Strona 1594 z 1622 PierwszyPierwszy ... 594 1094 1494 1544 1584 1592 1593 1594 1595 1596 1604 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,931 do 15,940 z 16213
Like Tree8451Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry .
    Tereniu,jak to ????
    Słodkie knedle z truskawkami i do tego młoda kapusta???
    Czy po prostu to są oddzielne dania które lubisz wiosną.
    Co prawda nic nie powinno mnie już dziwić skoro znam ludzi którzy kalafiora posypują cukrem ,chałkę jedzą z żółtym serem posmarowane dżemem,czy twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką posypane cukrem o biały ser tylko na słodko

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

No właśnie u mnie w domu knedle polewało się bułeczką tartą na maśle i do tego młoda kapusta na słodko kwaśno tj doprawiana cukrem i octem.
    Moj szwagier też idzie do kuchni i bełcze sobie śmietanę z cukrem i cynamonem i kapusty nie rusza- dziwak jeden.Jedno dziecko je jak on , a drugie jak ja i ich matka, moja siostra.
    Ludzie mają dziwne smaki.Ja lubię na chleb z białym serem najlepiej takim klinkiem konfitur÷ położyć, a Kasia Kwiatkowa kładzie dżem na żółty ser zamiast ketchupu lub musztardy, które do żółtego sera pasują.
    Chałkę za to jadam z masłem i kiszonym ogórkiem.
    Waga mimo jabłka i wczorajszego wylegiwania się z kotami współpracuje i znowu 10 dkg w dół.Suwaczek dogoniłam po lekkiej zwyżce jak skończyłam 7 dniøwkę.
    Liczę kalorie jako i Aisaczek.
    Ja fryzjera przeczekuję no te pierwsze tłumy.U kosmetyczki byłam

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Tereniu jak czytam te połączenia to mam ciarki

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Przede wszystkim zdziwiła mnie słodkość Maniusiowych wiszących truskawek. Widać ja na jakieści dziwne trafiłam, jakby sztuczne, tylko z wyglądu truskawkę przypominały.
    Odnośnie do smaków dziwnych, to plscki ziemniaczane lubiłam (teraz też, ale te kalorie, więc se na wstrzymanie daję) ze śmietaną i cukrem, babkę ziemniaczaną z dżemem, nawet jak miała w sobie boczuś. Dawne smaki, jak jeszcze szczupła byłam. A teraz przypomnę, bo już nieraz podawałam ulubioną i niskokaloryczną sałatkę na truskawkowy sezon:
    Sałata porwana na kawałki, pokrojona w plastry pieczarka surowa, posiekane gotowane jajo, pokrojone na pół jak małe albo na cztery lub w gdubsze plastry jak duże truskawki, sół, pieprz w oryginale oliwa z oliwek, a że ja jej nie używam dodaję olej rzepakowy.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

O rany, jest więcej zwolenników dziwnych połączeń
    moje najbardziej ekstremalne to świeże ogórki z miodem
    Generalnie tradycjonalistka jestem
    Placki ziemniaczane też ze śmietana i cukrem, ale to klasyka Kurcze ale bym zjadła, no ale staram się trzymać od miesiąca wychodzi to po co psuć
    Kaniu truskawki mamy od pana hodowcy może dlatego lepsze
    Ostatnio wszystkie sadzonki mam tylko od rolników, różnica od tych marketowych jak między polonezem a porsze
    Pomidory grube na palec a nie jakieś chwiejące się niewiadomo co
    No i wszystko się przyjmuje i rośnie jak należny

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Dziendoberek Kumcie

Dziwne połączenia smaków? Hmmm niczym chyba nie zabłysnę i nie zadziwię
    Placki ziemniaczane z cukrem, to dla mnie normalny ich smak ... dopiero niedawno zaczelam jadac je bez cukrowej posypki i smietanowej pierzynki ... ze wzgledu na kalorycznosc, a nie znielubienia smaku ...
    Konfitur/dzemow nie nauczonam jeść ...
    Twarog to najchetniej z cebulką (dzisiejsze śniadanie) ... no, nic nie przychodzi mi do głowy ...

Waga dzis byla łaskawa i pokazała 81,5 ... cos za latwo to idzie ... przeciez nie schudłam przez te 10 dni ... musi byc, że woda schodzi i napchany przewod pokarmowy sie opróznia ... Jasno widac, że sie przejadałam ... przeciez teraz glodna nie chodzę ...
    Corka szuka teraz miejsca, dokad moglabym z dziadkiem i wnusiami wyjechac w sierpniu ... mialam w planach plener malarski, ale babciowanie wazniejsze

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Ogórek z miodem to rarytas mego taty był.
    Piszesz Kasiu o wyjezdzie sierpniowym, a mi właśnie koleżanka przysłała filmik z pustej jurackiej plaży, z wiatrem i szumem morza i jej prześczęśliwym głosem w tle...

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

No tak co kraj to obyczaj.
    Świeże ogórki z miodem nauczyłam się jeść jak miód od pszczelarzy kupowałam.
    Bardzo mnie to zdziwiło ,ale zasmakowało.
    Zamówiłam te truskawki .
    Zobaczę kiedy dostarczą.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Kumcie ogrodowo obeznane, a krzaczki poziomek mozna jakos rozmnozyc?

Dzis znienacka babciodyżur mi wypadł i

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

... i spedzilam z wnuczkami 5 godzin na dzialce ... wykonczona jestem ...

Uprawnienia umieszczania postów