Strona 1515 z 1600 PierwszyPierwszy ... 515 1015 1415 1465 1505 1513 1514 1515 1516 1517 1525 1565 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,141 do 15,150 z 15995
Like Tree8436Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry .
    ja to już całkiem zgłupiałam trochę przez te dni świąteczne trochę przez tą pracę mojego męża 24/48 całkiem nie mogę dojść jaki jest aktualnie dzień tygodnia.
    Antybiotyk się skończył a ja zbytniej poprawy na zdrowie nie widzę.
    Kaszlemy oboje z mężem, córka się śmieje że szczekamy.
    mąż każdego dnia się pyta czy nie trzeba coś kupić a ja odpowiadam ciągle to samo tylko pieczywo.
    Trzeba wyjadać to wszystko co zalega w lodówce i zamrażarce.
    Jeśli chodzi o podane przepisy na potrawy z selera to z wielką chęcią wypróbuję.
    Seler podobnie jak buraki to są warzywa które mogę jeść w każdej postaci.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry

Podobnie jak Grażynka, muszę pomysleć zanim dzień tygodnia określę ... jak człowiek do pracy nie chodzi to tak ma ...
    Mam nadzieję, że antybiotyk choć nie od razu, to jednak wyzdrowienie w Grażynkowym domostwie przynosi

Weszłam na wagę rano - dobrze nie jest bo aż 84,3 kg ... jest nad czym myśleć i pracować .... ale na razie planu konkretnego brak ...

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Słoneczne dzień dobry,

kANIU, napisz coś więcej o tygodniówce Bardadyna.
    Grażynko, a zupę krem z selera z orzechami włoskimi znasz?
    Wspaczku, może na początek trzeba uregulować sprawę snu... bezsenne noce niestety nie sprzyjają utracie wagi.
    A Tereska, to gdzie nam się zgubiła?
    Noworoczne pozdrowienia dla Kwiatuszkowej, jeśli sanatoryjnie, w wolnej chwili, do nas zagląda.

Mnie dni tygodnia się nie mylą, ale powrót do pracy, po długim świętowaniu, ciężki, oj bardzo ciężki...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Zupę krem wolę z pistacjowymi orzeszkami.
    Surówkę z selera mogę jeść do każdego posiłku zmieniając tylko dodatki.
    Aisaczku,niestety ,kaszel zazwyczaj długo się utrzymuje.
    Żeby tylko siły zechciały wrócić.
    Trzeba by wzmacniającą dietę sobie opracować i więcej na spacery wychodzić.
    Świeże zimne powietrze cuda działa.
    w Londynie też jak jakieś dziecko choruje każą obniżyć temperaturę w pomieszczeniu często wietrzyć i mimo choroby z dzieckiem wychodzić na spacery. To jest mądre podejście do leczenia .Jak po raz pierwszy przyszła położna popatrzyłam na termometr i natychmiast kazała temperaturę obniżyć z 23 na 19 stopni.
    no i co ja mam zrobić u siebie w domu jak mój mąż twierdzi że dla niego najlepsza jest temperatura 25 stopni a ja się wtedy gotuję.
    Teraz cały czas mu powtarzam że nie dość że przyniósł chorobę do domu to jeszcze nie pozwala mi się wyleczyć podgrzewając kominkiem.

Awatar kania79
    kania79 jest teraz aktywny Znany na forum

Czwartkowe...babciodyżurowe

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    kANIU, napisz coś więcej o tygodniówce Bardadyna.
    ...widzisz Moniu jak to łatwo jest "przejęzyczyć'sia" ...dieta jest weekendowa:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Piszę z Emilką na kolanach, która właśnie zapytała, czemu tu jest zły krab
    To wszystkiego dobrego, bo niewygodnie

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    poczytałam przepisy na tą dietę weekendową i gdyby to można było zjadać co jest w przepisie a nie miksować na napój to może by się udało.
    Co ja zrobię jak mój wredny charakter nie potrafi się najeść płynem, musi mieć coś do gryzienia chrupania.
    Pogoda dzisiaj u nas jest fatalna, calusieńki dzień chmury mżawka i wiatr.
    Kości bolą spać się chce i tyle.
    Jak na złość moja mała jest dzisiaj nie do wytrzymania.
    Czasami pięknie się koło mnie quadzie i tak sobie leżymy lub śpimy.
    Dzisiaj, owszem, też się koło mnie położyła z tylko zamiast leżeć spokojnie czy drzemać cały czas mnie podgryza i liże.
    w nocy spać nie mogłam bo najpierw pilnowałam kominka a później zaczął mnie kaszel męczyć tak więc w sumie przespałam dwie godziny.
    Myślałam sobie że jak wy prawie męża do pracy to odeśpię a to nic z tego.

Awatar kania79
    kania79 jest teraz aktywny Znany na forum

Dziecko mi z tzw. nienacka zasnęło po spacerze i nawet na powrót siostry z przedszkola nie reaguje.
    Z tym niespaniem to pomimo braku i kominka i kaszlu, też miałam i myślę/sądzę, że może to być związane z jutrzejszą wilczą pełnią...
    Bardadyn się właśnie na koktajlach opiera. Będąc w Kołobrzegu nawet zamówiłyśmy w kawiarni dla spróbunku, ale o ile pamiętam nie bardzo nam smakowało. Ja te robione u siebie w domu to nawet niektóre lubię.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Ha! Jak to dobrze, że Monka poprosiła Anię o ową weekendową wyżerkę dietetyczną .... przeczytałam i stwierdziłam, że to jest własnie to, czego mi teraz trzeba ... płynne posiłki o ograniczonej ilości składników rozpisane na godziny ... Uczyniłam już listę zakupów i przebieram nogami w blokach ... mam co prawda wnuczkowe urodziny na horyzoncie, ale one raczej słodyczowo/podwieczorkowe, więc dam radę (oddam swoja porcję ciasta NP

Czas już, czas najwyższy wprowadzić zmiany, bo stare rozwiązania się już nie sprawdzają ...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór.
    W końcu zabrałam się za filcowanie.
    Ale to wciąga .
    Może jednak lepiej coś tam dłubać niż fora czytać i się denerwować.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Wieczorne heloł

Nasz Celownik Cię denerwuje Grażynko? Czy Dogomania? Czy jeszcze coś innego? Ja na Dogomanię już nie zaglądam ...

Musiałam zmodyfikować moje plany dietowe ... weekend zacznie się u mnie od jutra, bo jednak jutrzejsza urodzinowa impreza obejmuje pełen obiad z deserem - nieładnie byłoby przyjśc z własnym koktailem ...

Zakupiłam dziś rózowy rowerek dla jubilatki ... taki prezent sobie wybrała nasza prawie czterolatka ... ciekawam jak jej pójdzie jazda na tym rowerze, bo na razie to tylko na hulajnodze trójkołowej śmiga ...

Filocowania próbowałam jakiś czas temu ... najczęściej takiego filcowania na mokro ... ale zarzuciłam w obawie, że pozbędę się linii papilarnych ... młodzieńczy duch w Tobie Grażynko - ciekawość nowości ... i tak trzymaj ... a pochwal się nam tymi filcowanymi wyrobami. pliz

Uprawnienia umieszczania postów