Strona 1539 z 1601 PierwszyPierwszy ... 539 1039 1439 1489 1529 1537 1538 1539 1540 1541 1549 1589 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,381 do 15,390 z 16002
Like Tree8437Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    10 lat temu było na naszym wąteczku tak ludnie i gwarno, że jakoś tak lepiej przechodziło się kwietniowe wydarzenia
    Myślisz o katastrofie Smoleńskiej.Też na moment połaczyła w bólu ludzi , a później co się podziało.
    Masz rację, że trwałych zmian nie osiągamy.
    Ja wczoraj wydłubałam info o zagrożeniu jakie podobno powoduje ibuprofen. Przy tym koronowirusie podobno jest czynnikiem potegującym namnazanie. Na gorączkę i bóle zalecany paracetamol(apapy, eferalgany itp) i voltaren(diclofenac).
    W kilku źródłach już to od niedzieli naszłam. O tyle mnie to obeszło bo nasi chłopcy właśnie ibumem w zawiesinie przez mamę z gorączki są ratowani. Agatka właśnie w ten środek wielce wierzy, jako panaceum na wszystko.
    No maoja kalkulacja o kontakcie z działka za pomoca kolei aglomeracyjnej bardzo się zachwiała w posadach, bo mam raptem 4 pociągi rano i jeden po południu.
    W ten sposób one raczej na zapchane awansują, a ja o 6 czy 7 rano na nieogrzewaną działkę nie za bardzo chcę jeździć.
    No i sobie po przeczytaniu o akcji Ani "gotowi do wiosny" zdałam sprawę, że ja wróciłam do normalności tj przyzwyczajeń z domu rodzinnego w zakresie jedzenia, zarzuciłam wszelkie koktajle, sałatki i inne odchudzające paprajstwa nie chcąc się umartwiać w ostatnie być może dni życia.
    Jem jak w domu rodzinnym, u mamusi i nawet dobrze, że się nie zdążyłam odchudzić bo by mnie żal było stracić zdobycz, a tak nie mam żadnych oporów przed chlebkiem z masłem, knedlami z kapustą zasmażana itp.
    Trzymcie się kumcie. Wychodzę z domu bo tu mija 1 tydzień kwarantanny, a może być, że ona miesiące będzie trwać.
    Na szczęście w spiskowe teorie, przepowiednie i inne kalendarze Majów, Azteków nie wierzę.
    Ba powiem więcej jakoś Apokallipsy biblijnej też jakoś nie brałam pod uwagę. No nie negowałam, ale żeby ona za mojego pokolenia miała nastąpić to nie sądziłam. A tu i ot.......
    Ostatnio edytowane przez TinnGO ; 18-03-2020 o 11:18

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Czytam o Waszych strachach, lękach i obawach i tak mi się wydaje, że ja jakoś tak obok jestem.Owszem, boję się o Dorotkę ,bo ona z grupy dużego ryzyka z płucami ,tym bardziej, że sama samiutenka jest w stolicy. Namawiam ją na L4 ,ale w drugiej pracy ma umowę o dzieło , więc jest problem.
    Siostra też sama mieszka,ale chociaż ma syna z samochodem, więc w razie czego pomoc będzie miała
    Mąż teraz co drugą dobę pracuje bo ludzi brak.
    Też się o niego martwię,bo jednak ma duży kontakt z różnymi ludźmi,jak to w handlu wielkopowierzchniowym .
    O sobie nie myślę,bo ja bardzo wierzę, że mam tam gdzieś w gwiazdach zapisane ile mam żyć. W zasadzie 2 razy śmierci uciekłam mimo przepowiedni, że właśnie w 1980 roku zginę.
    1. miałam wracać z USA tym samolotem co się rozbił, na 2 tygodnie przed wylotem ktoś mnie poprosił żebym miejsce ustąpiła.
    2. miałam wracać z Bydgoszczy gdzie pojechałam po meble,tym pociągiem co się rozbił.
    Spóźniłam się i wracałam PKS widząc po drodze skutki katastrofy.
    Dlatego uważam, że co ma być to będzie i nie stresuje mnie koronawirus.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Tereniu, napiszę Ci jak w morale przypowieści o żabach: "Dopóki żyjesz nie trać nadziei". Przykład Grażynki świadczy, że co ma być to będzie. Przypomnę jeszcze raz powiedzenie mego tatki, że co będzie ludziom, będzie i nam. Głaski Ci wirtualne przesyłam, bo fakt faktem żeś Ty najbardziej odosobniona jest bidulko (cmokas-wirtualny, niegrozny więc)
    Czy Wspaczka na facebooku widziałyście?

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Jestem ... ale zarobiona po łokcie.... zesmy przemeblowania domowe wymyslili, coby wiecej miejsca wygospodarowac w malutkiej chałupce ... Efekt jest taki, ze rzeczy i tobołow jakby przybyło i to, czy bedę miala gdzie dzis spać, stoi pod duzym znakiem zapytania ...
    Przedźwigalam sie chyba ... ide na spacer, zajrzę poźniej ...

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cześć Słoneczka,

jeśli mogę coś radzić, przede wszystkim proponuję, przestać na bieżąco śledzić wiadomości internetowe czy telewizyjne, o ignorowaniu, nie czytaniu wszelkich rewelacji/teorii spiskowych/"mądrości" wypisywanych przez głupców już nie wspominając.

Tinn, wysyłam mnóstwo pozytywnej energii i dobrych myśli. Szczęścia Cię kochają i bardzo potrzebują, więc jeśli nie dla siebie, nie dla rodziny czy przyjaciół to dla swoich dzieciaków musisz być silna. Nic Ci się nie chce, nie widzisz sensu w działaniu... a tu przecież kolejka po Kocie Opowieści się ustawia, Wspaczek nogami przebiera żeby ilustrując książkę, współautorką sukcesu zostać, więc jak najszybciej bierz się do roboty. Straciłaś motywację do nauki angielskiego? A może pomyśl, że fajnie będzie, jak za kilka lat Antosiowi albo jego starszemu bratu będziesz mogła pomóc przy odrabianiu lekcji z tego przedmiotu... No i proszę mi tu głupstw o jakiś ostatnich dniach/godzinach życia nie pisać. Przecież nigdy na wernisażu nie byłaś, a tego Wspaczkowego, połączonego z parapetówką (a może podłogówką, bo tam wśród obrazów będziemy siedzieć) nie możesz odpuścić☺...

Wspaczku, czy udało Ci się przed zamknięciem lokali gastronomicznych, spróbować klopsików, które syn Magdy Gessler serwuje w otwartym na dole lokalu?

Kaniu, problemów zdrowotnych współczuję i mocno trzymam kciuki za jak najszybszy powrót do zdrowia. Miło mi, że o mnie myślałaś i bardzo się cieszę, że podany przeze mnie przepis zaadaptowałaś na własne potrzeby☺ W dalszym ciągu musisz ograniczać zieleninę?

Grażynko, faktycznie jesteś SZCZĘŚCIARĄ☺☺

Cdn...

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Przedarłam się przez 4 toboły przydasi malarskich (drugie tyle jeszcze na mnie czeka) i ze zdumieniem dowiaduje sie od Moni o klopsikach na dole
    Dla pozostałych Kum, slowo wyjaśnienia - chodzi o lokal na parterze budynku, w ktorym mieszkam ... Za czasów mojego dziecinstwa byla tam garmażerka na miejscu i na wynos ... ostatnio jest to ostna karuzela ... najemcy ciagle sie zmieniają; przestalam zwracac uwagę ... a dodatkowo nazwa Fastie kojarzyla mi sie, a to z fastfoodem, a to poszczeniem )) ... z ulicy widac tam jakies pieczone pierogi ulozone na czyms, co umieszczone jest jak parapet ... ciagle tam leżą i nawet zaczełam podejrzewac, że ciagle te same .... tak wiec, odpowiadajac przydlugo na Twoje pytanie Moniu, to nie zainteresowałam się tym lokalem. Nie wiedziałam, ze on z Gesslerowej krwi ... okazuje się, że ja w szafie mieszkam ... ))

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Ja osobiście nie jestem fanką Gesslerowej,ani jej na wizji,ani większości jej przepisów.
    Do pasji mnie doprowadza jak do każdej prawie potrawy dodaje liście laurowe.
    Wczoraj był piękny dzień.
    Połaziłam wczoraj sporo po działce ,ale przeraża mnie ogrom pracy jakiej potrzebuje żeby wyglądać porządnie.
    Westchnęłam ciężko i powiedziałam sobie mierzmy siły na zamiary.

Awatar kasiaogrodniczka
    kasiaogrodniczka jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Frankfurt am Main

Dzien dobry kumcie mile!

Moj sposob na radzenie sobie z rzeczywistoscia to ucieczka w wiosne.
    To prawda, ze roboty w ogrodzie teraz Grazynko sporo, ale jaka radosc gdy sie w kolejnym kaciku zrobi porzadek.
    U mnie juz forsycje i zonkile kwitna na potege.
    Wczoraj przycinalam roze a dzis zamierzam odgracic przydomkowy taras na ktorym zima zawsze zbiera sie badziewie.
    Nie wiem kto mi tam zawsze robi taki balagan...
    Monia ma racje- na pesymizm najlepiej uciekac od wiadomosci, szczegolnie tych hiobowych.
    Co do Ibuprofenu Tereniu to wrzucilam na fb dzis artykul z niemieckiej prasy, wygladal mi na rozsadny glos w tej sprawie.
    Kaniu, Wspaczku i pozostale Celowniczki, te oficjalnie piszace i te jak ja podczytujace- pozdrawiam was serdecznie wszystkie dziewuszki znad Menu. U nas podobnie jak u was tyle ze zarazonych ciut wiecej...
    U mnie w pracy Home Ofice- choc nie bardzo jest co robic bo nasi klienci to placowki kultury, a te pozamykane...

Ostatnio edytowane przez kasiaogrodniczka ; 19-03-2020 o 07:58

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry,

podpisuję listę obecności, wrzucam link o klopsikach dla ciekawskich i głodnych - Wspaczku, a może mają tam teraz opcję sprzedaży na wynos - i pędzę do zajęć firmowych.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Zaczyna się piękny dzień.
    Od 5 spoglądam przez okno na las za sąsiednią działką.
    Białe chmurki ,jak kłaczki waty,po niebie się snują,przepięknie podświetlone przez wstające słoneczko.
    Spokój i tylko ptasie trele słychać. Niewiarygodne, że przy tak cudnej przyrodzie Świat tonie w katastrofie.
    Gdzieś przeczytałam, że to
    Matka Ziemia broni się przed tym co człowiek jej zgotował.
    Może to jest prawda.
    Może też prawdą jest ,że KTOŚ celowo wypuścił wirusa żeby zmniejszyć populację i ją odmłodzić.
    Najgorsze jest to, że ludzie umierają a spekulanci kabzy nabijają. Nie potrafię ogarnąć,logicznie wytłumaczyć wzrostu cen . Czy z urzędu nie powinno to być sprawdzane?
    Przecież to nie producenci ceny podnoszą tylko wszyscy pośrednicy. To jest chore,to jest druga epidemia wcale nie mniejsza jaką wirus powoduje.
    Lepiej wrócę do łóżeczka, bo za bardzo medrkuję.
    Trzymajcie się zdrowo.
    kania79 lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów