Strona 1488 z 1500 PierwszyPierwszy ... 488 988 1388 1438 1478 1486 1487 1488 1489 1490 1498 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,871 do 14,880 z 14999
Like Tree8346Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Ale trzeba przyznać , że rosół jest bardzo esencjonalny.
    No moje kochane muszę się pochwalić wczorajszym dniem i moimi kuchennymi osiągnięciami,
    Rosół smakował tak, ze chłopaki po 3 porcje spożyli i dla dorosłych trzeba było dogotować makaronu.
    Na szczęście zawiozłam całą paczkę więc było z czego dogotować.
    Agata wróciła wcześniej ze swojego kursu florystycznego i zarobiła ciasto na naleśniki, siostrzeniec piekł, ja zbierałam laury za smak rosołu (opłacało się zapamiętać jak go robił mistrz kuchni Kazik) oraz farszu (zmieliłam 3 rodzaje mięsa, marchewkę i podgotowaną garść kapusty kiszonej i dodałam podpieczoną cebulkę).
    Było tak fajnie, bez celebry, rodzinnie, każdy się w to rodzinne bytowanie włączał ze swoim wkładem i tak się czułam "niesamotnie", no jakbym poza czteronożnymi i sieściastymi stworkami miała ludzkie dzieci.
    Zwłaszcza , że po wieczornej kawce i cieście siostrzeniec zażył leki odczulające i pojechał pomóc mi z telewizorem i funkcjami komputerowymi na nim. No bo zmieniłam ruter internetowy i nie miałam połączenia z internetem na TV, a zmówiliśmy się, że mogę z nimi wejść do Netfliksa(no oni maja abonament na 4 urządzenia).
    No i siostrzeniec przyjechał mi to wszystko popodłączać, zaktualizować, połaczył mi ruter kablem, a nie przez wi-fi z TV i mam bez straty prędkości internetu , pokazał jak to działa i jak wchodzić i się poruszać. Ja fukcji smart wcale nie używałam i nagle odkryłam, ze You Tube od razu na TV to wspaniała rzecz. No i wczoraj oglądałam sobie dwa odcinki serialu Atypowy(bardzo fajny) z Netfliksa.
    No , a dzisiaj trzeba do kotów na działki skoczyć bo w poniedziałki pora karmienia.
    Jedna kociczka na mnie zwykle czeka. A taka podobna do mojej Browni, że Siok.
    Moze te moje to był jej pierwszy miot, którym nie za bardzo umiała się zająć, a ja przejęłam funkcję kociej mamy, albo mają wspólnego tatusia. Bo podobieństwo jest uderzające.
    Trzymam kciuki za Monisie i szczęśliwe na świat przyjście małego Edzia. Swoją drogą moje imię też wybrała starsza siostra.
    No do jutra kumcie miłe.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ha! Już jutro jest jutro!

Po peronach będę Was wyglądać o 8 g - mam nadzieje, że nie zaśpię ... bo mi się coś poprzestawiało i ostatnio o 3g w nocy spać się kładę ... dzis mus będzie wcześniej na poziomkę się udać.

Ostatnio stwierdziłam, że laptop po wrąbek zapchany zdjęciami z lat ubiegłych i pracowałam nad przełożeniem ich na pamięć zewnętrzną ... przy okazji, pooglądałam sobie zdjęcia z naszych zlotów ... łezka w oku sie kręci, ale ciągle jesteśmy, więc i powód do radości jest

Ja dzis leniwa i z domu nosa nie wychyliłam ... wstyd, bo waga wskazuje, że powinnam ruchu znacznie więcej zażywać ... no, ale trudno - ciemno już, a w ciemnym chłodzie spacerowanie mało zabawne - tym bardziej, że dziś miasto świętującą młodzież gości ... niech tam sobie świętują po swojemu, a ja w domku zostanę i energię magazynowac będę na jutrzejsze spotkanie ...

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór,

na spacerze, w przeciwieństwie do Wspaczka byłam, ale nauczona doświadczeniem poprzednich lat, miejsca w dniu dzisiejszym strategiczne, omijałam szerokim łukiem... no i ja aż tak tolerancyjna nie jestem... nie podoba mi się świętowanie, które polega na obrażaniu innych, agresji, także tej słownej i wykorzystywaniu symboli, które zasługują na szacunek. Nie zgadzam się, żeby byle chłystek, wkładał na rękę opaskę z symbolem Polski Walczącej i wykrzykiwał przy tym pełne nienawiści hasła...
    Na szczęście ten dzień dobiega już końca, a jutro mam nadzieję będzie nowy, SUPER DZIEŃ...

Podobnie jak Wspaczek będę o 8:00 na dworcu... mam nadzieję, że kANI milczenie nie świadczy o zmianie planów.
    Do jutra

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Mam nadzieję, że kumcie już spotkały się szczęśliwie i planują dzień dzisiejszy.
    Pogoda niezbyt ładna,ale na szczęście nie pada.
    Miłej zabawy,kochane moje.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Miłe moje jeszcze raz przepraszam, ale czekam na otwarcie weterynarza i jadę z moją Kasią.
    Pan Bóg wiedział czemu mi dzieci nie dał, jak ja o kota ze strachu z ubikacji prawie nie wychodzę.
    Nie mogłabym być daleko i jej nie udzielić pomocy, bo zamiast poprawy jest pogorszenie.
    Ma rozwolnienie i tak biedulka piszczy jak się załatwia. Grażynko czym ty swoje pieski ratowałaś jak miały takie kłopoty???
    Kota nie za bardzo można głodzic. Nie wiem , nie wiem jestem cała roztrzęsiona i was miłe moje zawiodłam.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Trzymam kciuki Tinn aby wszystko skończyło się dobrze .

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Tereniu,bardzo jest mi przykro i to podwójnie.
    Raz,że nie spotkałaś się z dziewczynami a dwa, że koczka choruje.
    Nic Ci nie jestem w stanie doradzić bo jednak wielkie psy jakie ja miałam a malutki kociak to 2 różne zwierzaczki.
    Psa,zazwyczaj przegłodziłam a następnego dnia tylko ryż z marchwianką. Do picia odgazowania Coca-Cola a na przegryzke banan .
    Jak biegunka wodnista była podawałam smektę.
    Wiesz,ja w ogóle do późnej starości leczyłam sunie podobnie jak samą siebie.
    Niby mówią, że pies to nie człowiek, ale zawsze moje sposoby im pomagały.
    Dopiero przed okropnym raczyskiem Rastuni musiałam ustąpić /buuuuu/.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Jestem po weterynarzu.Kasia ma panleukopenię. Nie sądziłam, że tą straszną chorobę można złapać ponownie. Ale to wirusówka , tak jak nasza grypa . Jak jest sezon na nią to mimo, że kot jest niewychodzący to mozna mu to przynieść na butach iiinnych rzeczach.
    Z moich trzech Kasia chorowała najciężej i jest najsłabsza. Ale następne też mogą się pochorować.
    Dostała zastrzyki z własnej krwi i mam jej dawać strzykawką do pyszczka probiotyk i 2razy Nifuroksazyd w zawiesinie jak dla dzieci.
    Strasznie się zestresowała przez drogę . W jedną stronę zwymiotowała, w drugą się posiusiała. Moje wrażliwe kociątko .
    Przepraszam jeszcze raz ,że was zawiodlam, ale myślę, że i tak byłby ze mnie bardziej zombii niż wesoły uczestnik spotkania.
    Życzę dobrze naszej młodej"młodej". Bądź spokojna, miej poczucie stabilizacji, czuj się kochana i sama tez to fajne uczucie z chmurki ściągnij i pielęgnuj,
    Narka miłe moje. Mam nadzieję, że u Monisi jest w porzo.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

No to my z Kasią na podone choroby zapadnięte, z tym że ja jednak nie mogę się zdecydować? Wirus to czy bakteria.
    Jużem w domu. I się kładę.
    A u Moniki ofszem w porządki, nie licząc walnięcia się w głowę, podczas kuchni sprzątania, więc tejże głowy bolenia. Dziwczyny myślę, że jeszcze balują.
    To narka.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Pijemy zdrowie Kasi i kANI, a jeśli chodziło o samopoczucie Moniki to myślę, że chodziło o wnuczkę Grażynki

Uprawnienia umieszczania postów