Strona 1559 z 1603 PierwszyPierwszy ... 559 1059 1459 1509 1549 1557 1558 1559 1560 1561 1569 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,581 do 15,590 z 16022
Like Tree8441Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Witam we czwartek, Wielki Czwartek, setny dzień tego akurat roku...

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Jestem wściekła na to co się w koło dzieje .
    Mi/mnie się udało oddzielić matrix wierchuszki od mojego małego miejsca na ziemi. Wiem co się dzieje, chyba wiem
    Od czasu do czasu pośmieję się z memów przysyłanych przez koleżanki i staram się nie brać do głowy, bom nie koń

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    spać pójdę zamiast tu Wam marudzić. Trzymajcie się zdrowo
    Grażynko ja myślę, że właśnie po to jesteśmy, żeby w razie gorszych chwil tu nam pomarudzić...Tobie przede wszystkim zdrowia...żeby ta noga zdecydowała się i stwierdziła, że to nie jejna pora ...

Cytat Zamieszczone przez hahanka Zobacz posta
    Nasza Iwwi przeżywa teraz trudne chwile, bo przecież jest na pierwszej linii frontu. Iwonko, trzymam kciuki i pozdrawiam
    ...o właśnie Iwi...też się przyłączam do kciukasów...a wiesz może co u Eli-Elzkami

Cytat Zamieszczone przez krysiapysia Zobacz posta
    Kaniu, cieszę się, żeś mi siostrą, chociaż wolałabym w trochę innej dziedzinie
    ja myślę/sądzę, że niejedna dziedzina nas łączy
    bośmy wszystkie tu jak jedna żona wiedźmy - od wiedzieć oczywiście

Morwę białą też kiedys zakupiłam, ale potem o niej zapomniałam. Masz jakieś pozytywne doświadczenia wynikające z jej stosowania?
    hmm. ja również kupiłam, kilka razy użyłam i zapomniałam...taki to właśnie słomiany zapał i brak konsekwencji...

W domu robiłam wirówkę - jeżeli macie coś w rodzaju starej Frani, to polecam.
    No niestety Frania została oddana ... oddałam też urządzenie do masażu stóp, które też by się może nadało. Jestem na
    etapie myślenia, ale z drugiej strony nie moja to ręka. Zapytam jeszcze czym smarowałaś tę okropną, łuszczącą się skórę?

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    Łapiesz maseczkę na dole i na górze (za szersze boki) i rozciągasz (powinna powstać mini "miseczka"). Zakładasz na nos, naciągasz na brodę i jeśli masz gumki to zakładasz je na uszy, jeśli tasiemki to zawiązujesz z tyłu głowy. Mam nadzieję, że udało mi się dosyć jasno opisać całą operację
    ..tia...a świstak siedzi i zawija w sreberka...gumka jest jedna, taka okrąglutka, na jakiej kiedyś, kiedyś ręce i nogi
    lalek się trzymały ( tyś za młoda jest,żeby to pamiętać )...i przetkana jest ta gumka przez harmonijkę-krótszy bok,
    cięgiem przechodzi nad dłuższym i zaś przez harmonijkę przetkana i oba końce gotowe pewnie do zawiązania zwisają...nic to...
    synowa ma rozkminić, bo dwie zabrała...

O 6,15 byliśmy powróceni z zakupów z osiedlowego sklepu na L. Za zbytnio zadowolona to ja nie jestem, bo towar niezbyt świeży.
    Nowy pracownicy dopiero rozwozili z magazynu. Ludzi powiem Wam,że wcale niemało. Mamy co jeść, tak znowu mniej więcej na dwa tygodnie, bo jutro tyle mija od mojej ostatniej bytności w sklepie.
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 09-04-2020 o 07:26

Awatar kania79

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    nasz burmistrz w innej sprawie zachował się super- zwolnił z opłat wszystkie podmioty, które płacą do UMiasta czynsz. Wielu przedsiębiorcom bardzo to pomoże, np. moim dziewczynom- kosmetyczkom.
    ...wczoraj miałam termin pedicuru...mam nadzieję, że moja kosmetyczka jakoś przetrwa,
    bo jeszcze trochę do emerytury jej brakuje. Fryzjer'ka też już by mi się przydała.
    I nie wiem co z oddaniem krwi. Przełożyłam sprawę i zmartwienie na po świętach.

Cytat Zamieszczone przez Agnieszka111 Zobacz posta
    policjanci nie w ciemię bici, i od kilku dni jeżdżą tam i mandaty wpisują
    Jak już pisałam, syna spisali i pouczyli na mostku przez nasze jezioro, który wchodzi w ciąg spacerowy dookoła rozlewiska.
    A gdyby jechał rowerem okrężną drogą przez las, to prawdopodobnie, jak twierdzi sąsiadka, by mógł, bo las jest miejski
    a nie państwowy.
    Świstak w dalszym ciągu siedzi i jest pracowity

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł kumcie

Ja już wczoraj swój pokój kilka razy przemeblowałam ... tzn. w ograniczonym zakresie dotyczącym umiejscowienia stołu, krzeseł i foteli ... szaf nie dam rady sama przemieścić ... ani narożnika ... nowoposlubiony tylko głową kiwa ... on jakos potafi większośc doby w łózku, przed tv spędzić ... ja nie umiem ... jeszcze ...
    Namówiłam go za to, aby mi z piwnicy przyniósł odkurzacz wodny, co w elektryczną szczotę wyposażony jest i tą szczotką udało mi się sporo kurzu/brudu z dywanu wytrzepać... spodobało mi się i jak sie nie opanuję, to niedługo nie tylko kurz, ale i włos z dywanu wyciągnę ... ale teraz modne takie łyse dywany ...

Koło mnie policji cała dobę w bród ... wszak ja obok kwatery na Nowogrodzkiej rezyduję ... strach nosa wyściubić ...

Staram sie nie śledzić, co tam się w świecie polityki wyprawia, bo tylko ciśnienie rośnie, a ja wszak po telefonicznej konsultacji kardiologa w dodatkowy proszek na obniżenie zaopatrzyłam się i czekam na poprawę

Dbajcie o siebie Kumcie ... chorowitkom szybkiej poprawy życzę

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Hej dziewczynki siedze sobie w ogrodku na sloneczku i na kliemta czekam zamisst okna myc. Spieytusu kddycznego nie namierzylam. Jest jakis inny techniczny ale nie wiem czy zdatny. No bo po jedzeniu takim psikać ? Kolezanka kupila w wiadomym celu bimber. Ale tu bym sie bala czy procent ma tyle co nalezy.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Ta cysterna to nie ja

Awatar kania79

Hi, hi...no ja myślę, bo deczko za daleko. Co prawda Wy tam też swój Olsztyn posiadacie, ale sprawa dotyczy miasteczka jeszcze bardziej na północ położonego, ciut pod radziecką granicą, z obwodem kaliningradzkim.

Awatar kania79

Spracowana jezdem jak koń po westetnie. Poznosiliśmy do piwnicy drewno orzecha, co go sąsiad jakiś czas temu ściął, pokawałkował i przerzucił nam przez płot.
    Chciałam jeszcze trawnik przed domem wygrabić, ale wiatr tańczy ruszonymi liśćmi/liściami i zawiewa je do wymuskanego ogródka drugiej sąsiadki, więc z czystym sumieniem i herbatą zasiadłam w fotelu i będę czytać.

Awatar kania79

KasiuWspakowa tak sobie pomyślałam, że menszczyzny, czy to nowo, czy staropoślubieni jednako lotnictwem zafascynowani. Właśnie Kiepskich w tle słyszę, ałun sobie dżemie.
    Zwlekłam się jednak z fotela i śledzia na jutro uczyniłam.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór.
    Dzień mięsny dzisiaj był.
    Mąż wedził , ja gotowałam a raczej parzyłam wędzonki.
    Ładne wyszły. Niby tak samo robimy i tym samym drewnem wędzimy a jednak kolor nie zawsze równy wychodzi.
    Zależy to od pogody,kierunku wiatru.
    W między czasie upiekłam kawałek karkówki, schabu środkowego i boczku z polędwiczką w środku.
    W drugim międzyczasie/hihihi/ umyłam lodówkę i glazurę w kuchni. Szafek nie mam zamiaru ruszać. Ciekawe czy jutro na nogę stanę.
    Sporo jeszcze mi zostało do zrobienia,ale jakoś dziwnie spokojna jestem.
    Najważniejsze to zmienić pościel i jakieś ciasto upiec.
    Trzymajcie się zdrowo kochane moje.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Na razie słonko pięknie świeci.
    Podejrzewam, że zacznie padać bo skoro świt pościelowe uprałam a teraz mam zamiar okna balkonowe umyć.
    Trzymajcie się zdrowo.

Uprawnienia umieszczania postów