Strona 1522 z 1600 PierwszyPierwszy ... 522 1022 1422 1472 1512 1520 1521 1522 1523 1524 1532 1572 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,211 do 15,220 z 15996
Like Tree8436Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzięki .Miałam w planie flaki to je zrobię w większych ilościach i na proto sobie po jednej porcji pomrożę.W proto jak wiecie trudno coś urozmaiconego wymyślić.
    Ale fajny pomysł z tym farszem też tylko do dukanowhych , otrębowych.
    Jak ja dawałam radę 5 dni P wytrzymać?
    Aniu dzięki za TV Repubklika.Muszę tam zajrzeć.
    Jadę na kijki.Mam nadzieję, że w lesie nie będzie tak ślisko jak w mieście na chodnikach.Szklanka

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Niedzielne Dzień Dobry

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Miałam w planie flaki to je zrobię w większych ilościach i na proto sobie po jednej porcji pomrożę.W proto jak wiecie trudno coś urozmaiconego wymyślić.
    Czyli nadal Dukan...ciekawość jak "flaki" z samego serca smakowały będą, bo ja dodaję żołądki indycze i wołowinę do flaków jako takich.
    No ale flaczki z boczniaka też niczegowate są i nawet flaczkami jakby smakują. Podobnie jak z tego a'la karpia, co go Monia kilka stron wcześniej zapodała ( a potem znikła była ) zrobiłam wczoraj "rybę po grecku" i zachwycona jestem smakiem; inna rzecz, że sam sos grecki
    bardzo wkusny mi wyszedł Mój tato, który lubił ogórki z miodem...przy okazji po rosyjsku mawiał, jak to ogórek chwali się/przymila do
    miodu jakie to razem smaczne są, na co rzecze miód: a na czorta ty mi potrzebny, jak ja i bez ciebie dobry

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór.
    Ogórki z miodem.....
    Jak mi po raz pierwszy w życiu do degustacji miodu w pasiece postawili misę ogórków ,takich pachnących,prosto z ogródka,niepewnie spojrzałam na to połączenie.
    Pszczelarz wytłumaczył, że trzeba przegryzać ogórkami żeby smak kolejnego miodu odróżnić. Jak mi to wtedy zasmakowało ,oj niebo w gębie.
    Pierwsze ogórki z grządki zawsze z miodem jem a rodzinka patrzy na mnie dziwnie.
    Muszę koniecznie cofnąć się do przepisów Mońki.
    Zawsze to coś nowego dla Monisi będzie,chociaż ona je ryby,więc nie wiem czy to ma sens.
    We wtorek Edula skończy 2 miesiące. Cały czas wodzi oczami za Leonem. Uwielbia obserwować karuzelę,już ma ulubione kolory i wiszące zabawki. Rączki wyciąga,usiłuje złapać te co najbardziej lubi.
    Dzisiaj mąż jest w pracy więc się wziełam za papierosy.
    Jutro będę robiła filcowaną Mimi. Plan mam i oczami wyobraźni widzę...

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Nocne heloł
    Laptop znow odstawiony, to i na celowniku trudniej zaistnieć...

Wielkie gratki dla Tereni za konsekwencję ... podziwiam i kibicuję... zarówno języka nauce, jak i sportowemu zacięciu, pomocy bezdomniaczkom, no i jeszcze udany powrót do dukania ... Tereniu jestes mi niedoścignionym wzorem

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Aniu, ja nawet nie wiem co i jak powinnam w pudelka posegregować ... jedyne, co udalo mi sie tknąć z lekka - to garderoba ... ale i tak, przy pełnych szafach, nosze tylko kilka rzeczy ... znaczy się - za dużo zostawiłam ...
    Inne obrosty odłogiem leżą w dziwnych i niespodziewanych miejscach ...

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Wyglądam Grazynkowych filcusiow ... masz Grazynko wielki talent w rękach ... a taki filcowany szal, to bylo moje marzenie ...

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Ja ciagle gruba i jakos zaczynam źle się czuć sama ze sobą ... może to zamążpójście a może niezadowolenie z siebie, bo chmurki mnie juz nie niosą - jakos energia mnie odeszła ...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Ja myślę, że to nietypowa zima wpływa na nasze samopoczucie i różne dolegliwości . Moje przeziębienie jeszcze nie minęło mimo kuracji antybiotykiem a od wczoraj jeszcze gardło mnie boli...
    O wadze wolę nie myśleć,choć powinnam coś z nią zrobić/buuuu/. Wstyd się przyznać, że już prawie połowę odrobiłam . Prawie 10 kilo z 20 które udało się zrzucić.
    Trudno to nazwać jojo,bo jednak tyle lat udawało się trzymać w ryzach.
    Nie mam motywacji . Jest mi wstyd przed samą sobą i na tym wstydzie się kończy.
    Kasiu,czy mówisz o tych szalach na jedwabiu wełną "malowanych".
    Jak oglądam filmiki,to mi oczy z orbit wychodzą, takie cudeńka robią. Kwiaty jak żywe.
    Jak zobaczyłam ceny to szczeka mi prawie wypadła.
    No ale to są prawdziwe arcydzieła.
    Słabo się czuję,więc chyba wykorzystam, że mąż jest w domu i sobie poleżę pod kołderką.
    Miłego tygodnia przy poniedziałku życzę .

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Wtorek przywitał mnie brzydką pogodą. Szaro-buro i mokro chociaż rano było minus 2 stopnie.
    Marzy mi się prawdziwa zima z kilkoma stopniami mrozu i słoneczkiem.
    Oglądałam wczoraj relacje z Oświęcimia.
    Jak zwykle wstrząsające losy ludzi którzy przeszli tą tragedię.
    Niemniej wstrząsające było zachowanie naszych rządzących. Butne miny , brak oklasków kiedy wszyscy bili brawo. Całe zgromadzenie na stojąco bije brawo a nasze kacyki siedzą.
    Jestem załamana.
    Nie będę już więcej smęciła,tak mi się po prostu ulało.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Mnie dni umykają jak spłoszone zające.Wczoraj kupiłam sobie przeceniony kalendarz taki jak w pracy się miało z miejscem na rozpiske co zrobić. No bo na tej emeryturze to tyle fajnych rzeczy do zrobienia jest, że człowiek te konieczne zapomina i omija.
    Mam pełen koszyczek rzeczy do naprawy takiej szyjącej(no ramiączko urwane, nogawka do podszycia....) no i leży.
    A ja odcinki Przyjaciół na Netflixie włączam w różnych układach wersji napisów i dźwięku i angielski staram się podciągac.
    Ta Sezamkowa mnie troszkę znudziła choć poziom był adekwatny do mnie.A ja nigdy serialu Przyjaciele nie oglądałam więc mnie ciekawią i są tam fajne , zabawne scenki.Muszę jeszcze "Sex w wielkim mieście "sobie puszczać, ale ten to chyba tylko w wersji angielskie napisy, oryginalny tekst bo tyle rzy oglądałam, że chyba się połapię.
    Idę dziś na USG pęcherza i jak to w takiej sytuacji , boję się.
    Flaki wyszły raczej niesmaczne , ale nie powtórzę już zakupu serca, no wiem z czym to się je.
    Dzisiaj spróbuję kupić ozory.Je już kiedyś gotowałam.
    Dukam sobie tą lajtową wersją -tygodniowa co to w poniedziałek P, wtorek PW, środa wchodzi 1 owoc, czwartek kromka chleba , piątek ser żółty i od środy po 1 owocu, sobota posiłek skrobiowy, niedziela 1 uczta i tak od poniedziałku powtórka.
    Jest to dużo wolniejsze tempo ale też nie takie hardkorowe.
    Dzisiaj po proto rano miałam 71,7 kg, chcę zejść na 68(ale jak zobaczę 6 na poczatku to uznam , że nie jest żle.
    Zdrówka życzę i poprawy samopoczucia.

Uprawnienia umieszczania postów