Strona 1530 z 1601 PierwszyPierwszy ... 530 1030 1430 1480 1520 1528 1529 1530 1531 1532 1540 1580 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,291 do 15,300 z 16002
Like Tree8437Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Oj dobrze, że Kasia znak życia dała ale zaczynam się o Anię niepokoić.
    U mnie kłopot duży moja siostra narobiła mi własna no bo korzystając z mojego tableta który jej sprzedałam i jakiegoś domorosłego informatyka zamiast założyć sobie swoje konto na Gmailu i dysku Google wlazła na moje korzystając z zachowanych danych i wyczyścili wszystko co tam miałam.A moje telefony były zsynchronizowane z kontaktami na dysku G.
    Bardzo prosz÷ jak macie mój nr telefonu przyślijcie mi smsa albo messengera ze swoim numerem bo tylko kilka nr z najbliższego otoczenia zdołałam odzyskać.Straciłam wszystkie kontakty ze "złotymi rączkami", z lekarzami, fryzjerką, kosmetyczką, ludźmi z roku i z klasy licealnej, dawnymi narzeczonymi, z biurem ochrony działki itd
    Wiecie zawsze kochałam moją siostrę ale jak zobaczyłam co narozrabiała to przez conajmniej dobę miałam ochotę ją oskurować żywcem.No toż zwierzę by więcej rozumiało z tego świata internetu niż ona.Nie dość, że od pewnego czasu ma konto na Fb i mnie nęka mnóstwem standardowych wiadomości i łańcuszków
    Trudno , przeczekuję, każdy na początku się zachłystuje, ale zamiast sobie zakładać własne profile ona poszła po pomoc do "fachowca" żeby pozmieniać moje na swoje i jakiś ćwok jej w tym pomógł.WRrrrrrrr.Pewnie powiedziałam że zapomniała haseł i nie wie jak wejść.Buuuuu
    Przyślijcie mi namiary na was bo poza forum nie mam jak was znaleźć.I Monki nr też mi może Kasiu jeszcze raz dasz bo ona się poprzednio zgodziła.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Tereniu,wysłałam Ci wiadomość na messengera.
    Daj znać czy masz kontakt z messengerem.
    Szaro,buro,mokro.
    Depresyjna pogoda.
    Wracam pod kołderkę z żywym termoforkiem u boku.
    Kociaste by się przydały , bo one mruczeniem nastrój poprawiają.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Cześć dziewczynki ja w przelocie z gimnastyki na angielski.
    Dziś poczatek Wielkiego Postu ,Zrobiłam postanowienia, założyłam intencję, głowe popiołem posypałam , ale czy uda mi się wytrwać.
    No mam nadzieję , bo nie lubie tracić szacunku do siebie samej.
    Buziaczki, bo czasu mało kruca bomba.
    Ania kiedy ty do Kołobrzegu jedziesz?????

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Hejka
    Pytasz Tereniu kiedy jadę ? ... sarkastycznie odpowiem, że już powróciłam i z Kołobrzegu i z Norwegii, gdzie leci moja klasa. Mąż ma albowiem rękę w gipsie...dobrze, że nie nogę, lepiej, że lewą rękę a nie prawą. Ale i to wmawianie sobie, że szklanka nadal do połowy pełna jest a ludzie mają znacznie gorzej nie pomaga mi już za bardzo. Jeśli wiecie co to jest efekt motyla to u mnie właśnie on nastąpił i jak domino pooszłoo ...a ja nie panuję nad sobą już nic a nic...
    Się trzymcie

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

...i jeszcze ten koronawirus

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Oj Anulku biedulku kochany.Toż ciebie ojojać trzeba.
    Jak mąż nabawił się tego paskudztwa i ile czasu już gips nosi.
    Czy cię pocieszę jak powiem, że wszystko przemija nawet najdłuższa żmija.Dni z gipsem ciągną się jak guma od majtek, ale skończą się i przyjdzie wiosna.Tulam i po główce gładziam.Norwegii bardzo szkoda.To moje marzenie we fiordach się poprzeglądać.Ale chyba i tego i szkockich wrzosowisk nie odwiedzę już.Cóż , ważne, żeby mieć marzenia.
    Ja jutro na Jssio dyżur na 10 godzin.Dziś liczne sprawy pozałatwiać trzeba.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

... i znowu to zrobiłam ... pisałam sobie w najlepsze posta obszernego i szast-prast - cyberprzestrzeń mi go zajumała ... ... nigdy sie nie nauczę

Muszę zrobic przerwę bo teraz go nie odtworzę ...

Całuję was Kumcie

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Aniu,tulam Cię mocno.
    Tak to już jest, że plany misternie ułożone "kusy"ogonem miesza.
    Zdrówka życzę mężowi i Tobie.
    Trzymajcie się oboje.
    Mnie ogarnęła niechęć do wszystkiego.
    Pisać też mi się nie chce.
    Nawet filcowanki w kąt poszły .
    Oby do wiosny.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    moje marzenie we fiordach się poprzeglądać.Ale chyba i tego i szkockich wrzosowisk nie odwiedzę już
    Nieskromnie powiem, że tak jak od początku wiedziałam jaką decyzję podejmiesz szukając kiedyś domku dla Kasi, tak i teraz myślę, że się mylisz. Króliczka gonić jest fajnie, ale dogonić go....też. Bo niby czemu nie? a do gonienia znaleźć sobie drugiego .

A skoro szkockie wrzosowiska są Ci bliskie to może spodobałaby Ci się książka Mój sen o Tobie.....autorki Nuali O'Faolain? Tylko, że o Irlandii ......

kaniu , a dla Rasti dużo pozytywnej energii .

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie J
    Pomna ostatniej ingerencji cyberprzestrzeni, teraz w Wordzie piszę, choć tego nie lubię …
    Anusi współczucie i głaski z powodu mężowskiego usztywnienia naręcznego i planów wyjazdowych fiaska …
    Tereni takoż z powodu danych utraty … przeżyłam przy okazji zgonu telefonu … sytuacja nie do pozazdroszczenia … ale z czasem baza się odbudowuje …
    Grażynce życzę szybkiej regeneracji energii i powrotu do zajęć przyjemność dających …
    U mnie końcówka spraw okołomieszkaniowych … dużo zachodu i nerwów to wszystko kosztowało … zwłaszcza, że nowopoślubiony coraz mniejszą tolerancją na stres się wykazuje … a i mnie lanie oliwy na wzburzone fale z coraz większym wysiłkiem przychodzi … No, ale żebyśmy tylko takie kłopoty mieli …
    Żadnych postanowień postnych nie uczyniłam … ale po hedonistce chyba nie należało tego się spodziewać … Wyżywam się w pracowni malarskiej … szuram pędzelkiem i stękam z wysiłku, bom ambitnie zaczęła portretować wnuczki … ech, nie jest łatwo … ale dziewczynki rozpoznają się na wizerunku … a ja ciągle niezadowolona z wyników jestem … już chyba miesiąc je maluję … wyrosną, a ja ciągle będę psuć i poprawiać ten obrazek …
    Dietowych sukcesów nie odnotowałam … co kilogram zgubie, to na laurach osiadam i zaraz waga wraca … na razie walczę o nie przekroczenie 85 kg …. Chwalić się nie ma czym

Sonce pozdrowienia

Uprawnienia umieszczania postów