Strona 1499 z 1529 PierwszyPierwszy ... 499 999 1399 1449 1489 1497 1498 1499 1500 1501 1509 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14,981 do 14,990 z 15290
Like Tree8366Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry .
    Mało się odzywam,bo jestem na granicy wytrzymałości.
    Nie jest dobrze z maluszkiem.
    W sobotę wrócili do domku koło 16 a o 1 w nocy pogotowie wiozło do szpitala.
    Maluszek miał bezdech.
    Moja głupia rodzina trzymała w tajemnicy tą wiadomość.
    Dowiedziałam się w niedzielę późnym wieczorem. W taki sposób,że za nim doszło do mnie co się stało mało na serce nie zeszłam. Wczoraj wieczorem wrócili do domku.
    Nie mam siły a głowa całkiem mi nie pracuje.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Jadę wcześniej na kurs bo wczoraj na obiadowej przerwie uciekłam zaliczyć obecność na angielskim.Uczę się sama w domu lekcji naprzód , a i tak jestem ciągle o krok za grupą.
    Pani lektorka wczoraj użaliła się nad sobą tymi słowy " dlaczego mnie ignorujecie" to było do mnie i mojego ławkowego Piotra, który mniej więcej jest na moim poziomie tylko jako emerytowany policjant jest z 10 lat młodzy i lepiej słyszy.Ale rozumiemy, a raczej nie rozumiemy oboje jednakowo.Siedzimy na prawej flance i potem jest wolne miejsce więc nie ma od kogo zgapić.No i ona po angielsku coś kazała zrobić czego żadne z nas nie załapało.No i zaczęła się użalać o tym ignorowaniu i powtórzyła co robić.
    No to ją pocieszyłam " Beatko widzisz wystarczy powiedzieć po polsku i już cię słuchamy".Na szczęście ma poczucie humoru.
    Tabletowy kurs znacznie bardziej mi pasi jak zaczęła się informatyka.Pozdrawiam kumcie i londyńczyków.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Oj! Grażynko tulam i za maluszka kciukasy trzymam.
    Do Białegostoku nie pojechałam. Za to byłam u fryzjera. Moja sprawa właśnie się odbywa.
    No wszystkiego dobrego dzieffczęta. Się trzym Grażynko.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Rastii, złe już było, teraz będzie tylko dobrze .

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Oj dlpiero teraz przeczytałam post Grażynki , pisząc rano go jeszcze nie widziałam.Rodzince się nie dziwię, że chce poczekać na lepsze wiadomości i cię nie przerażać.
    No ale jak wrócili z dzieckiem do domu to znaczy nie jest tak źle.
    Nasz Antoś od razu został odseparowany i przewieziony do Centrum Matkk Polki, a było z nim naprawdę źle ale się wypigłał.
    Nie znam się na neonatologii ale Sonka dobrze prawi.Zła wiadomość już była teraz czas na dobre.
    Trzymam kciuki za maluszka i za sprawę Aniową i za zakup dobrego i taniego mieszkania u Aisaczka.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Oj Grażynjko, wyobrażam sobie, jak się teraz musisz denerwować - oddalenie nie jest dobre w takich przypadkach. Sonka dobrze prawi - tylko lepszych wieści należy wypatrywać teraz. Maluszkowi same dobre fluidy i pozytywne mysli ślę

Aniu, a kiedy Ty o wyniku sprawy się dowiesz?

Za dobre życzenia z całego serca dziękuję Tereniu, już na koniec tych mieszkaniowych perypetii nie mogę się doczekać ...

Wieczornie Was ściskam Kuny sierściaste

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Heloł pustawy wąteczku

Zaglądam, coby się dowiedzieć co tam u Was Kumcie ... jakie wieści z Londynu? ... co w mieście nad Łyną? ... jak Terenia daje radę rozliczne obowiązki ogarnąć i jak kasiowe kiszeczki? ... a może i moja bezmięsna krajanka coś skrobnie? ... a może i wyemigrowana Kasia ma jakieś wieści? ... no i nie tracę nadziei, że i inne kumcie kiedyś zajrzą i ślad jakiś zechcą zostawić ...

U mnie sprawy bez zmian ... tzn. wstępny termin notarialnego zakupu mieszkania na nadchodzący wtorek zaplanowane są ... cieszyłabym się, jednak nauczona ostatnimi doświadczeniami ... nie śmiem ... zapeszyć nie chcę ...

Skieruję teraz kroki ku szafie - odczuwam potrzebę zaprowadzenia tam jakiegos ładu, bo u mnie nie tylko w głowie chaos

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

P.S. Postanowiłam jeszcze zaktualizować suwaczek, bo łagał bezwstydnie ... absolutnie nie uwidaczniał mojego obecnego upasienia ... i przy okacji odkryłam, że straszna ze mnie gapa, bo nie odczytałam wiadomości od Hani ... przepraszam Haniu i dziękuję bardzo za link ... niedaleko padł mój wybór, bo też na Skarbka z Gór ... Buziaki
    hahanka lubi to.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór.
    Chyba mogę troszkę odetchnąć,bo przed chwilą Monika mi pokazała,że przyszedł i działa monitor oddechu. To nie jest całkiem tak jak Ala napisała,że najgorsze minęło bo niestety trzeba bardzo uważać przez następne miesiące a może i do 2 lat. Maluszek ma t.z.w.miękką krtań. Wraz z rozwojem powinna się usztywnić w chrząstkę.
    Jedno co dobre,to lekarz uświadomił Monikę dokładnie jak ma postępować i jak wzywać pogotowie.
    Powiedział,nic im nie tłumacz powiedz tylko,że dziecko nie oddycha i jest niebieskie.
    Nawet jeśli sama go pobudzi powinna do szpitala pojechać.
    Jak zaczniesz tłumaczyć/tak mówił/ to cię oleją bo stwierdzą , że zagrożenie minęło. Nic ci nie zrobią jak przyjadą i dziecko będzie oddychało bo to może w każdej sekundzie się zmienić.
    Taki super lekarz. Nie wiem kiedy stres minie,ale jestem pełna uznania dla Moniki,że nie straciła głowy i przywróciła oddech maluszkowi. Szczęście, że jeszcze nie spali bo robili porządek z paczkami.
    Poprzednią noc czuwali na zmianę a dzisiaj już przyszedł monitor. W szpitalu był podłączony do monitora .
    Trzymajcie się kochane i wybaczcie, że tak z boku jestem. Muszę stopniowo dojść do ładu z własną głową i sercem.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Wieczór dobry
    Się udało dzisiaj kilka spraw może nie tyle załatwić, co nadać im bieg; między innymi wysłałam do Białegostoku wniosek o przysłanie orzeczenia wczorajszej sprawy...ludzie potrafią w necie odnależć, ale mi się nie udało, więc po ...hmmm linii najmniejszego oporu? po najmniejszej linii oporu? poszedłam, jak to mawia moja starsza wnuczka, i czekała będę.

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    co w mieście nad Łyną?
    ładnie, spokojnie, trochę już świątecznie...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

nie tracę nadziei, że i inne kumcie kiedyś zajrzą i ślad jakiś zechcą zostawić ...
    żeby tak na przykład Blondynka wieczorową porą zajrzała, to życzenia imieninowe złożyć by można było

wstępny termin notarialnego zakupu mieszkania na nadchodzący wtorek zaplanowane są ... cieszyłabym się, jednak nauczona ostatnimi doświadczeniami ... nie śmiem ... zapeszyć nie chcę ...
    ...będzie dobrze, bo wtorek 10 grudnia to dobry dzień Dzień Praw Człowieka, nie wiem tylko czy międzynarodowy

Dzisiaj nie tylko w mieście nad Łyną byłam, ale również w najdłuższej gminie: Stawiguda, która sięga od Rusi po AmerykęPogadałyśmy z koleżanką, powspominałyśmy, zaś ale papierka, druku znaczy się, który jej wiozłam nie oddałam
    No ale się jutro widzimy w knajpce na mikołajkach klasowych, to mam nadzieję oddać. No niestety choroba niebolesna,
    ale co się człowiek nachodzi to jego.

No to się trzymcie kumcie, w ten Barbórkowy czas

Uprawnienia umieszczania postów