Strona 1520 z 1528 PierwszyPierwszy ... 520 1020 1420 1470 1510 1518 1519 1520 1521 1522 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,191 do 15,200 z 15276
Like Tree8365Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ło matko! Grażynko pooglądałam ja troszkę na jutubie to filcowanie i pełna podziwu jestem. Toż to artystyczna robota jest i niesamowitej cierpliwości wymagająca; no czczenkę z podlogi zbieram a kapelusz sam z głowy zlata. Noo szacun.
    Kupiłam selera i pewnie monkowego "karpia" będę próbowała robić, bo nori też przez przypadek, w sklepie na B. będąc, w piątek zakupiłam.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Kangur prawie skończony.
    Zostały do zrobienia jeszcze ręce nogi i ogon. Nawet maluszek zalotnie z torby wygląda. Muszę się przyznać że całkiem oszalałam w temacie filcowania. oj Aniu na YouTubie takie cudeńka są że człowiek nawet nie myśli że kiedyś dojdzie do takiej perfekcji. A wszystko zaczęło się od pieluszek wełnianych jakie Monika zakupiła.
    No cóż na starość ludzie dziecinnieją, przynajmniej mnie to dopadło.
    W zasadzie przecież te figurki nikomu nie są potrzebne.
    Jeszcze jedna wiadomość już nie wiem czy płakać czy się śmiać. Po 16:00 pan mąż otrzymałem wiadomość że może już przyjechać po sprawny samochód.
    Zaskoczenie niesamowite bo przecież dopiero dzisiaj mieli zaglądać co tam się zepsuło.
    myślałem że może facet miał jakiś drobniejsze naprawy a to zobaczył że naprawa poważna za którą większą gotówkę można krzyknąć więc prawie że od ręki zabrał się za robotę.
    No i dobrze tylko niepotrzebnie wydał dodatkowe pieniążki na uruchomienie Volvo. Tak jak myśleliśmy , naprawa kosztowała przeszło 2000.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    Kupiłam selera i pewnie monkowego "karpia" będę próbowała robić, bo nori też przez przypadek, w sklepie na B. będąc, w piątek zakupiłam.
    Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    No cóż na starość ludzie dziecinnieją, przynajmniej mnie to dopadło.
    W zasadzie przecież te figurki nikomu nie są potrzebne.
    Przyznam kumcie, że pasje wasze szanuję ale nie rozumiem.No tak tego filcowania może mogłabyła bym być bliższa niż tego selera w algach
    .
    Obejrzałam zwierzątka z wełny, śliczne i jak każda działalność artystyczna nie muszą być użyteczne, maja być wykonane z sercem, pasją , ma w nich być zamknięta jakaś "dusza" i takie są Grażynko. Są ujmujące, widać , że powołał je do istnienia człek dobry, zdolny i zwierzolubny.
    Ja dzisiaj dzień spędziłam poza domem, najpierw miałam wizytę u kosmetyczki , później pojechałam za Łódź na cmentarz w Gadce Starej pod Tuszynem.Zmarł 93 letni ojciec naszego klasowego kolegi, który uczył w naszym liceum polskiego.
    Było na tak dalekim cmentarzu tak wielu uczniów .I dzień był wiosennie piękny. Póżniej byłam na konsolacji. Mnie i 2 jeszcze koleżanki Tomek zaprosił na obiad bo my się trzymamy taką grupką powstałą na bazie Naszej Klasy i jesteśmy teraz bardzo wszyscy sobie bliscy.
    Ale to w zasadzie tło zdarzenia. Ten kolega, Tomek jest informatykiem i rozmawiałam z nim o wgraniu przeprogramowania i mówiłam o kłopotach z forum, o tym, że dziewczyny mają różne systemy operacyjne (Windows 10 i 7) różne przeglądarki a jedne mają wszystko OK , a inne nie.
    No i od niego dowiedziałam się, że na razie ten Windows 7 to działa sobie normalnie tylko nie będą na niego tworzone aktualizacje antywirusowe itp , że ta ochrona dopiero po 15 stycznia została zdjęta i, że to nie powinno mieć związku z tym co mamy na forum. I kłopoty zaczęły się przed 15 stycznia.
    Na telefonie, który ma system Android(w moim przypadku, bo koleżanka ma na Windowsie oparty) wszystko mi działa.
    Ciekawa jestem Aniu czy wgranie Windowsa 10 zlikwiduje u ciebie problemy z forum.
    Szkoda, że nie ma wśród nas informatyczki lub informatyka.
    Mamy wolne od angielskiego i mogę sobie dzisiaj pozwolić na leniuszkowanie i zamierzam pooglądać Netflixa.
    Weszłam na tygodniowego Dukana po Detoxie witalnym.
    No wysikałam z siebie multum, naprwdę multum wody. Tak dla zobrazowania powiem , że w kg 75,4-71,2=4,2 kg
    Nie wiem dlaczego tej wody zatrzymałam w sobie tak dużo?.No jadłam co prawda słodycze, chleb i byłam na antybiotyku ale dlaczego gromadzę takie ilosci wody.
    Może dlatego ja tak nie odczuwam potrzeby picia bo jestem zbyt uwodniona.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Bardzo dziękuję za pochwały moich zwierzątek.
    tak się w nich zakręciłam ale przecież sama idea filcowania i była o po to żeby spróbować robić majty wełniane dla prawnuczkow. ceny są tak zabójcze że nawet gdybym tylko kilka sztuk zrobiła Monika bardzo by się cieszyła maluchy też. Zobaczymy co z tego wyjdzie. jednak te wszystkie wyroby użytkowe trzeba robić inną metodą o której pisała Kasia czyli na mokro.
    Lepiej więc poczekać jak się cieplej zrobi i babrać się z tym w ogródku. Na razie zapał jest zobaczymy czy z czasem nie wygaśnie. No tak na początku były wyroby z papierowej wikliny, kilka koszyczków jeszcze stoi. Następnie był decoupage,korzyść taka że wszystkie spożywcze sypkie produkty są zamknięte w pięknych kolorowych słoikach.
    Na regale stoją kolorowe pudła na różne przydasie.
    Teraz te filcowe figurki.
    Chciałabym bardzo pomagać Białogon kom, ale ostatnio pieniążki tak się rozchodzą na różne cele że nie bardzo mogę.
    pomyślałam więc że może takie filcowe figurki sprzedadzą się na bazarach które dziewczyny organizują.
    Czyli przyjemne z pożytecznym.
    Martwię się bo Leon znowu jest chory i kolejny raz lekarz kazał brać antybiotyk. Jeśli tam w Londynie lekarz kazał brać antybiotyk to faktycznie jest potrzebny. Lekarze angielscy są bardzo wrażliwi na lekomanie co mi się bardzo podoba.
    oni twierdzą że przeziębienie to jest normalny stan w okresie jesienno-zimowym I tylko naturalnymi środkami należy wspomagać organizm żeby sam zwalczył chorobę.
    Jest taki smutny i jak dzwonił mówi baba ty chory, gardło boli.
    Najgorsze jest to że mało pije bo go boli jak przełyka.
    Wczoraj po raz pierwszy powiedział o babcia Glazynka.
    Do tej pory było babcia mimi.
    Monika przechodzi chrzest bojowy bo już jest sama z dwojgiem dzieci.
    Wczoraj do lekarza z chorym Leonem musiała iść z dwójką.
    Całe szczęście że kupili taką przystawkę do wózka na której swobodnie może siedzieć Leon. Ma jeszcze drugi rozwiązanie, mały Edek omotany w chuście a Leon w wózeczku.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry!

Zdrowka Grazynko dla dzielnego Leonka i wyrazy podziwu za twoje zwierzaczki! Faktycznie masz talent dziewczyno-oj masz!

Tereniu- moj domowy informatyk probowal cos z tym zrobic ale zrezygnowal po kilku probach i stwierdzil, ze nie wie o co tutaj chodzi. Fakt, ze w telefonie tego problemu nie mam. A gdy wchodze na forum z leptopka to jest i gdy sie wylogowuje i zalogowuje na nowo to znika. Mysle, ze to ma jakis zwiazek z tym ciasteczkami...co to ich jesc sie nie powinno ale je akceptowac wirtualnie juz tak...
    Wczoraj mialam napad kompulsu- moja wersje-czyli szukanie ciagle czegos jeszcze innego, co moge wsadzic do geby by zaspokoic swoja potrzebe... Czego potrzebe? Naprawde nie wiem!

Wszystkiego najlepszego babciom z okazji ich wczorajszego swieta...i wszystkim innym z okazji Dnia Przytulania!

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dzień dobry dziewczęta kochane.
    Ja Kasiu z kolei kilka razy otwierając strony czasami likwiduję problem z forum, a czasami nie.
    Ale dlaczego pojawił się nagle i dość powszechnie bo u innych też????
    No forum zaczęło bardzo kuleć. W końcu pouciekamy na apki, które są niezawodne(póki co, odpukać).
    Kasi takie noszenie po domu i buchtowanie jak opisywałam dietetyczce to ona mi dała 2 czy trzy przepisy na dozwolone słodycze, żeby sobie samemu ukręcić.
    No na bazie mleka kokosowego, miodu i pasty sezamowej, na muffinki, ja mam swój patent na kogel mogel z mleka w proszku lub miseczkę serka homo (4%) z żółtkiem i kilkoma kroplami zapachu smietankowego, arakowego lub waniliowego i łyżeczka słodziku(może być stevia czy ksilitol). Jakąś nagrodę musze sobie dać i jeszcze dobrze, żeby to było białkowe i syciło(białko długo się trawi).
    Przyjście po pracy do domu ta chwila wieczorna dla siebie, radowanie się niepracowaniem, pieskiem, rodziną jest najtrudniejsza .
    Musisz sama pokombinować czym się zając , żeby mózg , mysli odciągnąć od kombinowania co by tu do gęby wsadzić.
    Kazdy ma inaczej i mój sposób może zupełnie nie sprawdzać się w twoim przypadku.
    Jadę do przychodni oddać mocz do kontroli.W przyszłym tygodniu USG pęcherza, a potem co , no co no ANGIELSKI

Awatar kania79

Hejka
    Dzięki za życzenia jakiem ja popiątna babcia jest. Super wygodny kubek zamiast kwiatka otrzymałam i kawusię w nim piję.
    Grażynko jak czytam o Monisi i nadstawce/dostawce do wózka to mi się Asia moja przypomina z chłopcami urodzonymi rok po roku...widzę to oczami wspomnień. Teraz to ona ma pikuś nie małe dziecko - taką można powiedzieć bardziej rozrywkę niż obowiązek .Inna sprawa, że malec zupełnie nieskomlikowany jest.

Buchtowanie? też znam stan jak zaczyna nosić i kasacyjnie wręcz pojadać. Wrrr

A o ile z kolei chodzi o forum to może to zależy od przrglądarki? U mnie nic się nie dzieje mimo, że syn jeszcze nico nie zrobił. Ja tego przeprogramowania chcę, bo straszą w necie, że w związku z wygaśnięciem jakiejś tam ochrony Windowsa porobiły się jakieś tam dziury i na atak hakerów narażeni możemy być i ja się bojam przelewy robić. Wczoraj zobaczyłam jaka ja tępota jestem odnośnie możliwości komórki :-( androida znaczy się i w ogóle techniki. A z drugiej strony liczyłam jeszcze na liczydłach takich z koralikami, wychowałam się bez telefonu...

Mus mi taki prawdziwy porządek w domu zrobić, z wyrzuceniem przydasi. I tu największy problem leży w przeprogramowaniu mojej głowy.
    Tłumaczę sama sobie oczywiste oczywistości, a stare i tak zwycięża i selekcja kończy się przełożeniem z miejsca na miejsce, w najlepszym razie przeniesieniem do piwnicy. No zupełnie nie jestem z siebie zadowolona ostatnimi czasy.
    Acha! Ten a'la karp Monkowy smaczny.
    I tak sobie myślę, że na jego bazie można by było "rybę po grecku" uczynić.

Awatar kania79

Odnośnie zaś Tereskowych badań:
    - francuski emeryt spędza dzień na paży ze szklaneczką wina
    - angielski na rybach ze szklaneczką whisky
    - polski zaś w przychodni ze szklaneczką moczu
    Sonka57 and kasiaogrodniczka like this.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Hejka Kumcie,

Nosiło mnie wczoraj, aj nosiło ... od lodówki przed telewizor mnie nosiło ... wyżarłam wszystko, co się dało ... u mnie jak głowa niespokojna to nocne żerowanie szczytuje
    Dziś, z resztek rosołu uczyniłam cos na kształt krupniku i zamierzam tym się wyżywić ...

Byliśmy z NP wczoraj w mieszkaniu, jakie odziedziczył po swojej mamie. Mieszkanie niewielkie, zaledwie jakieś 33 metry i w miejscowości mało atrakcyjnej, bo w Zambrowie, ale jest i można by ja jakoś spożytkować ... umówiliśmy potencjalnego remontowca na oględziny, bo tam od lat 70-tych nic nie było robione chyba ... no i zonk, bo sufit w łazience łuszczy się i odpada od nieszczelnej rury kanalizacyjnej w pionie ... i jak tu z remontem wchodzić, jak wymiana pionu jest konieczna??? ... a administaracja o problemnie informowana już od lat i nic nie dzieje się ... ech ...

U mnie z forum nic złego nie działo się, ani na laptopie ani na telefonie ... system operacyjny na laptopie zmieniłam z Win7 na Win10 jakos rok, czy dwa lata temu, bo wtedy Microsoft dawało możliwośc takiej zmiany za darmo ... funkcjonalnie wolałam Win7, ale nie ma rady - trzeba podążać za zmianami ...

Nu, uciekam polować na termin do mojego pierwszego kontaktu, bo dawno nie byłam i nie wszystkie leki mogę na receptę sobie zamówić ... trzeba się lekarzowi pokazać

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

kaniu , a może tak 3 P by zadziałało ? piękne, pożyteczne i pamiątkowe? W pamiątkowych zrobiłabym jeszcze selekcję do cudnej urody pudełka.
    O ile to pierwsze z tv , to ostatnie już moje .

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Uprawnienia umieszczania postów