Strona 1556 z 1597 PierwszyPierwszy ... 556 1056 1456 1506 1546 1554 1555 1556 1557 1558 1566 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,551 do 15,560 z 15969
Like Tree8434Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

O boziu! jaki wstyd! Płyn oczywiście odkażający zrobiłam. Jak dobrze, że Agnieszka lekcjami zajęta, może niedopatrzy.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry kumcie kochane .Przedarłam się rano na działkę.Jestem w innym świecie .Może mi to pozwoli trochę psychikę podbudować.Mam małe naładowanie telefona więc oszczędna w słowach muszę być.
    Agnieszki Aniu się nie bój bo ona bardzo wyrozumiały pedagog jest.Ja , zwłaszcza na apce gdzie nie ma możliwości przeedytowania wpisu to nieraz ze trzy orty w jednym poście popełnię bo zwykle człek zaaferowany za myślą goni i w formę się niedostatecznie wczuje.
    Mnie od wczoraj w głowie się coś zawraca , no może wysokie ciśnienie a może też mnie jakaś franca atakuje.Mam nadzieję, że to wynik siedzenia bez powietrza i ruchu i że pobyt w ogródku mi pomoże.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Tak , Aniu,masz rację.
    Ta róża siedzi sobie uśpiona,podobnie jak opryszczka czy gronkowiec i czeka na sprzyjającą okazję.
    Być może to stres,ale bardziej podejrzewam,że to poprzednia choroba mogła ją uaktywnić.
    Być może zbyt małą dawkę antybiotyku wtedy wzięłam.
    Nie mniej jakaś dziwna ta róża jest tym razem. Zazwyczaj temperatura skakała mi do 40°.
    Tym razem tylko 37,3-37,6.
    Nic wczoraj nie łykałam czekając co się rozwinie , a dzisiaj od rana 35,5 czyli tylko odrobinę niżej od tej co mam zazwyczaj.
    No nic,trzeba czekać.
    Machnęłam ręką na święta i nic nie robię.
    W czwartek mąż będzie wędził a w piątek idzie do pracy.
    Zmienię pościel,odkurzę i umyję podłogi jeśli starczy mi siły.
    Prawdopodobnie będziemy sami,bo Dorotka boi się przyjechać że względu na zakazy. W poniedziałek mąż na dyżur i po świętach.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Helol Kumcie

Grazynko, tulam wirtualnie ... i na różę tupię, coby ją odgonić ... w sumie to dla dwoch osób szkoda tych świątecznych zachodów ... lepiej polegiwać i dac szansę organizmowi na skupieniu się na zwalczaniu niedomogi ...
    cdn

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Krysiu, jak zwał - tak zwał ... bylebym wiedziała, ze to o mnie
    Ja przyzwyczajona juz do wątkowego dzielenia się imieniem ... ktore w czasach dziecinstwa bylo rzadkoscia, a potem, w młodszym pokoleniu zaczęło sie cześciej pojawiać. Byl czas, ze bylo nas 3 Kasie na wątku i róznilysmy sie przydomkami ))

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Aniu, czy płyn przez rz czy przez ż ... o tak wiedzialam od razu chodzi, a wszak o zrozumienie w komunkacji chodzi ... ja tez orty walę, ale na karb wieku to kładę i czuje sie usprawiedliwiona

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Tereniu, zazdraszczam dzialkowej odskoczni Korzystaj ile mozesz ...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tak sobie dumam o tej mojej słabości i myśl mnie naszła.
    Wiecie, że ja piję Wit C.
    W zależności od samopoczucia dawkuję sobie. Jak nic się nie dzieje to raz dziennie wypijam szklankę wody z łyżeczką miodu i płaską łyżeczką kwasu askorbinowego.
    Jak coś się dzieje to sprawdzam ile mi potrzeba witaminy do pobudzenia organizmu do walki.
    Wtedy co godzinę wypijam wodę z pół łyżeczki kwasu,oczywiście doslodzoną,do czasu kiedy zaczyna mi w brzuchu bulgotać.
    Ostatnio wyszło mi, że potrzebuję 4 łyżeczki na dobę.
    Przed wczoraj jak padłam wieczorem i spałam do północy nie wypiłam dwóch ostatnich dawek. Czy to możliwe, że organizm przestał zwalczać i pojawił się stan podgorączkowy który ustąpił po piciu potrzebnej dawki?
    Ciekawe.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Wygląda na to, ze Grazynka od białego proszku uzależniona

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Wygląda na to, ze Grazynka od białego proszku uzależniona
    Bardzo możliwe,że organizm się przyzwyczaił.
    Tyle tylko,że jak mi nic nie dolega to tylko raz dziennie piję z miodem a ostatnio dodaję kurkumę i pieprz i nic się nie dzieje . Tylko jak coś się zaczyna dziać to zwiększam dawkę.
    Mam taką książkę lecz się sam
    Napisaną przez A W Saula -lekarza i częściowo opieram się na jego planach na różne schorzenia. Częściowo,bo on jest przeciwnikiem jedzenia mięsa uważając, że człowiek wywodzi się od roślinożerców.
    Ja natomiast jestem przekonana, że były dwie grupy,roślinożercy i drapieżnicy.
    Ja mimo , że dużo mięsa nie jadam nie wyobrażam sobie całkowicie wyeliminować mięsko.
    Poza tym on propaguje wszelkiego rodzaju musy a to dla mnie nie jest jedzenie.
    Ja muszę gryźć.
    Nie jestem szalona do tego stopnia żeby wierzyć, że kwas askorbinowy leczy sam w sobie,ale uważam,że poprawia działanie organizmu.
    Zawsze twierdziłam, że należy słuchać własnego organizmu.

Uprawnienia umieszczania postów