Strona 1480 z 1491 PierwszyPierwszy ... 480 980 1380 1430 1470 1478 1479 1480 1481 1482 1490 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,791 do 14,800 z 14908
Like Tree8335Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    a tu odchudzać się trzeba, bo ślub na bliskim horyzoncie ... co prawda cichy i bez wesela, ale jednak ślub, na którym występować będę jako oblubienica z odzysku
    Kasiu toż weselić się trzeba i odchudzaniem głowy nie zawracać.Moja siostra też dobrych kilka miesięcy boksowała się z zakupem, bo sprzedaż poszła jej łatwiej. O mieszkaniu mówię. Też jeden z właścicieli bardzo ją zraził naciskaniem na natychmiastową wpłatę zaliczki.Okazało się, że nie może tego mieszkania sprzedać już dawno i chcąc uniknąć rozmyslenia się nabywcy w sumie go stracił bo siostra też sie do niego uprzedziła.
    Kasieńko ty przecież śliczna kobieta jesteś i naprawdę 2-3 kg w te czy wewte nie ma znaczenia.
    Gratulacje to z okazji ślubu należy składać TZ bo to on dostanie gwiazdkę z nieba w postaci Ciebie, ale , że sprawy urzędowe i własnościowe przez ten ślub sobie poporządkujesz to tyż dobrze.
    Ja dzisiaj na drugi, taki łatwiejszy kurs angielskiego się uczę i nawet się cieszę , że sobie takie wyzwanie na zimowy czas znalazłam.
    Niektóre rzeczy zaczynam juz mieć w pamieci długotrwałej, może i ja jakoś dukać się nauczę na starość.
    Koleżanka namawia mnie na odwiedziny wysepki gdzie Mama Mia krecili. Chyba dam się namówić.
    A za Anię kciuki trzymam, bo ten szpital to chyba jutro.
    aisak102 lubi to.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Piątkowe dzień dobry,

i po raz kolejny okazuje się, jak bardzo można się pomylić błędnie interpretując słowo pisane... Grażynko, przesyłam ciepłe myśli i fluidy. Mam nadzieję, że pojawienie się na świecie kolejnego prawnuczka poprawi Ci nastrój i uspokoi trzepoczące serducho.

No, no Wspaczku, ale nowiny, super... A kiedy to planujesz powiedzieć sakramentalne Tak?

kANIU, za sam zabieg i dobre samopoczucie kciuki trzymam. Będzie dobrze

Teresko, za zapał i konsekwencję PODZIWIAM

A Ogródkowa czasami jeszcze zagląda?

Miłego, słonecznego dnia

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie

Za gratulacje dziękuję , na razie byliśmy w usc zamówić potrzebne odpisy aktów ... mają być gotowe po 30-tym października ... potem trzeba czekać miesiąc, albo starać się o przyspieszenie terminu. Chcemy sie pobrać mozliwie szybko, na pewno przed końcem roku.

Staram się ograniczyć obżarstwo, w jakie ostatnio popadłam, no i wykluczyć pieczywo, a może i pszenicę ... jeśli przeczytam książkę Davis'a, którą dostałam od znajomego ... podobno schudł pieknie po lekturze ... ech, gdyby sama lektura odchudzała ...

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Aaaalllleeee wiadomość! :-)
    No, żeby nie realia,to po chęci przyspieszenia ślubu, pomyśłałby kto, że Kasia zaciężyła -hi,hi

Ja jużem po... Więcej kwitów wypisywania i czekania, niż samego zabiegu. Teraz tak ciut ponad dwa tygodnie zaś oczekiwania na wynik czy to aby nie wspak...czuję się na tyle dobrze, że pewnie w ognisku klasowym jutro dam radę wziąć udział. Wot i tyle

Z zażeraniem mam też nieciekawie.
    Wzgardziwszy bowiem szpitalnym obiadem, wypiłam w domu cocktail i to miało być na tyle. A, że kawę zrobiłam na głowy bolenie, to i skusiłam się na ciasto przez małża zakupione...

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Oj,jak dobrze ,Aniu,że się odezwałaś. Mieliłam dzisiaj mięso na kiełbasę i cały czas myślałam o Tobie.
    Będzie dobrze,nie zamartwiaj się.
    Moja Monisia wybrała się wczoraj na spacer po sklepach,patrzy a ludzie dosyć szybko idą w jej kierunku.
    Pomyślała,że jakaś demonstracja i idzie dalej
    Na szczęście usłyszała rozmowę policjanta z kobietą.
    Okazało się,że był napad na bank i wzięli zakładników.
    Ooooo zrobiła w tył zwrot i prawie biegiem wróciła do domu. Na szczęście nic się nie stało.
    Nic już później nie słyszała jak się skończyło.
    Podobało mi się bardzo Kasi zdanie : oj żeby od czytania się chudło. Pragnę przypomnieć ,że w/g starego znaczenia czytania, podobno znacznie się chudnie i kondycję utrzymuje.
    /Hi hi hi hi /

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobrze kANIU, że zabieg szybki i bezproblemowy, a Ty już jesteś w domu.

Grażynko, czyżby pan mąż, znów Cię uszczęśliwił produkcją dla współpracowników?
    "Atrakcji" z napadem nie zazdroszczę...

Co prawda Wspaczek wspominała, że ślub i wesele planuje kameralne i w rodzinnym gronie, ale może spotkamy się wszystkie na panieńskim?

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Moniu,już nawet nie chce mi się mówić. Mieliśmy zrobić tylko 5 kilo dla nas,bo tylko kiełbasę do pracy bierze inna wędlina beee.
    Tym czasem mięsa zakupił 13 kilo z komentarzem.. no wiesz nie wypada. To i tak jest mniej niż połowa tego co zazwyczaj.
    No ale żeby nie było za lekko jeszcze mu się oscypki przypomniały i kurczaki wędzone.Ja już nie potrafię dotrzeć do niego. Dzisiaj jest w robocie 24 . Jutro cały dzień zejdzie mu się z wędzeniem i w niedzielę idzie na 24.
    Ręce opadają.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Grażynko, najwyraźniej W podejrzewa, że się nudzisz w domu, a Twoje taleny kulinarne się marnują ...

Moniu, pomysł panieńskiego spotkania kupuję i nic nie ucieszy mnie bardziej niż spotkanie z Wami Kumy ... tylko żebyście chciały/mogły ...

Aniu, cieszę się, że już po ... za wyniki kciuki trzymam i w pewnośc co do niewykrycia niczego wspakowego nieodmiennie trwam ... Zazdrośnie monopolizuję tutaj swój przydomek Wspakowej

Dziś obejrzeliśmy mieszkanie, które nam się spodobało ... może nie tyle ze względu na układ, czy metraż, ale ze względu na stan zadbania ... mozna się tam wprowadzić bez jakichkilwiek kosmetyczych poprawek ... chylę czapkę przed gospodynią, która utrzymuje je w tak doskonałej kondycji ... jeszcze raz utwierdzam się w przekonaniu, że marna ze mnie pani domu ... jest taka grupa na facebooku Ch...wa pani domu ... tam moje miejsce

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Aisaczku najpierw źle sobie odczytałam tą " panią domu " i myślałam, że to może być Chwała pani .....No i chciałam łapę podstawić jak ta żaba.Ale na drugi rzut oka zrozumiałam i przypomniałam sobie , że ten organ w grypserze tylko jest pisany przez "h", a prawidłowo przez "ch".
    Chęć do panieńskiego zgłaszam, ale tak sobotnio-niedzielnie lub wtorkowo, bo ja angielskie mam poniedziałek, środa, piątek, a w czwartek tańce.
    Anulka tylko się nie wystrasz bo ja po podobnym zabiegu no polipa endometrialnego usuwania to za dwa dni po zabiegu to trochę plamiłam tak 5 dni jakoś.Ale to ponoć normalne zanim się zagoi.Kciuki za wyniki trzymam.W to lato na dwa takowe czekałam( polip w lipcu i torbiel z piersi w sierpniu) więc wiem , że człek niby spokojny ale wewnątrz podminowany.
    Ja wagę na suwaczku 71,5 mam aktualną i tak się zastanawiam nad tym zmodyfikowanym tygodniowym Dukanem.No stanowi on mniejsze obciążenie nerek bo sekwencji samych białek jest w nim mniej i perspektywa zjedzenia jabłka za dzień nie za kilka miesięcy np daje już jakieś możliwości autoperswazjii.
    Dieta Monii fajna ale ja na samych węglowodanach ulokowana wilczego głodu doświadczam .Teraz 3 dniową wersję warzywnego detoksu przerabiałam i tylko się rozżarłam.Niestety ja i wysoka insulina nie idziemy w parze.Dla mnie diety ketogeniczne są chyba jedyną alternatywą i wydzielanie sobie owoców.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Czterema łapami za panieńskim jezdem, bo jak nie z Wami to z kim? Taka okazyja (głową kręci) taaakaaa okazyja. Dziewczęta musowo jakoś tak się dopasować, coby W. mógł był Grażynkę do nas przwiezć, w końcu za te wszystkie roboty "jej się to po prostu należy!!" jak dla mimi kość.
    Ja również do klubu tych pań niwymownych mogła bym należeć i mam to w nosie, nie będzie mi mieszkanie decydować kiedy ma być sprzątane.
    Tereniu spoko, to nawet nie plamienia, a wręcz "przypomniał się babci dziewiczy wieczór", dzisiaj już oki.
    Dzisiaj dziadzio idzie na urodziny wnuczek i się spotka z drugim dziadziem. Ja natomiast jutro na przyjątko z udziałem drugiej babci. Synowa piecze dwa torty ( oczy ) ale trzeciego już nie da rady. Ja więc zaraz lecę do miasta w celu zakupienia "pępkowego" do postawienia dla szkolnych przyjaciół na ognisku kończącym tegoroczny sezon, jeśli zaś cóś do głowy nam nie wpadnie.

Uprawnienia umieszczania postów