Strona 1513 z 1601 PierwszyPierwszy ... 513 1013 1413 1463 1503 1511 1512 1513 1514 1515 1523 1563 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,121 do 15,130 z 16005
Like Tree8438Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Właśnie udało mi się dodzwonić do przychodni lekarskiej. Z łaski po wielkich prośbach otrzymałam jedną wizytę to u lekarza którego nie znam. Czyli pan mąż pojedzie będzie zbadany a ja u siebie zastosuję to samo co on otrzyma.
    Tereniu, czekoladę rozpuszczamy w kąpieli wodnej lub w mikrofalówce na niższej mocy a żeby była ciekła dolewasz kilka łyżek śmietanki słodkiej wysoko procentowej, kremówki.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Tereniu,moja kochana,wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Ci życzę.
    przede wszystkim zdrówka i jeszcze raz zdrówka bo jak będzie zdrowie z resztą sama sobie poradzisz.
    Niech Ci kociamberki umilają życie mrucząc radośnie.
    Tulam Cię bardzo mocno.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień dobry, chyba piątkowy, bo przez te wszystkie dni świąteczne zupełnie ich rachubę gubię.

Przede wszystkim jubilatce naszej życzenia zdrowia i pociechy ze wszystkich aspektów życia,
    z kociastymi w roli głównej składam
    ...we diabelskie lata Waśćka wejszłaś

Nie bardzo załapałam o co chodzi z Aisaczka niewidzialnością

Z gabarytami u mnie jak zawsze w okolicach świąt kłopot jest, co troszkę spadnie to zaś się objem,
    w sinusoidę z coraz większą amplitudą wpadam...najgorzej jest, jak zauważyłam, podczas
    bytności wnuczek, bo chcący im dogodzić co i rusz wymyślam "cóś"...a właśnie wczoraj był taki
    niespodziewany babciodyżur, z wizytą u lekarza włącznie. I dzisiaj aż opuchnięta d wody" jezdem.
    Oj! przydał by mi się taki jak Ogródkowej sanatorij, w celu głowy naprawienia rówmież...nooo może
    uda mi się do tego Kołobrzega wybrać, ale zaś za najsłabsze ogniwo towarzystwa robiła będę, nooo
    chiba, że wzorem Tereni od po "Sześciu królów" się za siebie wezmę

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Myślę, że Kasi chodziło o to, że Kwiatuszkowa nic a nic nie odpowiedziała na pozdrowienia i pytanie.
    Tereska wytłumaczyła w czym problem.
    Wydawało mi się, że z telefonu też pisać można....
    Może tam z zasięgiem jest problem.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry kumcie mile.
    Przepraszam, ze narobilam zamętu moim wpisem i ze nie odezwalam sie pozniej - odpowiadajac na pytanie Kasi Wspaczkowej.
    Staram sie tutaj robic detox od swiata wirtualnego i nie wchodzic aktywnie na forum. Utrzymuje tylko kontakty telefoniczne. Najlepiej te mówione i ciesze sie zawsze gdy ktos do mnie zadzwoni. Poza tym skupiam sie tutaj glownie na sobie i swoich demonach.
    Pozdrawiam, caluje- KasiaO

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Tereni stu lat w zdrowiu i pomyślnosci!!! Niech Ci Wszechswiat sprzyja a Kociaste dogadzają!

Dzieki za info o Kwiatuszka statusie sanatoryjnym

W odniesieniu do skutkow babciodyzurowania, to u mnie one chyba odwrotne niz u Ani. Przy wnuczkach nie mam kiedy o własnym jedzonku mysleć ... znacznie wiecej spozywam nudząc się sama w domu ...

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

O ile wpisze się bez literówek

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Moje podejrzenia, co do wagi gruszki były uzasadnione ... dzisiaj rano na wadze odczytałam 83,6 kg ... jak to przyrownać do wczorajszego wyniku 84,5 - to moje samopoczucie znacznie się poprawilo, niemniej pas musi byc zaciskany, bo mocno się rozzarłam ostatnimi czasy ...

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień*dobry.
    Tinn, jeśli spełni się przynajmniej połowa tego czego Ci życzę, będziesz najszczęśliwszym człowiekiem pod słońcem...
    Mam nadzieję, że karty z czasami zrobiły furorę, a ciasto wszystkim smakowało.
    Niech ten dzień*należy do Ciebie...

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dziękuję słoneczka za życzenia.Dzień co prawda jeszcze nie minął ale zachód słońca już nastąpił więc odważę się rzec, że całkiem miło było.
    Pani na angielskim ciasto zjadła ale i tak próbny egzamin nam przeprowadziła.Ona się bardzo stara, żebyśmy ten egzamin zdali chyba ją oceniają.
    Ja jak ze słuchu nie rozumiałam tak dalej ani w ząb, ale też nie ćwiczę.
    Ale jak ktoś się mnie bezpośrednio o coś zapyta to jakoś kumam ale jak słucham jakiejś rozmowy to nie nadążam w mózgu przekładać na zrozumiałe, przelatuje jak szelest liści miły ale nic nie znaczący.

Uprawnienia umieszczania postów