Strona 1503 z 1521 PierwszyPierwszy ... 503 1003 1403 1453 1493 1501 1502 1503 1504 1505 1513 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,021 do 15,030 z 15201
Like Tree8358Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Tomasz dzisiaj pojechał zarejestrować maluszka mnie z Moniką czekamy niecierpliwie co się okaże na akcie urodzenia.
    niby jest Edek tak jak to wymyślił Leon ale jak będzie naprawdę to się okaże dopiero jak Tomasz wróci z dokumentem.
    Ciekawości ... oj ciekawości ...

A ja dziś mieszkanie nabyłam ... niby koniec moich peregrynacji ... a mnie dygot wewnętrzny opuścić nie może ...

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    A ja dziś mieszkanie nabyłam ... niby koniec moich peregrynacji ... a mnie dygot wewnętrzny opuścić nie może ...
    No to Kasiu ważne, że to już za tobą i powoli do stanu posiadania się przyzwyczaisz.
    Ale ty kobieto o slubie własnym to w zasadzie mimochodem napomknełaś, a mieszkanie przeżywasz.
    Oj ty prawdziwa "wspaczkowa" dziewczynka jesteś
    Ja zaś dzisiaj kurs(a w zasadzie zatrudnienie miesieczne) zakończyłam, tablet i wypłatę 300zł odebrałam.
    Ciekawa jestem ile z tego mają te firmy pośredniczące w realizacji czyli te co wynajmują sale, organizuja "susz konferencyjny" kawe i herbatę i kompletuja grupy.
    Przypuszczam, że o wiele większe pieniądze , ale jak któraś z osób zapytała się o gwarancje do tabletu uzyskała odpowiedź o co chodzi przecież za darmo pani dostała.
    Pit otrzymamy, podatek od 300 zł będzie przez firmę odprowadzony.
    Wiecie czuję się strasznie wyżęta z sił.
    Po kursie spóźniona dotarłam na angielski , później do domu.
    I nie mam siły na nic, ja już do pracy chyba bym sie nie nadawała.Zjadłam i ze zmęczenia aż mi jest niedobrze.
    A na poniedziałek sprawdzian z angielskiego Unit 1,2,3.
    Co do kociczki mojej kochanej to wycofałam karmę z mieszanki , którą podejrzewam o powodowanie rewolucji trawiennych.
    Obserwuję mojego patchworkowego kocia.
    Tak bym chciała, żeby wrócił do zdrowia.
    Obie jesteśmy chore na brzuszki i leżymy na kanapie przytulone do siebie.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Oj, Tereniu, bardzo mi przykro, że chorujecie. Ty to zapewne z przemęczenia. Być może, że kociczka na coś się uczuliła
    Może warto by na jakiś czas przetrzymać ją na samym mięsie surowym . Tylko to jest trudne mając trzy mordki do wykarmienia. Z kolei całą trójkę przestawić na samo mięsko bardzo obciąży emeryckie portfel . Tyle tylko,że wizyty u weta też są potwornie drogie.
    Zapewne radzisz się na kocich forach,co tam Ci podpowiadają?
    Widziałam już angielski akt urodzenia. Nie zrobił Tomasz psikusa , wyraźnie jest napisane EDWARD czyli Edula jak mówi Leon .
    No i dobrze, bo pomysły mieli cudaczne.
    Kasiu, gratuluję zakupu mieszkania. Najważniejsze, że już wszystko jest załatwione, że skończyło się bieganie i niepewność.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

wyraźnie jest napisane EDWARD czyli Edula jak mówi Leon
    No, to mamy malutkiego Edwarda Niech mu królewskie imię dobrze służy

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Ale ty kobieto o slubie własnym to w zasadzie mimochodem napomknełaś, a mieszkanie przeżywasz.
    ... bo to wiesz, Teresko, z TZ już ponad 20 lat jak mąż z żoną ... a mieszkanie to rzecz całkiem nowa i przydatnośc jego nie rozpoznana jeszcze ...

Wirtualnie głaszczę kotkę imienniczkę ...

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Witam czwartkowo i gratulejszyn kumom:
    - kursu zakończenia
    - prawnuka zarejestrowania
    - mieszkania zakupienia
    Wtorek był wyjątkowo uroczystym-świątecznym dniem, bo to i wręczenie nagród Nobla z udziałem naszej pani Olgi i Dzień Praw Człowieka i moje "święto" w związku z 12 latami bezdymności i koleżanka niespodziewanie zrobiła imprezę z okazji zakończenia budowy tarasu, z którą to budową, a raczej budowlańcami miała, a miała pierepałki. No więc uroczystość noblowską oglądaliśmy kolektywnie z udziałem koleżanki przebywającej na robotach u Niemców. Koleżanka ow zadała pytanie od jakiej książki rozpocząć czytanie pani Tokarczuk, nooo i się zaczęło. Nie wiem czy ona, ta nasza koleżanka była w stanie wyłapać jakikolwiek tytuł;-) Ja osobiście przeczytałam już trzy, z których dwie podobały mi się bardzo, trzecia troszkę mniej. Mam zamówione w bibliotece kolejne dwie i zadugerowałam Mikołaju coby mi przyniósł "Księgi Jakubowe" albowiem jest to pozycja 1000 stronnicowa, przez którą ludzie powiadają, że trzeba brnąć, więc chcem posiadać, żeby powolutku się delektować.
    To się trzymcie.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Widziałam ja wczoraj na wystawie te Księgi Jakubowe , no to chyba będzie najpopularniejszy prezent na te świeta dla ludzi oczywiście "czytających".
    Ja przez to nadmierne uwiązanie kursami wzięłam i się już całkowicie od czytania odzwyczaiłam byłam
    Przez internetowe opatrzenie "ortów" piszę też coraz gorzej i ortograficznie i stylistycznie.
    Ot znak czasu. Ale bilet za pomąca telefonu kupię jak by automat w pojeździe się zepsuł i umiem ściagnąć darmową TV internetową na tablet i ogladać i nad wycofaniem sie z płacenia abonamentu w MM myślę.
    Ale nie chcę zapeszyć mój kochany koci patchwork Kasiunia zrobili 4 ślicznie uformowane balaski. No mama aż niosła całą kuwetę do swiatła, żeby cudo podziwiać . Zapachowo jeszcze mi trochę nie pasuje, ale konsystencja wystawowa.
    Moje malutkie szczęście, walczymy razem.Teraz obie kociczki śpia na półkach , a ja działam w kwestiach wszelkich zaniedbanych przez kurs spraw urzędowych.
    Może i u mnie jakaś chwilowa stabilizacja nastanie.
    No ten angielski co to na 120 godzin cyrograf podpisałam to jeszcze pocierpię, ale już 35% za mną. A 08.01 będzie połowa.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór.
    Pogoniłam dzisiaj siebie do roboty.W w sobotę przyjeżdża Dorotka i gdybym tego nie zrobiła ona biedna by się zabrała za ciężką pracę.
    Szkoda mi jest jej bardzo no bo przecież pracuje na dwa etaty.
    Tak więc na pierwszy ogień poszły okna.
    Wypróbowałam moją parową maszynkę. powiem tak czyści super nawet stare zaszłości na ścianie koło okna wydrapane a właściwie pobrudzone przez
    Mimi pięknie zeszły potraktowane parą. Szyby też idealnie się umyły szczoteczką, niestety ściągaczka nie zdaje egzaminu bo zostają duże smugi. Tak więc trzeba umyć szczotką za pomocą pary a później wytrzeć do sucha papierem. jedyny mankament tego urządzenia to faktycznie jest dosyć ciężkie i przy drugim oknie balkonowym musiałam już pomagać sobie drugą ręką żeby go utrzymać.
    drzwi i framugi które pomalowane na biało są koloru kremowego z racji tego że palimy papierosy. Do tej pory różnych płynów używałam i musiałam porządnie mocno wycierać. Teraz wystarczyło potraktować je parą i delikatnie leciutko wytrzeć do sucha.
    Zaskoczyło mnie jak bardzo przyjaśniały w zasadzie bez wysiłku.
    Uprałam firanki które czekają na powrót Pana męża. Mam nadzieję że je zawiesi , jeśli się zbuntuje to będą czekały do soboty na Dorotkę. Próbowałam ale niestety nie dam rady bo mam za słabe palce żeby ścisnąć żabki.
    tak więc maszyneria w zasadzie zdała egzamin a jutro wypróbuję czy faktycznie poradzi sobie z brudnymi fugami w kuchni i łazience.
    Cieszę się że kociczka Kasia ma elegancki stolec. Może najgorsze już jest poza nią.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Pogoniłam dzisiaj siebie do roboty.W w sobotę przyjeżdża Dorotka i gdybym tego nie zrobiła ona biedna by się zabrała za ciężką pracę.
    Szkoda mi jest jej bardzo no bo przecież pracuje na dwa etaty.
    Grażynko co to znaczy serce matki. Ty po tylu operacjach i ograniczeniach sercowo-kosnych "gonisz" siebie do roboty.
    Ale przypomniałaś mi o tym parowym urzadzeniu.
    Bo ja zaczynając wymyslać dla siebie prezent świateczny napomknęłam siostrze o tej parowej myjce.A ona mi na to, że ma, że nie używa i że mi przywiezie do wypróbowania.
    No i stoi u mnie na dole szafy pudło.
    Do świat ledwo tydzień, a ja z uwagi na kursy całkiem w innym świecie.
    No i w poniedziałek sprawdzian z 3 Unitów i będę się uczyć anglika.
    Ale dzisiaj wieczorem postanowiłam sobie posprzątać, żeby skupić sie na nauce to zobaczę jak to mnie sie sprawdzi.
    Moje jest nieduże, takie nie do podług tylko do tych okien i ścian.
    Serdeczne pozdrowionka dla Leo i Eda.
    Dziewczynki ja wczoraj nie mogłam się nacieszyć przebywaniem w domu, z własnymi kątami, kotami i w luźnych wygodnych ciuchach.
    Wiwat emeryturo!!!!!!
    Dzisiaj wracam na zumbę, muszę zawieżć jedzenie bezdomniaczkon, taki łatwy angielski mam i sprzatanie.
    Troszkę zajeta będę , ale grunt , że kurs skończyłam, tablet i 300 zł dostałam i sporo wiiedzy o smartfono-tabletach

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Tak! Stanowczo Emerytura ci cudny stan, pod warunkiem, że się człowiek nie da nadmiernie obciążyć. My po południu przejmujemy w biegu dziewczynki i zaprowadzamy, odbieramy z tańców. Rodzice w międzyczasie przywiozą do nas klamotki, po czym się rozjeżdżają w dwa kierunki, jedno na pracową wigilię do W-wy (czemu tam, nie wnikam), drugie jutro od rana ma w pracy kontrolę. Dziadkowie to dobry wynalazek.
    Ja powolutku, niespiesznie sobie sprzątam. Urządzenie parowe mnie zainteresowało. Można by było coś bliżej? czy ono "wymyło by" też kanapy i fotele?
    Się trzymcie.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór.
    3 raz piszę. Dwa pierwsze wcięło z napisem taka strona nie istnieje.
    Ciekawe czy już się znalazła.
    Aniu,niby w instrukcji opisali czyszczenie dywanów i kanapy,ale ja myślę, że to raczej takie odświeżenie.
    Zobacz czy w Twoim mieście nie ma wypożyczalni odkurzaczy piorących. To jest dopiero ekstra wynalazek.
    Męża siostra takim czyściła dywany ,fotele i kanapy. Tam w wypożyczalni zazwyczaj sprzedają też specjalny proszek i dokładnie pokazują jak prać.
    U nas kosztuje 50 PLN za dobę a 90 za cały weekend.
    To są zazwyczaj takie profesjonalne odkurzacze, więc i moc mają odpowiednią.
    Niektóre firmy przywożą i odbierają.
    Dzisiaj od rana było szaro buro i ciśnienie bardzo niskie.
    Same powieki opadały.
    Plany dalszego sprzątania poszły się paść,bo prawie cały dzień prądu nie było.
    Teraz jak włączyli to już zapał straciłam,
    Edula skończył dwa tygodnie.
    Nie mogę się napatrzeć jak wysoko główkę podnosi.
    Pięknie się na boczek przekręca,zwłaszcza jak jest bez pieluchy. Niesamowite,taki maluszek. Dopiero się zachwycałam siostry wnuczką,że tak szybko zmienia pozycję. Ona ma prawie 3 miesiące i już pierwszy ząbek.
    W środę była na kontroli warunków mieszkaniowych pani z opieki. Na szczęście wszystko jej się podobało.
    Zapraszała Monikę na spotkania młodych matek.
    Myślałam,że wybory w Anglii inaczej się potoczą i może zostaną w Unii. Ciekawe na jakich warunkach wyjdą. Czy dogadają się w temacie otwartych granic.

Uprawnienia umieszczania postów