Strona 1595 z 1622 PierwszyPierwszy ... 595 1095 1495 1545 1585 1593 1594 1595 1596 1597 1605 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15,941 do 15,950 z 16213
Like Tree8451Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    $#&$#&& to wszystkie niecenzuralne słowa.
    Wsadziłam wczoraj roślinki ,które pielegnowałam w niby szklarence i oczywiście w nocy przymrozek spory był.
    Nawet nie chce mi się zaglądać co się z nimi stało./buuuuu/
    Kasiu,poziomki można tylko za pomocą podziału karpy rozmnożyć. Trzeba krzaczek wykopać i delikatnie przeciąć żeby każda nową sadzonka korzonki miała. Przy okazji odrzucić że środka najstarsze , takie zdrewniałe części.
    Taki zabieg poprawia kwitnięcie.
    Idę pod kołderkę zła na cały świat.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Anomalny świat, zjawiska, wydarzenia...
    Głaski Grażynko, ale może nie będzie tak zle, nie widziałaś wszak, a może roślinki "odbiją".
    Dzielenie większych karp poziomek na mniejsze potwierdzam. Miałam kiedyś jakieś takie dziwne poziomki-mutanty, które wypuszczały wąsy jak truskawki, ale z tego co pamiętam to chyba owoce nie tegoś, bo gdyby były oki to pewnie bym się ich nie pozbyła, tak myślę.
    A w ogóle to Dzień Dobry we czwartek.
    Dzisiaj i ja biorę na trochę wnuczki do siebie. Z tym przedszkolem otwartym to
    dużo by pisać. Godziny 8-16, więc samotny rodzic ma kłopot, tymbardziej że nikt poza rodzicami dzieci odebrać/przyprowadzić nie może. Nawet pozostawionych przed pandemią książek np czy innych rzeczy. Dzieci spod drzwi ma zabierać osoba ubrana jak w szpitalu jednoimiennym i odprowadzać do sali, po wcześniejszym zmierzeniu temperstury. No i najważniejsze/naj bardziej przykre to jak zaczną tę dziwną przechowalnię, zaś nie będą mogły spotykać się z nami.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Popatrzyłam na kwiatki.
    Begoniom chyba nic się nie stało. Natomiast łubin wieloletni na który kilka lat polowałem,leży smętnie.
    Może odbije /wrrrrr).
    Reszta sadzonek jak na razie o.k.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Co do przedszkola też różne słowa się cisną.
    U Dorotki z 100 dzieci można było przyjąć 20.
    Eliminacja była bardzo trudna.
    No i co? Z 20 przychodzi 12.
    8 blokuje innym którzy z chęcią by skorzystali. Od poniedziałku ma być nowa lista.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie

Byłam dzis na działce - wsadziłam parę sadzonek cukinii i ogórków - śremskich, oczywiście
    Popieliłam trochę i podlałam całość i zmarzłam okrutnie ... okrutnie zimny wiatr dzisiaj, pomimo jasnego słoneczka ... teraz sie zaczynam martwić, czy w nocy temp. nie spadnie i sadzonek mi nie zwarzy ... ale trudno, co bedzie - to będzie ...

Moje wnusie sie na czerwiec do przedszkola zakwalifikowały ... teraz mama ma ból głowy, czy je do tego przedszkola posłać ... ale twierdzi, że dziewczynki dziczeją w domu ... bawia się w zwierzątka i porozumiewają sie pomrukami i rykami, nie uzywając ludzkiej mowy Wczoraj na działce kopały studnie ... bawiły sie dośc zgodnie (co nie zawsze sie udaje) i zorientowałam sie, że oprócz nich w zabawie biorą udział także inne dzieci, których role odgrywały ... tęsknią za koleżankami i kolegami ...

Dzielenie krzaczków poziomek jest dla mnie mało realne, bo moje poziomki z czasem raczej marnieją niż rozrastają się ... coś z nimi żle robię chyba ...

Przed działką, pojechałam dzis do sklepu ogrodniczego ... chciałam popatrzyc na agrowłókniny, kupić aksamitki, może jakies nasiona kopru, może czosnek (jako uzupełnienie do moich grządek podwyższonych ... no, ale nie wzięłam pod uwagę, że z Nowopoślubionym jadę ... ze sklepu wyszliśmy z cukiniami, ogórkami i dwoma drzewkami - czereśnią i śliwką węgierką ... Teraz mam ból głowy, gdzie te drzewka wsadzić, bo działeczka ma coś pond 300 m2 i stare nasadzenia ... (2 jabłonie, 2 orzeczy włoskie, ogromną tuję, wiekowy cis ... i inne) Na razie drzewa w donicach stoją i czekaja na strategiczne decyzje ...

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Ja znowu schetana jak koń po tych kilku westernach.
    Ale grządki wypełnione, reszta worków(zostawiłam liści za dużo) powyrzucana.
    Jutro idę kupić ogórki na rynek.W zeszłym roku siałam , ale nie był to dobry pomysł.
    W pierwszym wysiewie wzeszedł mi 1 na całą grządkę i to były te co u Kasi Aisaczkowej jadła, te śremskie.
    Później siałam jakieś inne , te wzeszły ale dynie nie ogórka przypominały.
    Chcę jeszcze posiać koperek i kupić kilka porów i selerów i pietruszkę i marchewkę tak na własną zupę.
    Miałam dzisiaj rano nerwy bo zamówioną paczkę z zoo+ dostarczyli nie mnie tylko mojej koleżance na którą było ostatnie zamówienie.
    Składając zamówienie nie zmieniłam adresu dostawy, ale pisałam do zoo+, przyjeli zgłoszenie, w mailach wszystko było OK mój adres dostawy, aż tu nagle przychodzi nr telefonu kuriera i adres dostawy koleżanki.
    Na szczęście była w domu, ofiarnie zatrzymała się jeszcze 2 godziny czekając na moją paczkę i przywiozła mi na działkę.
    Dlaczego mój błąd był nie do odkręcenia nie wiem. Ot prawa Marphego.
    Grażynko zostawiłam osuszacz na całą noc.Zrzucił 10 % wilgotności z 78 na 68 i to się czuło,Wylałam 1 litr wody ze zbiornika, mam zbiornik na 2 l to myślę ze nawet tej rurki do odprowadzania wody nie muszę używać.
    Dzisiaj też zostawiłam włączony.
    Waga delikatnie ale spada, tak 10 dkg na dzień.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tereniu,nie ma zmartwienia.
    Jak pojemnik się zapełni to osuszacz przestanie pracować.
    Woda nie przeleje się.
    Tylko coś mało tej wody ściąga.
    U mnie jeśli jest 50% to 1,5 litra ściąga w 10-12 godzin.
    Jak wilgotność jest większa bo dużo gotuję,albo wieszam pranie to co 4 godziny wylewam. Tylko tam chyba pisało że zależy też od temperatury,jak jest powyżej 20° to szybciej odciąga.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Dzien dobry Kumcie

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    A jednak begonia zwisająca zmarzła,
    łubin jeszcze się nie zdecydował
    Miłego weekendu przy piąteczku życzę
    Mamy zamiar jutro grilla robić,ale nie wiadomo czy pogoda psikusa nie spłata.

kolejne podejście lipiec 2018

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

I u mnie na jutro grill zaplanowany ... teraz dopiero obiad jadłam .... jakos wczesniej sie nie złozyło ...
    Waga juz tak latwo nie odpuszcza, dzis rano było 81,5 ... ciekawosci wielkie, czy cos jutro popusci, czy tez sie zemsci za późne jedzenie ...
    Prawie wcale nie piję ... po miescie biegam i nie pamietam o wodzie ... trzeba to zmienić ...

Uprawnienia umieszczania postów