Strona 1489 z 1500 PierwszyPierwszy ... 489 989 1389 1439 1479 1487 1488 1489 1490 1491 1499 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,881 do 14,890 z 14999
Like Tree8346Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Też myślę,że tym razem o moją M chodziło Tereni.
    Nic nie słychać,nic się nie dzieje,a biedulka miała nadzieję, że pełnia popędzi maluszka.
    Czekamy.....
    Wielka szkoda, że tak się nieszczęśliwie złożyło.
    No cóż choroby nie wybierają.
    3mcie się , kochane.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

...wyjaśnienie/uzupełnienie do poprzedniej wiadomości, oczywiście piłyśmy zdrowie Kasi (chorej kotki Tereski) oraz Kasi (naszej panny młodej), no i Was wszystkich i Waszych wnuków i prawnuków... dzieci olałyśmy

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Niech wam idzie na zdrowie i kaca nie zostawi.Myślałam rzeczywiście o Monisi z Londynu ale naszej warszawskiej też głowy bolenia współczuję i zdrowia życzę.
    Anusiu kochana chyba na nas kto zły urok rzucił.A kysz, a kysz.
    Dobrze, że ty nuż do domu dotarłaś.A kiedy cię cborość chwyciła.Bo teraz mam wyrzuty sumienia, że do ciebie nie zadzwoniłam o 3 w nocy jak mi Kasia zaczęła na fest w kuwecie rozrabiać.Uprałam dzisiaj pół domu i pomyłam chlorem podłogi, kuwety , spody papci i butów.No kwarantanna.
    A jakiego buca taksówkarza trafiłam.Chciał mi Kasię w bagażniku wieźć.No nie dałam się.U mnie na kolanach w kontenerku w obie strony podróżowała.Ale na taksówki 50 zl poszło i bilet do Warszawy się zmarnował bo nie miałam głowy jechać i go oddawać.Trzymcie się kumcie.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Wieczorne heloł Kumcie,

Za miłe życzenia dziękuję z całego serca

Nie pisałam ja wcześniej, żem już po ceremonii zaślubin (szybki termin w USC nam się trafił fuksem), bo to przecie na panieńskie spotkanie żeśmy się umawiały ... Wszechświat się zemścił chyba, bo Terenia dojechac nie mogła, a Ania chora przyjechała ...
    Anusiu, dziękuję Ci bardzo, żeś przyjechała no i za podarunki, które dopiero po powrocie do domu i założenoia na nos okularów zobaczyłam dokładnie ... i z ogromnym wzruszeniem obejrzałam i przeczytałam wszystkie wklejki, którymi tak cudnie spersonalizowałaś Poradnik Panieński ... jesteś boska Aniu
    Nagwizdałam też na nowo-poślubionego owym nieskromnym gwizdeczkiem i pejczykiem potraktowałam ... trochę się bał ... słodyczowo-herbacianego bukietu do ręki mu nie dałam, obawiając się, że mi słodyczki z bukietu wyskubie

Jesze rez dziękuję także Moni za Instrukcję obsługi faceta - zamierzam już dzis zabrać się do lektury, coby dotychczasowych błędów nie powielać

Dzięki Kumcie za czas spędzony razem

Mam nadzieję, że leczenie wdrożone przez Anię przyniesie szybki efekt uzdrawiający

Tereni życzę coby kocia Kasia dobrze zareagowała na leki a pozostałe kociaste nie zaraziły się paskudztwem, które ją dopadło.
    Grażynkowej Monisi nieustające pozytywne myśli ... a naszej Monce zniknięcia nabitego guza

Oddalam się ku wieczornej lekturze ... dobrej nocy Kumcie

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Dla aisak z życzeniami zdrowia, szczęścia i poczucia humoru, tak na 102 .
    ( musiało być na dwa razy, sorry )
    aisak102 lubi to.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

aisak102 lubi to.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

O! Jak dobrze, że zajrzałam tu jeszcze .... stokrotne dzięki Soneczko
    Sonka57 lubi to.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Wszystkiego najlepszego Kasiu na starej nowej drodze życia.
    Panu mężu , też proszę ,złóż życzenia. Wielce sympatyczny mi się wydał,przez tą chwilkę co widziałam go przed wyjazdem do Margarytki.
    Niech Wam życie płynie spokojnie, w zdrowiu i miłości.

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Nie pisałam ja wcześniej, żem już po ceremonii zaślubin
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Kasiu, serdeczności i życzenia szczęścia
    Ostatnio edytowane przez hahanka ; 13-11-2019 o 12:04
    aisak102 lubi to.
    Dukan: VIII 2009 (100 kg) - V 2010 (77 kg)
    Jo-jo: VI 2010 (80 kg) - IV 2013 (100 kg); III 2018 (105 kg)

+/- 1500 kcal od 3 III 2018 do...... ?

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!

I ja spiesze z zyczeniami dla Kasi Aisaczkowej kochanej i jej swiezoposlubionego malzonka!
    Sto lat Mlodej Parze w zgodzie i milosci!

Wszystkie kumcie pozdrawiam serdecznie i wirtualnie caluje.
    aisak102 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów