Strona 1502 z 1521 PierwszyPierwszy ... 502 1002 1402 1452 1492 1500 1501 1502 1503 1504 1512 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,011 do 15,020 z 15201
Like Tree8358Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Oj Grażynko nigdy nie filetowałam karpia.U nas każdy wyciąga ości na własny talerz.Ja nie lubię ryb bo się boję zadławić ością.
    Mam zmartwienie znowu znalazłam rozwolnienie w kuwecie.
    Tak się boję o to moje kociarstwo.
    W dodatku na kursie zapowiedziano test z przerobionego materiału.Na przyszły poniedziałek.
    Ech tragedia z tym angielskim.
    Ale kończymy za dwa dni kurs z tabletem.Dzisiaj się nauczyłam kupować bilet tramwajowy jak jest zepsuty automat biletowy i korzystać z tłumacza google w funkcki skan i aparat.
    No i nie zginę w lesie bo mam aplikację gdzie zaparkowałem.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Witam

Przystąpiłam do kolejnej tutejszej Akcji Zimowej towarzyskiego odchudzania

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Oj Grażynko nigdy nie filetowałam karpia.U nas każdy wyciąga ości na własny talerz
    W czasach jak jeszcze kupowaliśmy żywinę, karpia w pół*dzwonko oprawiał mąż, wybierając jedynie główny szkielet.
    Teraz kupuję gotowe filety i również nie wyciągam ości. Karpia smaży mąż, albowiem "ja nie potrafię" W tym roku
    ma być już naprawdę! minimum: karp, grecka ryba, śledzie i co tam jeszcze synowa uwarzy. Może jeszcze zrobię roladę
    po Grażynkowemu z wędzonym łososiem na zielono. No i "kaczy żer" czyli sałatkę jarzynową. Na pierwszy dzień obiecałam
    przynieść kaczuszkę oraz kaczuszkę w wersji wege dla syna i ewentualnie mła.

Troszkę jestem zła, albowiem z okazji 12 rocznicy niepalenia postanowiłam się dopieścić i zapisałam do kosmetyczki...
    i dostałam opryszczki, pewnie z powodu mycia jednak okien. Będę dzwonić i może da radę zamienić na masaż jakowyś

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    No i "kaczy żer" czyli sałatkę jarzynową. Na pierwszy dzień obiecałam
    przynieść kaczuszkę oraz kaczuszkę w wersji wege dla syna i ewentualnie mła.
    Dzień dobry .Nieodmiennie śmieszy mnie Aniu ten "kaczy żer" jak to nazywasz sałatke.
    Otworzyłam rano komputer bo jak mam silne baterie co to z 8 godzin wytrzymują i nie muszę (nie powinnam nawet ) być na sznurze to jest mi łatwiej.
    Dziewczyny z Zawzietasek ostatnio wstrząsnęły moim lenistwem forumowym i postanowiłam (adwentowe póżne dosc postanowienie) się popraić.
    Mam zmartwienie z kociczka Kasią bo niestety jej dolegliwości wróciły.
    Zamierzam iść do innego weterynarza. Ale serce ściska lęk o to moje najsłabsze kociatko.
    Trzymajcie się zdrowo.Ja dzisiaj mam kurs tabletowy, kosmetyczke i weterynarza.
    No i na jutro odrobić i nauczyć się angielskiego.
    Ten angielski to mi potrzebny jak temu Himilsbachowi
    Dobrego dnia i dobrych wiadomości zyczę

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Nie wiem może ja mam wyjątkowego pecha ale nawet ostatnio kupione filety z karpia miały bardzo dużo ości.
    Chyba po raz pierwszy nie krzyczałam na męża że kupił za dużo bo po o filetowaniu i ściągnięciu skóry została połowa nadająca się do zmielenia. Nawet filety z leszcza były lepiej ości pozbawione.
    mojej rodzinie bardzo zasmakowało nadzienie w zasadzie do gęsi ale używamy go też i do kaczki, z pęczaku z dodatkiem grzybów suszonych i owoców. Takie nadzienie ma bardzo dużą zaletę, nie trzeba myśleć o dodatkach do obiadu.
    Aniu ,kaczka wege to ta z kotletów sojowych w sosie pomarańczowym?
    Przez to że sami będziemy w święta a mało tego Dorotka wraca dopiero po pierwszym stycznia, nie będę robiła kilku potraw które bardzo lubię ale mój mąż nawet nie chce na nie spojrzeć. Ryba po grecku coś pysznego a on twierdzi że nie ładnie wygląda więc się nie nadaje do jedzenia. Taki cudak mi się trafił , je oczami.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Dzisiaj u nas w aulii była Kidawa Błońska spotkanie z nią.Mieliśmi iść ale postanowiła się spóźnić i nie poszliśmy.
    Jestem po dużej przerwie obiadowej .Zjadłam pierogi z kapustą

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Dzień dobry Kumcie

Nu tek, będzie musiała Kidawa-Błońska przemiawiać do potencjalnych wyborców, co to swoich spraw pilnych nie mają ...

Zmartwienie z Kasią kociczką ... może rzeczywiście inny weterynarz jakieś bardziej skuteczne leczenie zaleci ...

Ja dziś poranek spędziłam na studiowaniu 17 stron projektu aktu notarialnego, co to go mamy jutro podpisywać ... nie znalazłam niczego niepokojącego, ale przecież nie wiem, czego szukać powinnam ...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Dzień dobry Kumcie

Nu tek, będzie musiała Kidawa-Błońska przemiawiać do potencjalnych wyborców, co to swoich spraw pilnych nie mają ...

Zmartwienie z Kasią kociczką ... może rzeczywiście inny weterynarz jakieś bardziej skuteczne leczenie zaleci ...

Ja dziś poranek spędziłam na studiowaniu 17 stron projektu aktu notarialnego, co to go mamy jutro podpisywać ... nie znalazłam niczego niepokojącego, ale przecież nie wiem, czego szukać powinnam ...

Macie swojego notariusza,czy bazujecie na notariuszu sprzedającego?
    Dobrze by było zasięgnąć języka u bezstronnego.
    Męża siostra 3 x zmieniała notariusza przy kupnie domu.
    Z mieszkaniem poszło prościej jeden wystarczył dla obu stron

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Macie swojego notariusza,czy bazujecie na notariuszu sprzedającego?
    To my zaproponowaliśmy panią notariusz, do której trafiliśmy z polecenia agenta nieruchomości (pośredniczył w sprawie mieszkania, którego kupno nie doszło do skutku)... pani notariusz ma dobre opinie w necie i na nas zrobiła dobre wrażenie, kiedy byliśmy u niej (jest otwarta - dużo tłumaczy) ... sprzedający bez problemu się na nią zgodzili ...

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Pooglądałam i posłuchałam Olgi Tokarczuk ... ech, co za kobieta
    hahanka lubi to.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Masz rację Kasiu pani Tokarczuk to wspaniała kobieta. Książek co prawda nie czytałam ale przemówienie jakie wygłosiła , było wspaniałe.
    zresztą wszystkie jej wystąpienia jakie oglądałam w telewizji i w internecie były bardzo ciekawe. Jak zwykle wszystko co jest piękne i polskie jest ignorowane przez dobrą zmianę. Wystąpienie ministra kultury to już całkowite dno.
    U nas dzisiaj od rana jest przepiękna słoneczna pogoda aż przyjemnie popatrzeć przez okno. Co prawda termometr pokazał minus 5 stopni ale powietrze jest suche.
    Może na biorę dzisiaj chęci do pracy i wezmę się za sprzątanie. Podkreślam to może.
    Na razie pranie wstawiłam i będę testowała jak schnie przy włączonym osuszaczu.
    włączam go od czasu do czasu jak wilgotność rośnie powyżej 60% a i tak każdego dnia wylewam minimum półtora litra wody. Pomyśleć że kiedy się tego nie ściąga to ta woda cała wsiąka ściany. Nawet nie miałam pojęcia że to są takie ilości wody w mieszkaniu.
    Cóż człowiek całe życie się uczy.
    Tomasz dzisiaj pojechał zarejestrować maluszka mnie z Moniką czekamy niecierpliwie co się okaże na akcie urodzenia.
    niby jest Edek tak jak to wymyślił Leon ale jak będzie naprawdę to się okaże dopiero jak Tomasz wróci z dokumentem.

Uprawnienia umieszczania postów