni za dużo czasu na komputer .
    A dzisiaj stanęłam do garnków bo sobie 3 dniowy tetoks zaplanowałam więc zupę na pierwszy dzień i produkty do koktajli na następne szykowałam bo ja leniwa jestem i jak trzeba posiekać peki koperku, natki, połupać orzechy i jeszcze blendować to wolę mieć trochę podszykowane, żeby w detoksie wytrwać.
    Na tej diecie Monki bardzo dobrze się czułam, ale na 7 dni jeszcze nie mam imperatywu, a ten detoks witalny ma 3 i już go 2 razy robiłam, też jest odkwaszający i tak ok kg się spada. Oparty w 1 dniu na jarzynowej jaglance, w następnych na koktajlach na mleku owsianym, ryżowym albo migdałowym.
    Świeżo znowu skończyłam serię antybiotyków na zapalenie dróg moczowych i czuję się taka podtruta jak te moje bakterie, więc dużo pietruszki i picia chyba mi dobrze zrobi.
    Kasiu miła moja Białołeka jest moją ulubioną dzielnica bo tam mieszka moja siostrzenica. No ona mieszka dokładnie na Nowo Dworach , ale z Warszawy jedynie tamte dojazdy i metro Młociny są mi znane. Jak tam się przeprowadzicie to będę miała niedaleko do siostrzenicy jak się w jakiejs kafejce umówimy.
    Mnie się bardzo podoba u mojej siostrzenicy taka możliwośc spacerowania nad Wislą, oni mieszkają bardzo blisko takiej trasy rowerowo deptakowej blisko takiego seminarium , zresztą dokładnie na ulicy Nowodworskiej.Ale wiem ,że Białołęka jest większa więc niekoniecznie musisz być blisko Wisły. Mnie się tam podoba.
    Grażynko kochana czy o tych wiadrach grzybów to mówisz o suszonych??????Jeśli tak togratulacje. Taka ilość przechodzi moje najśmielsze wyobrażenie.
    A ja wołowinę najbardziej lubie z wszystkich mięs, moje kociaste też.Wczoraj dostały to taka energia ich roznosiła, że nie wiedziałam jak towarzystwo uspokoić.
    Narka bo mi sie do zatulenia w łóżeczko bardzo, bardzo chce.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Ja na grzyby już!!! nie pójdę, albowiem uraczyła mnie synowa opowieścią o kobiecie, która w okolicach Lidzbarka Warm. zbietając opienki została udziabana przez żmiję zygzakowatą. Łojessu. Mało tego w szpitalu we w tym Lidzbarku nie posiadali surowcy, więc tylko upewniwszy się telefonicznie, że surowicę posiada szpital w Bartoszycach, odesłali ich tam, oczywiście, że bez asysty lekarza i nie karetką...
    Małżu telefonicznie wyznaczyli nowy termin operacji, na marzec, a więc mój kołobrzeski wyjazd stoi pod znakiem zapytania.
    Zupełnie nie wiem gdzie we Wa-wie jest Białołęka, tylko mi się tak mętnie kojarzy ona ze stanem wojennym, bo tam chyba przetrzymywano internowanych?
    Tereniu a cóś bliżej może o tym trzydniowym detoksie można by było poprosić? Może i ja cosik bym się odkaziła, tymbardziej, że od poniedziałku przechodzę na zastrzyki, już wykupiłam.
    Asia z maleństwem od wczoraj już w domu i ma pokarm.
    Uśmiałam się dzisiaj do łez, jak wnuczki przebierały dziadka...
    To śpijcie kumy, śnijcie i odpoczywajcie

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Uśmiałam się czytając o wiadrach grzybków.
    Tereniu,to są takie wiaderka o poj. 5 litrów,po kapuście kiszonej. Ja suszę same łebki i to cienko pokrojone. Nóżki wyrzucam,co niektórzy marnotrawstwem nazywają.
    Jedynie nóżki prawdziwków dostępują zaszczytu suszenia.
    Aniu, masz rację. Białołęka słynie z więzienia. To tam ostatnio bokser "powiesił się"
    leżąc na łóżku.
    Ostatnio w tv mówili właśnie,że jest bardzo dużo żmij w lasach.
    Oj,ja też nie lubię wężowa tych.
    Wyobrażam sobie jaką radość zapanowała,że mamcia z maluszkiem do domku wróciła.
    My czekamy. Na szczęście Tomek będzie miał 6 tygodni wolnego, więc te pierwsze dni pomoże Monisi.
    Hormony buzują i moja maleńka ostatnio ma smuteczki. Doskonale ją rozumiem. Zawsze są plusy i minusy takiego wyjazdu.
    Powiedziałam jedno,że w każdej chwili mogą wracać.

Awatar kania79

Słoneczne, chmurami przeplatane Dzień Dobry
    Dodam jeszcze, że ta żmija udziabała kobitkę w rękę, i że ja mam okropne wspomnie sprzed wielu, wielu lat kiedy to na swojej polnej drodze, będąc na wywczasach, spotkałam gadzinę i tylko instynkt macierzyński nie pozwolił mi na omdlenie, bo szłam z małym synem za rękę i mało brakowało a któreś z nas mogło nadepnąć...noo panicznie się takich bojam, nawet oglądać na filmach, nawet jak to jest tylko zaskroniec, czy inny padalec. Kto wie czy w poprzednim życiu nie zginęlam od jadu, albo, co mniej prawdopodobne, byłam pełzającym...brrr

Wstydno mi troszkę, albowiem zupełnie nie znam twórczości naszej literackiej noblistki. Miałam nawet kiedyś jej książkę w ręku, zastanawiając się nad wypożyczeniem, ale jakoś tak po opisie postanowiłam, że może kiedyś...
    Się trzymcie, a ja lecę w regały

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Co do noblistki mam tak samo jak ty Aniu, ale Miłosza też nie czytałam przed ani po i za Reymontem nie przepadałam.Sienkiewicz i Szymborska są taakimi pod mój gust.Ale postaram sie coś zdobyć i przeczytać.
    Chociaż jak Holland nakręciła film Pokot wg jej ksiazki, to nie wiem czy będzie to coś w moim stylu.Bo to za duży kaliber jak dla mnie.
    No cóż ale minister też jej nie czytał.

Antygonia jest nieaktywny Nowy na forum

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Co do noblistki mam tak samo jak ty Aniu, ale Miłosza też nie czytałam przed ani po i za Reymontem nie przepadałam.Sienkiewicz i Szymborska są taakimi pod mój gust.Ale postaram sie coś zdobyć i przeczytać.
    Chociaż jak Holland nakręciła film Pokot wg jej ksiazki, to nie wiem czy będzie to coś w moim stylu.Bo to za duży kaliber jak dla mnie.
    No cóż ale minister też jej nie czytał.
    Dzien dobry
    Ale nie oglądałas ? Holland duży kaliber a Tokarczuk jeszcze większy ale "Pokot" jest świetnym filmem chociaż w sposób zaskakujący
    Według opowiadania Tokarczuk jest też bardzo dobry "Żurek" z Figurą , który pewnie znacie. Więc noblistka i dla takich małych żuczków jak ja/my Polecam i pozdrawiam

Awatar kania79

To jeszcze raz Dzień Dobry, zaś ale z pogodą niestety skiepszczoną,
    albowiem zaczął padać deszcz, a moje chłopaki na mecz się wybierają...
    w tajemnicy przed Natalią, bo dla niej to już zupełnie za chorobotwórczo jest...

Ponoć na mecz brata wybiera się też mały Zibi, co dla mnie jest zupełnie
    nie do pomyślenia/zaakceptowania, no zaś ale chiba "stara matka" wie co
    robi, a najstarszy brat nie może się doczekać, żeby wózkiem powozić, chociaż
    odnośnie do niejakiej trudności w zaakceptowaniu i mówieniu o małym Zbyszek
    ma podobnie jak ja, czy druga babcia; na pytanie w szkole jak brat ma na imię
    odrzekł, że nie może powiedzieć, bo RODO

Sobie zrobię ruskie,które uwielbiam.
    ... ja wolałabym te małża Twojego....mrr z mięskiem, z rosołu i z warzywami...mrrr

Wyobrażam sobie jaką radość zapanowała,że mamcia z maluszkiem do domku wróciła.
    ...ponoć oni sobie doskonale dają radę; zresztą po sąsiedzku mają babcię i ciocię,
    a i ichni tatko z tych ogarniętych bardziej...życiowo, bo z lekcjami to do mamci dzwonił

Miłosza też nie czytałam przed ani po
    ani ja...

za Reymontem nie przepadałam
    ... za "Ziemią obiecaną" nawet...

Cytat Zamieszczone przez Antygonia Zobacz posta
    noblistka i dla takich małych żuczków jak ja/my
    Hej ...mus uwierzyć na słowo narazie, cosik postaram się poczytać, jak już książki do bibliotek popowracają

Cytat Zamieszczone przez Antygonia Zobacz posta
    Według opowiadania Tokarczuk jest też bardzo dobry "Żurek" z Figurą
    ooo "Żurek" tak - się mi podobał...film oczywiście, nawet nie wiedziałam, że według Tokarczuk
    a już teraz wiem...
    No to narka, bo zaraz mnie synowa na zakupy do osiedlowego sklepu na L. zabiera

Uprawnienia umieszczania postów