Strona 1546 z 1597 PierwszyPierwszy ... 546 1046 1446 1496 1536 1544 1545 1546 1547 1548 1556 1596 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,451 do 15,460 z 15967
Like Tree8434Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Przedarłam się dzisiaj na działkę.Miało być włączanie wody, ale przełożyli do 11 kwietnia.
    Na tramwajach kartki, że w wagonie może jechać np 10 osób.Było pusto bo jechałam po 8 max 3 osoby.
    W maseczce strasznie duszno.Ale pocieszam się, że gęsta flizelina działa ochronnie w obie strony.
    Niczego staram się nie dotykać.Idą zresztą komunikaty , że drzwi otwiera motorniczy i żeby nie naciskać przycisków.
    Tu na działce po ostatnich 9 dniach w domu wydaje mi się, że jestem w raju.
    A ja głupia narzekałam na robotę działkową.
    Och jak to los potrafi człeka ukarać za głupie gadki.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Hejka
    Zanim zapomnę to o myciu owoców i warzyw swoje trzy grosze wtrącę...w ośrodku Dąbrowskiej kazali zamoczyć na 0,5 godz w wodzie z octem, przepłukac, potem na 0,5 w wodzie z sodą i zaś opłukać. Nawet kiedyś, na W O bywszy stosowałam, ale...teraz tylko płuknę i tyle.
    W ogóle jak poczytałam sposób używania rękawiczek, a właściwie do czego która ręka uzbrojona w rękawiczki ma służyć podczas, w potem jak bezpiecznie rozpakowywać zakupy i/lub poddawać je kwarantannie, doszłam do wniosku, że aż się proszę o zakażenie...a maseczki nie używam, bo nie mam. Ponoć w moim mieście mają dawać z urzędu, ale nie mają konceptu jak to ma wyglądać.
    Z urzędu natomiast czarną taśmą obwiązali urządzenia przy przejściach dla piszych i rowerzystów, przynajmniej na mojej dzielnicy.
    cdn

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Witam sąsiadki!
    Zachęcona u nas przez Kanię i Kasię, a wcześniej też przez Terenię odważam się na rewizytę .
    Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia wam i waszym najbliższym. Dużo pozytywnych myśli dla wszystkich.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry, ciepły i słoneczny

Super Krysiu, że do nas wpadłaś, w dzisiejszych czasach wszelkie wizyty na wagę złota, zapraszamy, zaglądaj częściej.

kANIU, my zamówiliśmy szyte maseczki wielorazowe. Z jednej strony przydadzą się na czas kontaktów z innymi ludźmi, coraz większa liczba specjalistów twierdzi, że powinien być to obowiązkowy element naszej garderoby, z drugiej pomagamy małym, polskim przedsiębiorcom. Panie szyjące aktualnie maseczki, w normalnych czasach prowadzą wypożyczalnię strojów teatralnych.

Tak, tak Teresko, wiemy przecież, że punkt widzenia zmienia się... itd. kANIA np. cieszy się, że oddala się od setki a ja, że się do niej zbliżam...

miłej soboty

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Witam serdecznie sąsiadkę Krysię.
    Aż się zastanowiłam nad ostatnim zdaniem Moni.
    No nieee,nie gadaj, że przeszło stówę ważysz. No chyba ,że od wizyty u mnie znacznie przytyłaś.
    Tereniu,a czy Ty na czas epidemii nie możesz się na działkę przenieść jak się zrobi ciepłej?
    Może to by był dobry pomysł jak wszystkie aktywnosci masz zamknięte.
    No "pacz" KAniu a ja myślałam, że odwrotnie,najpierw do sody,później do octu.
    Chyba tak z rozsądku, że kwaśne środowisko zneutralizuje sodę.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Miałam już wczoraj napisać i zapomniałam.
    Moniu,skoro nie widzisz zdjęcia Kasi to znaczy, że nie jesteście znajomymi.
    Najwyższy czas się zapoznać,
    Hihihi

Awatar kania79

Witaj Krysiu. Gość w dom a ja taka nieuczesana...
    Grażynko niewykluczone, że mi się pomerdało, jak to starszej pani, ale raczej nie. Może nie wyrzuciłam jeszcze notatek sporządzonych w Gołubiu to sprawdzę, to pierwsze primo a drugie odnośnie wyglądania i niewyglądania na setkę wagi. Weż pod uwagę Moni wzrost, który może nie jest tak bujny jak u mojej synowej, ale równie słuszny. Przypomnij zresztą sobie jak wyglądałam ja u Wspaczka, a miałam wtedy ponad setkę. Z moich znajomych nikt nie wierzy, że ja się w okolicach kwintala bujam.
    Powrócę do Tereni radości z domku opuszczenia. Jakżesz ja nie doceniam tego co posiadam, że robię kilka kroczków i właściwie jestem na działce, bicykiem mnie, bicykiem...
    Powrócę jeszcze do maseczki. Widzialyście może kilka dni temu powołanie rządu Słowacji, na której to uroczystości pani prezydent tego kraju miała maskę dokładnie w kolorze sukienki?

Mieszka w
    Warszawa

No i post uciekł. No to jeszcze raz, w skrócie...
    Grażynko, miałaś rację, dziękuję za pomoc. Teraz mam tylko nadzieję, że Kwiatuszkowa przyjmie moje zaproszenie

Grażynko, jesteś bardzo miła, ale ja już od lat mocno ponad setkowa. Waga waha się, raz w tą, raz w tamtą stronę o te 3-4 kg, ale już od dawna, blisko setki nie była.

Mieszka w
    Warszawa

Ania ma rację, mam 175 cm wzrostu

Awatar kania79

Puściłam posta, żeby mi nie uciekł w cyberprzestrzeń i powrócę do słowa prezydent, a raczej wybory tegoż. Nie lubię na forumie poruszać politycznych spraw, ale ...pomimo udogodnień dla 60+ nie zamierzam brać udziału w tej farsie, żadne też pieniądze nie skłoniły by mnie do bycia w komisji. Raz byłam, doświadczyłam i chwacit, a tymbardziej w czasach zarazy. Podpisałam petycję przeciw wyborom 10 maja i...jest mi wszystko jedno, kto na wierchusce będzie.

Uprawnienia umieszczania postów