Strona 1482 z 1491 PierwszyPierwszy ... 482 982 1382 1432 1472 1480 1481 1482 1483 1484 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,811 do 14,820 z 14908
Like Tree8335Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Mimo nerwacji napiszę jeszcze i to, że miałam wczoraj okazję rozmawiać z młodym (41 lat) wyborcą "jedynej dobrej zmiany". On nie śledzi polityki, w ogóle nie interesuje się kto wszedł, kto nie do Parlamentu, bo on i tak głosuje tylko na nich. Jakie afery, jakie nieprawidłowości?!?
    Uech

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ja na działkę zawitałam bo we wtorek to mam jedyny wolny dzień bez angielskich, zumb i innych takich.
    Rano u ortopedy dostałam zastrzyk w bark nawet niebolesny.19 listopada kontrola tak, że 12 mi pasuje.
    Barku nie kazał rozćwiczać .Jak ten zastrzyk nie pomoże to mogę za 1000zł osoczem wysokopłytkowym się wspomóc coby organizm ten mój felerny ponadrywany i zwyrodniały bark chciał sam wyleczyć.
    No bo operacja to termin 3 lata.
    Od miłego rozmówcy w poczekalni, która jest kopalnią wiedzy dla pacjentów mam namiar na lekarza, który jemu laparoskopowo taką operację na całkowicie zerwany przyczep mięśnia zrobił.Koszt 6000tys z rehabilitacją 8000tys.Ale chłopak śmiga .No ze 3 lata nie wyjeżdżać na zagranicę , a prawą rękę naprawić to ważniejsze chyba.
    Ale może jeszcze to leczenie zadziała.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry
    KAniu, a to się wnuczkom trafiło. Mmmm, to najpiękniejsze koty. Przy tym duże, ale chyba też najbardziej niezależne z odpowiednim charakterkiem. Moja wnusia zawsze o takim marzyła, ale w naszej okolicy nie schodzą poniżej 3000.
    Ja po wczorajszych doniesieniach już nawet tv nie oglądam. Szkoda nerwów.

Awatar kania79

Bo to są takie koto-psy..Dzień Dobry
    Ichni to prowincjał, kosztował "tylko" 2,5 :-(( ...kolor ma cudny, złoto-rudy, piękne jasne oczy, a ogon dłuugi, prawie jak pozostała część ciała, pręgowany...
    Sąsiad ma takiego, stalowego i chadzają razem na spacer, bez żadnych smyczek, bo zwierzak karny jest i komend słucha. Wczoraj natomiast przez przypadek trafiłam do dawno nie widzianych znajomych, u których również mejkun jest. Ów kot dostał dredów, więc kolega mu je wygolił. Obfity ogon, długa sierść ( a raczej włosy ) na tułowiu, karku i głowie oraz łyse boki wyglądają fatalnie. Kawał kociego strzępa. Stanowczo osobiście wolę poczciwe dachowce.
    Przeczytałam książkę naszej nowej noblistki i się mi podobała, chociaż czuję się troszku za głupia, żeby ją tak dogłębnie zrozumieć. Powracam do kolejnego noblisty, dawnego z Kolumbi, a potem to już lekko, łatwo i przyjemnie mam na podorędziu kryminałek polskiej autorki. A propo's kryminału...pani Grochola go popełniła.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Słonko zapowiadali,po mgle co miała do 11 opaść.
    Pranie grube wstawiłam a tu słonka niet.
    Bedzie się kisiło dni kilka. wrrr
    Niestety im bardziej coś rasowe tym więcej pracy wymaga i nie zawsze chce wspólpracować.
    Tak jak moja Mimi.
    Przez przypadek wczoraj mi stronka wskoczyła.
    Mimi ma znowu 5 rodzeństwa. Wszystkie urodzone w lipcu tak jak ona ,czyli dokładnie rok po niej.
    Cała piatka już zarezerwowana ,cena powalająca powyżej 3000
    Wcześniej zapewne ciotka miała młode bo tam 2 suki były rozrodowe.
    No i ludzie sobie dorabiają.Szkoda tylko,że nie socjalizują maluchów prawidłowo.
    Kiedyś brało się szczeniaka 6-8 tygodni i samemu się wychowywało w czasie kiedy był najbardziej chłonny.
    Teraz musi przejść badania ze związku i dopuszczenia do rodowodu i wszystko w czasie się wydłuża do trzech miesięcy minimum.
    A my czekamy...........

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie

No to mamy 12.11 umówiony ... cieszę się ogromnie, tylko żeby jeszcze Monka-pomysłodawczyni potwierdziła ...

Jak w ukropie się teraz zwijam, bo mieszkania jak uciekające pociągi ... nijak ich dogonić ... nawet machajac gotówką ....

Wziąć ślub w Warszawie też niełatwo ... terminy dopiero na przyszły rok - dobrze, że znalazłam USC w Piastowie, gdzie sali ślubów brak i zawarcie odbywa się przed biurkiem urzędnika w standardowym urzędowym pokoju - tam normalny miesięczny termin uzykać można...

Koty bardzo lubię i niedawno byłam z wnuczkami na wystawie kotów w Pruszkowie ... młodsza wnuczka sama uważa się za kotka i jest nieźle odjechana na punkcie kociastych ... Widziałyśmy tam koty przeróżne łącznie z tymi nagimi) ... niestety, ze względu na ostre uczulenie córki, kotów w naszych domach nie będzie.

Ja rozpoczęłam starania o mniej wystający brzuch - odstawiłam pszenicę w oczywistej postaci, czyli pieczywo, makaron, panierki, zasmażki, ciasta ... nie przeglądam etykiet mniej oczywistych produktów w poszukiwaniu śladów pszenicy ... może to błąd, ale na razie nie mam na to ochoty ... żywię się dość przypadkowo, czyli tym co wynajdę w domu ... wczoraj na śniadanie zjadłam dwa jajka sadzone w foremkach z krążków papryki czerwonej, na drugie śniadanie ogórka z miodem, na obiad sałatkę z pokrojonej włoszczyzny z rosołu z małym kawałkiem udka kurczaka z tegoż rosołu (wzystko zaprawione łyżką majonezu), na kolację zjadłam najpierw 9 plasterów kiełbasy żywieckiej, a potem poprawiłam jabłkiem i małą ilością galarety powstałej z gotowania golonki ... ciągle najbardziej chce mi się jeść wieczorem

Lecę do zadań, bo dziś dalsze mieszkania do zwizytowania ... całuję Was

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tiaaa, uciekające mieszkania.
    W obecnej sytuacji nie ma się co dziwić. Inflacja sporo wyższa od tego co ogłaszają.
    Prezes już zauważył nadwyżki na kontach, więc myśli jakby tu łapę położyć lub chociaż coś uszczknąć. Wyjście jedno, inwestować , a mieszkanie zysk może przynieść większy niż lokaty. No to ludzie łapią co się na rynku pojawi.
    Powodzenia w poszukiwaniu, Kasiu.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tak mi przyszło do głowy.
    Nie wiem jak to się ma do problemów jakie macie, ale czy nie można kupić mieszkania w obrębie UE ?
    To byłoby cudne mieć mieszkanie w jakiejś nadmorskiej miejscowości na południu Europy. Są firmy , które zajmują się takim mieszkaniem prowadząc wynajem. Bajka.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Oj dziewczynki jak ja się wrąbałam w ten kurs angielskiego.Chciałam się podszkolić bo byłam w zbyt silnej grupie dla mnie, ale towarzysko miłej, nie nadmiernie pedzącej z wiadomościami tylko inni je mieli większe ode mnie.
    No to wynalazłam ja kurs z dofinansowaniem , poziom słabo zaawansowany (pre- intermediate).Myślałam, że się doucze i grupę swoja z domu kultury dla seniorów dogonię.A ja po 4 zajeciach (4x3 godz) to ochwacona jestem jak koń w kopalni . Jeden mętlik w głowie, no wpadłam ja z deszczu pod rynnę .
    Ło wcale mi się nie podoba i mam wrażenie , że to poczucie nienadążania za materiałem i grupą tak mi całą radość z uczenia się zabiera.
    No bo cieszy mnie zapoznawanie się z nowym słownictwem, to jak zrozumiawszy treść anegdoty mogę sie z niej smiać, ale ja dopiero w domu, z telefonem i słownikiem popracowawszy do tego stanu zrozumienia dochodzę.
    Na zajęciach czuje sie jak na wrotkach czy lodowisku.Rozumiem 5 przez 10, a pani mówi, że kiedyś szyk zdania nam się ułoży w głowach. I zeby się nie skupiać na poprawnej budowie tylko wychwytywać główne , kluczowe punkty i reagować, a ja taka powolna i dokładna jestem buuuuuuuuuuuuuuuuuu wolno brnę przez tekst i jak skaner linijka po linijce.
    Inni są już na końcu, a ja w 70% buuuuuu.Nie jestem najstarsza, ani najsłabsza ale czuję się tak niekomfortowo, a jeszcze 18 tygodni kursu(2 za mną) do zaliczenia.
    Wczoraj dostawszy zastrzyk w ramię pojechałam na działkę. Starałam się oszczędzać ale trudno odłaczyć sobie prawą rękę. Ale ten zastrzyk jak by trochę pomógł bo dzisiaj to nawet stopa mnie nie boli.Wiem, że steryd nie leczy ale ulgę daje.
    No kontrolę mam 19 października.Zobaczymy jak to dalej pójdzie.
    Jutro chcę troszku odpocząc po tych angielskich dniach i pójśc na taniec w kręgu i na działkę.
    Mój telefon mówi, że jutro jeszcze bedzie słonecznie. Mam jakąs pogodę w telefonie , która sie dośc dobrze sprawdza.
    A propos dowcip:
    Wiadomości dzielą się na 3 grupy, 1) pewne np. nekrologi, 2)prawdopodobne np. prognoza pogody 3) wszystkie pozostałe.

Aisaczku ja rozumiem, że wy to mieszkanie to byście chcieli większe i wygodniejsze dla was, żeby samemu mieszkać, a ewentualnie to posiadane na sprzedaż czy wynajem przeznaczyć???
    No jakoś tak w październiku ja was kumcie drogie poznałam na mini zlocie Celowniczym. Basia nasza "blondynka wieczorową pora" i Haneczka nieodżałowana i niezastąpiona była, Kaasia 888 no i my trzy jeszcze się Celownika trzymajace Aisaczek, Kania i Tinn .Nie pomnę czy to był2012 czy 2013 rok, ale jeszcze dwa razy z Hanią do Ewy na Mazury pojechałam i wracając z Mazur Grażynkę poznałam.
    Oj działo się przez te lata wiele.Sporo osób odstało od grupy, zmęczonych, zniechęconych, czy pokłóconych.
    Ale ja mimo, że do Zawziętasek się wkręciłam to tutaj tak mocniej i pewniej osadzona się czuję i mam wrażenie, że znam was jak siebie samą.
    No z tych osób co są teraz( Monię najsłabiej znam, ale ,że bardzo lubię, to mam do niej jakieś takie zaufanie) to mam wrażenie, że żadna kłótliwa ani przewrażliwona nie jest i że nawet jak jakąś fo- pę strzelę to da sie wyjaśnić i można liczyć na pobłażliwość.

No bo nie można zapomnieć, że trochę sobie nagrabiłam.Ale mądrzeję i staję się mniej czepiająca innych.Jakoś przestało mnie obchodzić jaki kto jest. Chyba bardziej mi zależy, żeby czerpać radość , że jest i chce być ze mną w kontakcie.Ot takie różowe okulary mi pasują do świata oglądania na starość, bo on się bez okularów trudny do ogarnięcia stał.
    Grażynka to zawsze miała do mnie słabość, Aisaczek to nikomu zadnej sprawy nigdy chyba za złe nie ma(a jeżeli ma to to tak delikatnie zakomunikuje, że delikwent nie wie gdzie oczy podziać), a Ania to niesamowicie cierpliwy i dobrotliwy człowiek jest(chyba, że ją ktoś o zawłaszczenie ręcznika posądzi, wtedy).
    No tak chciałam wam po prostu powiedzieć, że jesteście mi bliskie i kochane.
    aisak102 and Antygonia like this.

Awatar kania79

Ja już nie pamiętam, ale chyba pisałam o zadowoleniu, żem się koleżance na ten fundowany przez UE angielski namówić nie dała. Kilka postów w międzyczasie pooszłoo mi w cyberprzestrzeń. A potem się już odtwarzać czasu nie miało.
    Więc jak? Się będziemy na tego 12-stego rychtować rozumiem?
    Dobrze Tereniu, że Ci troszku z tym barkiem ulżyło. Nie zniwecz tego, że tak "zamędzę" troszku.

Uprawnienia umieszczania postów