Strona 1483 z 1501 PierwszyPierwszy ... 483 983 1383 1433 1473 1481 1482 1483 1484 1485 1493 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,821 do 14,830 z 15010
Like Tree8346Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

No Kumcie, nie chcę zapeszać, ale chyba mamy szansę na mieszkanie, które sobie wcześniej upatrzyliśmy ... przynajmniej pośrednik z taką wiadomością dziś zadzwonił ... jeszcze dużo załatwiania przed nami, ale jest światełko w tunelu ... i dobrze, bo już jestem wykończona tymi poszukiwaniami a TZ ledwie daje rady presji i napięciu, bo wszystkie telefony, umawiania i rozmowy o konkretach są na jego głowie ...

Mieszkanie muszę kupić ja i w nim zamieszkać chyba, a to w celu skorzystania z ulgi mieszkaniowej i zwolnienia od 19% podatku od zbycia nieruchomości ... jedno z mieszkań pewnie będzie wynajęte, ale które, to się jeszcze zobaczy ... w moim dotychczasowym lokum jest mi z TZ całkiem wygodnie, choć ma ono wiele mankamentów ...

Ja już się cieszę ogromnie na 12 listopada

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Fluiduję więc w kierunku pomyślnego załatwienia sprawy, mimo że nie rozumiem o co kaman, zaś ale nie wszystko muszę rozumieć a czucie i wiara silniej mogą mówić do mnie :-)
    Dzień dobry.
    Nawet nie wiedziałam, że kupienie mieszkania takich zabiegów wymaga.
    U mnie w bliskim sąsiedztwie sprzedają dwa domki. Na jeden myślę, że się znalazł któś, bo zdjęto baner; natomiast drugi nie wiem czy zostanie sprzedany, bo "śpiewają" za niego miliona bez dziesięciu tysięcy.
    To samych dobrości Kumy we wszystkich Waszych dzisiejszych poczynaniach i narka

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Jak ja nie lubię mgły. Wrrrrr
    Wszystko mokre,wilgoć wciska się do domu. Palę w kominku mimo,że jest ciepło bo wilgoć aż telepie człowiekiem.
    Dostałam od męża pieniążki z poleceniem kupienia sobie prezentu na urodziny. Pomyślałam i zdecydowałam,że przydałby się mop parowy ,ale taki 2 w 1 czyli do podłogi i wymienne końcówki do glazury,szafek,okien.
    Ciekawe czy to cudo co zamówiłam faktycznie będzie takie dobre jak o nim piszą posiadacze. Przy okazji miałam wczoraj scysję z jednym ze sklepów. W ofercie podali dostawa gratis. Zamawiam a tu mi wskakuje 25 PLN za dostawę. Piszę @ a oni mi odpowiadają,że dostawa gratis
    DO SKLEPU STACJONARNego
    Jak im wypisałam epistołę o oszustwach to mi troszkę ulżyło.
    Oczywiście zamówiłam w innym sklepie gdzie doliczają dostawę ,ale cenę towaru i dostawy mają niższą niż oszuści.
    Właśnie dostałam wiadomość,że towar wysłali.
    Wydaje mi się, że siostra męża miała niebywałe szczęście przy kupnie domu. Za nowy dom o pow. 210 m plus 2000 m działki dali niewiele ponad 500tys.
    Jedyny problem to piętro,czyli sypialnie trzeba było wykończyć. Ma to też swoje zalety ,bo można po swojemu.
    Cały dół,salon, łazienki,wc,kuchnia wykończone bardzo ładnie.
    Kasiu,trzymam kciuki.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

...oooo mop parowy? powiadacie koleżanko Grażynko? Poczekam jak się u Ciebie sprawdzi i może też zgapię? Chociaż dla mnie to by się przydał robot inteligentny, któren by sam roboty domowe ogarniał, żeby nie napisać posuwał :-)
    U nas zdecydowanie chłodniej i też jakoś mgliście i wilgotno. Nawet będąc w mieście czapkę nałożyłam, chociaż ja z tych bardziej wrażliwych. Chłop zaś pobiegł na grzyby. Widocznie zbyt smaczne zrobiłam w ocecie te ostatnie, bo schodzą mu jak przysłowiowe bułeczki.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Piątkowe i słoneczne dzień dobry,

12 listopada jako datę spotkania z radością w notesie zanotowałam, poczytam i popiszę wieczorem, już po powrocie do domu, bo
    od kilku dni łącze pracę z pobytem u Stasia, więc same rozumiecie jak to jest

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry
    Monika była dzisiaj na ostatnim badaniu przed porodem.
    maluszek waży prawie 3 kg bez kilku deco ostatecznie poród wyznaczyli na 9 listopada.
    Czyli ma jeszcze 2 tygodnie żeby przytyć 500gram i zrównać się wagowo z bratem.
    Ona twierdzi że tak długo już nie wytrzyma i że chce urodzić już. Podtrzymując ją na duchu śmieje się trzymaj nogi mocno żeby dziecko jeszcze pół kilograma przytyło.
    mam nadzieję że takie wrażenie poprzez USG nie jest miarodajne i że dzieciątko waży troszkę więcej.
    No ale co ma być to będzie na to wpływu nie mamy.
    Pogoda w dalszym ciągu brzydka ta mgła już mnie dobija. Najbardziej kości czują wilgoć w powietrzu.
    Pomału robię przygotowania na jutrzejszą balangę hi hi dla trzech osób. upiekłam ciasto tak zwany salceson i teraz siedzi w piekarniku biszkopt na malutki torcik z bitą śmietaną.
    jubilaci zdecydowali że jednak będzie ostatni grill w tym roku więc roboty z jedzeniem nie mam za dużo .zrobiłam tylko sałatkę jarzynową jutro się zrobi sałatę zieloną a mięso na grilla będzie rzucała Dorotka.
    Przed chwilą dostałam przesyłkę z mopem parowym ale jeszcze pudła nie rozpakowałam.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Aniu,na razie wypróbowałam MOPa do mycia podłogi.
    Bardzo mi się podoba.
    Bez problemu schodzą wszystkie plamy, a nawet przyschniete jedzenie koło miski Mimi. Podłoga jest wilgotna, ale b.szybko schnie.
    No i nie używasz detergentów.
    Jedyny mankament to zbyt krótki przewód. Muszę kupić przedłużacz żeby nie latać od gniazdka do gniazdka
    Jeśli ktoś ma mniejsze pomieszczenie to może wystarczy ten co jest.
    Mój "salon" ma 7/6 więc jest zbyt krótki.
    Po niedzieli wypróbuję przystawki.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Grażynko ile takie coś kosztuje.Bo ja przy moich 3 mordach to codziennie na kolanach płytki koło misek szoruję.Podlinkuj mi ten mop może na gwiazdkę by mi rodzina kupiła.
    Wybieram się na kijki bo już miesiąc jak nie byłam i na działkę ostatnie ciepłe popoludnie wykorzystać.Paaa.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tereniu, wstukaj w google
    Parry 2.0 wyskoczy Ci wszystko o tym mówię. Tam jest jeszcze dłuższą nazwa Overmax home.
    Sam mop kosztował 160 z dostawą 175.
    Ja długo szukałam,czytałam, porównywałam i to jest najlepszy mop z tych tańszych.
    Poza tym jest to duży wygodny mop do podłogi z nakładką do dywanów/chodników a dodatkowo poręczna myjka parowa z 7 końcówkami.
    Tych końcówek jeszcze nie próbowałam,ale w opiniach ludzie chwalą.
    Tylko jak Ci wyskoczą sklepy to musisz na ceny patrzyć,bo niektóre wystawiają cenę nawet 190 PLN.
    Ja kupiłam w sklepie
    Zadowoleni

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Obejrzałam sobie te mopy i opinie ale chyba nie kupię bo jest kwestia że ciężki a moje prawe ramię nie wiem kiedy będzie sprawne no i moja podłoga malutka i jak najmniejszy mop zbierający lekki podsierstek i kurz ze żwirku wystarczy.
    Najwyżej podkładkę koło misek wymienną zrobię żeby nie myć w kucki tylko w zlewie albo zmywarce.
    Ale ty jesteś dla mnie prekursorem wszelkich nowości Grażynko więc dzięki za poszerzenie wiedzy.
    Mnie dzisiaj mus się dużo uczyć.Buuu?Jutro mam angielski w dwóch miejscach 2 i 3 godz lekcyjne.Na ten pierwszy zamierzam przestać chodzić.
    Chociaż mi zal bo on łatwiejszy i przyjemniejszy niż to gnanie przez język w tym Euro dialogu.
    Ostatnio edytowane przez TinnGO ; 27-10-2019 o 11:09

Uprawnienia umieszczania postów