Strona 1557 z 1603 PierwszyPierwszy ... 557 1057 1457 1507 1547 1555 1556 1557 1558 1559 1567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,561 do 15,570 z 16022
Like Tree8441Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry,

słoneczny, wiosenny, ciepły ze śpiewającymi cudnie ptaszkami i ... przy wyłączonym telewizorze i internecie, całkiem zwyczajny i normalny☺.

Grażynko, życzę zdrowia. Swoją drogą taka paskudna choroba i nosi nazwę takiego ślicznego kwiatka...
    Jeśli chodzi o słuchanie własnego organizmu mam pewne wątpliwości... wg mnie już od dziecka, przez złe nawyki nasz organizm traci orientację w tym co dla niego dobre, a co złe i niejednokrotnie dopomina się o to co nas niszczy lub wręcz zabija – narkotyki, alkohol, słodycze, przetworzona żywność... Potrzeba lat właściwej diety i życia w odpowiednich warunkach, żeby nasz organizm przestał nas oszukiwać i znów dawał nam właściwe sygnały...

Wspaczku, mam nadzieję, że pamiętasz kto Cię tak ochrzcił, zmieniając Twój nick. Na prawa autorskie jestem bardzo wyczulona
    A dlaczego nie możesz samochodem podjechać na działkę, odetchnąć świeżym powietrzem, poruszać się?

Teresko, a nie planujesz czasowej przeprowadzki na działkę, może tam choć na moment zapomniałabyś o panującej pantemii, cieszyłabyś się wolnością i towarzystwem SZCZĘŚĆ☺

kANIU, zgadzam się z tymi gorszymi czasami, choć przyznam szczerze, że lekko nie jest i niestety nie będzie...

cdn...

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

... mnie udało się kupić płyn odkażający, 400 ml, w chorej cenie 55 zł☹☹...
    Teraz jestem na etapie szukania profesjonalnych, wielorazowych mseczek z wymiennymi filtrami. Myślę, że jak najszybciej trzeba się przygotować i przystosować do życia w tych nienormalnych warunkach, bo obawiam się, że potrwa to jeszcze kilka miesięcy☹☹

Krysiu, z tego co piszesz masz balkon, czy masz na nim jakieś roślinki?

maniusiu, hmmm... głupio to zabrzmi, ale czy udało Ci się znaleźć spirytus:

Buziaki dla Wszystkich

BĘDZIE DOBRZE☺☺

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Moniu o którym/jakim spirytusie piszesz do Maniusi? ...bo u nas ponoć zaginęła jednemu biznesmenu cysterna, z zawortości której miał masowo płyn dezynfekujący wytwarzać.
    Ze spraw fajnych: u mojej dobrej koleżanki urodził się ponad czterokilogramowy wnuk właśnie dzisiaj i tym samym zrównałyśmy się w ilości, tylko u nas dziewczynek o jedną więcej.
    I tu druga sprawa fajna, bo dziewczynki zostały dzisiaj przywiezione na ogródek, poganiały, wodą się pobawiły, a my z dziadziem z balkonu obserwowaliśmy, przy okazji witaminy D3 łapiąc. Rasowa ze mnie dzisiaj była teściowa, bo synowej nawet za próg nie wpuściłam, ale herbatę przez barierkę podałam...
    Umyłam wszystkie trzy okna w kuchni i czuję się tak jakby usatysfakcjonowana.

krysiapysia jest nieaktywny Znany na forum

Dobry wieczór!
    Rasti, przykro czytać, że cały czas czujesz się słabo . Mam nadzieję, że udało Ci się dzisiaj załatwić coś z lekarzem.
    Na temat wit. C nie wiem prawie nic. Co do słuchania własnego organizmu, to trochę się tu zgodzę z Monką. Mój na pewno stracił rozeznanie, bo inaczej nie ciągnął by mnie tak nieustannie i na moją zgubę ku słodkiemu .
    Pierwszy raz słyszałam o ptaszyńcu. Paskudztwo. Dobrze, ze znalazłaś na nie sposób. Mam nadzieję, że to ogólna wiedza i inni właściciele ptaków też radzą sobie w podobny sposób.

Kaniu, potwierdzam to, co napisała Terenia - błędami się nie przejmuj . Nasza Agnieszka naprawdę bardzo wyrozumiała w tym względzie i na niejedno już przymykała oko.
    Fajny pomysł z ogródkiem dla dzieci. Dobre i tyle .

Wspaczku, aż się zaczęłam zastanawiać czy znałam jakieś Kasie w swoich młodych latach. I wychodzi mi, że faktycznie nie . Tylko moją siostrzenicę, ale ona młodzinka. Ze starszych rocznikowo pierwsza była nasza Kasia Zawziętaskowa. Aż sama w to teraz nie wierzę.

Monko, niestety zgadzam się, że ceny płynów porażają. Co do maseczki, to nasza Maniusia ostatnio wzbogaciła się o jakieś chyba ze srebrem. Ale może sama o tym napisze.
    Co do mojego balkonu, to mam trochę kwiatków, ale parapetowych. Bo parapet balkonowy jest im wyjątkowo przychylny, bardzo lubią tam na długo rozkwitać .

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Kumy, ratujta! Waga w miejscu stoi (83 kg) a brzuszysko rosnie ... zmierzylam się w talii, myslac, ze jakies porcieta w necie zakupię i az mi szczeka opadła (ale nie w tym sensie, w jakim na widok wylaszczonej Monki ma mi opasć) mam w pasie metr! To ja chyba tyle nie mialam jak dobijałam do setki ...( o kilogramach mowa) ...
    Co ja mam zrobic?

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Kasiu, łączę się z Tobą w bólu, bo mam to samo. Waga od dłuższego czasu jest bz, a bambuch jakby rośnie. U mnie to efekt siedzącego trybu życia i braku gimnastyki, bo moje ćwiczenia ograniczają się do jazdy rowerkiem i kilku skłonów, ale to duuuużo za mało, niestety. Obawiam się, ze po tej zarazie będzie jeszcze gorzej.
    Od jutra zmniejszę ilość kalorii (tych, których nie ma, bo nikt ich nie widział) do 1200-1300. To zawsze na mnie działało. W święta nie będzie wyżerki, więc dam radę. Tak myślę

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    od III 2018 (105 kg) 1300/1500 kalorii

Awatar kania79

Że świąt nie będzie, a raczej związanej z nim wyżerki, to i ja się cieszę.
    Środowe Dzień Dobry.
    Wiedziona małpią naturą znalazłam swoją talię, tak myślę, i ją zmierzyłam...aj,aj! ...metr i sześć.
    Tak myślę/sądzę, że może należało by wyznaczyć godzinę i reaktywować "19.30"...no, bo wstyd przed Monką będzie, o Hani na Wólce nie wspominając.
    Mój ruch to tylko poranny mały rozruch z rozciąganiem w roli głównej i deczko rowerkowania, chociaż wczoraj miałam "pilates" (he,he), bo zdejmując firanki, zawieszając i w międzyczasie myjąc okna, kilkukrotnie pokonywałam trasę: dziecięcy taborecik, krzesło, stoliczek, szafka kuchenna i na abarot ...szafka, stoliczek, krzesło, taborecik.
    Waga pilatesu nie zauważyła, powiem więcej...wzrosła o 400 gram.
    Małż się krząta, bo wybiera na zdjęcie gipsu. W drodze powrotnej ma z karteczki zrobić najpotrzebniejsze zakupy, więc ja swoję zaś odwlekę w czasie.
    To się trzymcie kumcie w zdrowiu
    .

Awatar kania79

Puk, puk, puk w pustą głowę.
    Miałam bowiem napisać Krysi, że siostrą mi jest w słodyczy lubieniu. Z drugiej strony swiat niesprawiedliwy mocno jest, bo mąż mój słodyczuje, że aż się boję, żeby w cukrzyce nie popadł, a suchy jest,

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Dzień dobry
    Czyli trzeba mniej zreć i wiecej sie ruszać ... no tak, nic sie nie zmienilo ... a ja juz sklonna bylam przypisywac tę opaslosc brzuszną niedoborowi hormonow jakowychs ... licząc na pigulkę, ktora tluszcz z brzucha w rejony naturalnych, parzystych kraglosci przegoni

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

A wiesz Moniu, ze jakos umknelo mi z pamieci, ze to Ty przydzielilas mi nick tak zgrabnie do mnie przystający
    Buziaki za to ...

Uprawnienia umieszczania postów