Strona 1479 z 1488 PierwszyPierwszy ... 479 979 1379 1429 1469 1477 1478 1479 1480 1481 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,781 do 14,790 z 14873
Like Tree8329Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Aniu,właśnie ta przepaść jest przez młodych. U nas bryndza,w Anglii też nie wiadomo jak będzie.
    Oni też się tłuką z myślami...
    Nie chciałabym żeby z tej bryndzy wynieśli się na Antypody. Takie myśli też mają.
    Ja,co tam ja. Ile mi jeszcze życia zostało. Ewentualnie mogą mnie wsadzić za ustawiczną krytykę,też mała strata,można nawet powiedzieć,że zysk bo darmowy wikt i opierunek .
    /Hihihi/
    Ja to nawet rozumiem tych ludzi co na śmieciowkach pracowali,że są za pisem.
    U nas w koło zatrudnieni byli na czarno z płacą 5 zł/godzinę.
    Teraz kiedy podnieśli stawkę godzinową mają średnio 2000 więcej.
    Nie rozumiem emerytów którzy uwierzyli w 13 i 14.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Hej, hej,
    cisza wyborcza już nie obowiązuje, możemy pisać i rozmawiać...

Piękna złota jesień za oknem, temperatury letnie, frekwencja wyborcza wysoka, nic tylko się cieszyć
    Więcej napiszę jak będę w domu i odpalę laptopa.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Cisza wyborcza tak, Dzień Dobry, się skończyła, ale może emigracja wewnętrza się zaczęła? Zresztą ile nas tu pozostało? Aisaczek mieszkanka zakupem zajęta, Terenia to wiadomo - wzór emeryckiej aktywności. U mnie troszkę dolegliwości i strach przed zabiegiem. A ileż Grażynka może sama ze sobą "rozmawiać" może?
    Odnośnie sytuacji w Senacie. Jeżeli wybrana w moim okręgu pani Senator zrobi jakikolwiek ruch w kierunku dobrej zmiany, to moja koleżanka, która nie szczędząc nóg i swojego wolnego czasu zebrała ponad 600 głosów poparcia, straci twarz i resztę wiary w ludzi, albowiem grubo ponad 90 procent ludzi, zanim poparcia udzieliło, zapytywało, czy aby na pewno pani kandydat nie jest z wiadomej opcji...
    Idę dzisiaj na pedicure, a przy okazji masaż stóp, a potem do mojej koleżanki długoleżącej...uech, to zawsze emocjonalne przeżycie jest.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Dzięki Aniu za wsparcie.
    No cóż,taka kolej rzeczy.
    Ja już się nie wypowiadam ani na temat wątku ,ani polityki.
    Całe szczęście,że podglądam z telefonu,a nie jak poprzednio z lapka.
    U mnie w dalszym ciągu złota polska jesień.
    Nie wiem czy to pozytywnie wpływa na moje serce,bo w dalszym ciągu się trzepocze.
    Może to jednak nie jest wpływ pogody tylko ogólnego stresu jak mnie dopada.
    Czekamy cały czas na wieści z Londynu.
    W zasadzie w/g wyliczeń lekarza na podstawie USG ma jeszcze miesiąc . To tylko położna i my uważamy,że z ułożenia maluszka i opuszczenia się brzuszka pojawi się dużo wcześniej.
    No tak to jest u kobiet z policystycznymi jajnikami ,że nie można wyliczyć na podstawie ostatniej miesiączki.
    Całe szczęście,że Monisia ostatnio dobrze się czuje.
    Nie panikuje, ale torbę do szpitala ma już naszykowaną.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Hejka Kumcie,

Przepraszam, żem w porywach wywiana ... ale jakoś mi się zmieniło ... tzn. energia już siadła i nawet na chmuki wskawkiwać mi się nie chce, a może już tego mi nie trzeba? Życie i czas pokaże ...
    Wkładam teraz więcej starań w pielęgnowianie domowego ogniska i chyba z niezłym skutkiem, choć cierpi na tym moja swoboda ...

Wynikami wyborów rozczarowana byłam, bo człowiek zapomina, że nie wszyscy w jednym świecie żyjemy i rzeczywistości poboczne gorliwie i z wielkim nakładem sił i środków, kreowane są ... no, to i tak chyba nieźle wyszło, bo przeca sama nie wiedziałam na kogo głos oddać ... wyboru wielkiego nie było ... Przemyślałam sobie te wyniki, i chyba jeszcze nie jest najgorzej ... nie cała nadzieja upadła ... pożyjemy, zobaczymy ...

Wagowo się zapuściłam i wstyd się przyznać, ale już 82 kg ważę ... jakoś nerwowo w głowie ... mówię sobie, że to przez to napięcie związane z koniecznością z kupna mieszkania, ale czy to prawda? Diabeł wie ... A może to domowa stabilizacja tak człowieka tuczy?

Wczoraj, całkiem przypadkowo, byłam na filmie Ikar - Legenda Mietka Kosza ... Film mi się podobał, a o Mietku Koszu usłyszałam po raz pierwszy ... po raz pierwszy też byłam na premierze z udziałem obsady i gwiazd naszego kina ... były przemowy i podziękowania, była i "ścianka", na tle której fotogarfują się celebryci ... skorzystałam i zza pleców fotografów sama sfotografowałam sobie Maję Ostaszewską ... a co, czy mi nie wolno? Po premierze był tzw. bankiet ... czyli wino (jakis producent wina sponsorował premierę) ...

Idę teraz do zadań ... w Wam Kumcie miłego dnia życzę

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Sorry dziewczynki napiszę wieczorkiem bo ja na dofinansowany przez UE kurs się zapisawszy i 2x3 godz zajeć w tygodniu mam i poziom zajebisty i tempo jak pendolino i nauce strasznie się oddaję bo mi 2000 zł każą oddawać jak chodzić nie będę.A tam i kartkówki i egzamin i mówienie i powtarzanie bo na 3 od dołu poziom się załapałam więc wychodzą z załozenia, że człek coś umie.A człek może i umie ale zanim to w głowie znajdzie to siedzi z brzydko rozdziawioną paszczą i na grupowego idiotę może zostać pasowany.A ja jak wiecie z natury ambitna jestem nie muszę być pierwsza ale w czołówce a nie w ogonie chadzać lubię.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Słoneczne i ciepłe dzień dobry

o rany, Grażynko czy mój wpis Cię uraził, dlaczego? No, ale jeśli tak, to bardzo serdecznie przepraszam.
    Ja mimo, że o polityce/wyborach staram się nie pisać, muszę wspomnieć, że cieszę się, że warszawiacy zagrali na nosie panu K... fajne kobiety górą
    A tak na marginesie, żeby już zamknąć ten temat, to przykro mi, że po raz kolejny byłam zmuszona głosować bardziej "przeciw" niż "za"...

Ostatnio praca i babciodyżury mocno kolidują z rozsądnymi posiłkami, a jedzenie w pośpiechu i bez planu chudnięciu nie sluży...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Moniu,a dlaczego Ty myślisz,że jestem zła na Ciebie?
    Czy ja coś takiego zasugerowałem?
    Ja tylko napisałam,że już nie będę się wypowiadała ani o forum ani o polityce.
    Rozważania o polityce zbyt dużo mnie kosztowały stresu.
    Udzielałam się na kilku grupach i tak to nic nie zmieniło, więc się wycofuję.
    Co do wątku to zawsze powtarzałam,że nic na siłę,więc nawet nie wypada komentować. Ogólnie jestem zmęczona psychicznie i mam dosyć wszystkiego.
    Nadmiaru własnego ciała też,bez pomysłu na poprawę.
    Najchętniej weszlabym na dukna, ale nie mogę przebialcza ć ze względu na potas który nerki osłabia.
    Tak więc wszytko razem jest do doopy .

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Tak więc wszytko razem jest do doopy .
    No właśnie ... przyszło i mi się pod tym podpisać ...

Wieczorne heloł

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    U mnie w dalszym ciągu złota polska jesień.
    Nie wiem czy to pozytywnie wpływa na moje serce,bo w dalszym ciągu się trzepocze.
    Może to jednak nie jest wpływ pogody tylko ogólnego stresu jak mnie dopada.
    Czekamy cały czas na wieści z Londynu.
    i ja czekam z Wami ... piękne to chwile - czekanie na nowego członka rodziny ...

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    Idę dzisiaj na pedicure, a przy okazji masaż stóp
    i to jest właśnie kierunek, jaki należy utrzymywać ... dbać o siebie i poświęcać sobie czas ... dolegliwości współczuwam i bojaźni przed zabiegiem też ... wiem, że rozumowo takiego niepokoju łatwo sie nie ukoi, ale wierzę, że wszystko dobrze będzie i lęk niepotrzebnym się okaże ... a po wszystkim - do anegdoty przejdzie

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    ... siedzi z brzydko rozdziawioną paszczą i na grupowego idiotę może zostać pasowany.A ja jak wiecie z natury ambitna jestem nie muszę być pierwsza ale w czołówce a nie w ogonie chadzać lubię
    Nieodmiennie Cię podziwiam Tereniu ... i jestem pewna, że do wizerunku grupowego idioty nijak nie przystajesz ... i nawet jeśli początkowo brak Ci pewności na nowym kursie, to szybko się to zmieni ...

I u mnie, jak u Grażynki serce w trzepocie ... ale nie dziwota, spraw do załatwienia moc ... a ja jakaś taka rozdarta i rozmemłana. Mieszkanie, które juz sobie wybraliśmy, chyba nam się wściekło, bo domniemany właściciel "zapomniał" nam powiedzieć, że stanowi ono własnośc firmy windykacyjnej, byc może i ta firma należy do niego, ale jego brak szczerości, nieujawnianie własnego nazwiska i napieranie na szybką wpłatę zadatku - mocno mnie usztywniły i straciłam do niego zaufanie (zwłaszcza, że owa firma windykacyjna ma w necie bardzo złą opinię co do uczciwości) ... więc znowu jesteśmy na początku drogi zamiast na finiszu ... a tu odchudzać się trzeba, bo ślub na bliskim horyzoncie ... co prawda cichy i bez wesela, ale jednak ślub, na którym występować będę jako oblubienica z odzysku

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Super wiadomość Kasiu.
    Moje gratulacje.
    Co do mieszkania,to wiem jakie to są problemy. Siostra męża dopiero je przechodziła.
    Oni podwójnie,bo sprzedawali mieszkanie i kupowali dom w mojej okolicy. Uffff problem z klientami z notariuszami.....książkę można pisać.
    aisak102 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów