Strona 1619 z 1678 PierwszyPierwszy ... 619 1119 1519 1569 1609 1617 1618 1619 1620 1621 1629 1669 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,181 do 16,190 z 16772
Like Tree8472Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzien dobry
    witam o poranku
    zarobiona ostatnio jestem po kokardki bo glupiego robota lubi to zawsze do mnie się coś przyplącze.
    netię miałam 10 lat temu i zrezygnowałam bo nie działało jak nalezy, no ale przez 10 lat to się sporo zmieniło więc na bieżąco nic nie moge powiedziec
    dziś mam imprezkę zludźmi z nowej pracy, jadę autem pić nie będę bo jutro mnie sporo roboty czeka
    miłego dnia

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry .
    Uffff. Upał od rana.
    Przydałaby się klimatyzacja.
    Niestety przenośne klimatyzatory ciągną 3 kw a ja na cały dom mam taki przydział mocy. Tak po macoszemu jest traktowana działka rekreacyjna.
    Sam ten fakt optuje za fotovoltaiką.
    Na razie chodzę po domu tak jak słońce,zamykając i zasłaniając okna tam gdzie aktualnie świeci. Na szczęście mam okna na wszystkie strony świata , więc chociaż jedno ,to od północy może być otwarte cały czas.
    Trzymajcie się zdrowo ,kochane moje i pamiętajcie dużo pić.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Witam
    Z samego rana jeszcze przed ósmą na zakupy lidlowe udałam się, żeby przed parnością zdążyć, ale i teraz nie najgorzej jest,
    albowiem wiaterek parność troszku redukuje...

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Ryż ja gotuję inaczej.
    Jak makaron w dużej ilości wody. Kiedyś, gdzieś wyczytałam, że najbardziej tucząca jest ta skrobia która powoduje kleistość ryżu.
    noo i zaś! ja żem nowości dowiedziała się. Osobiście za ryżem nie przepadam, wolę kasze różne, ale gryczaną naj, naj, naj...
    W temacie odparowywania ziemniaczków nic nie mam do dodania, bo czynię jak Grażynka

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    No udało mi się zrobic hot spot czyli połaczyć wczoraj przyniesiony tablet do internetu z telefonu.
    ...mniej niż więcej Twego posta zrozumiałam

Oj Aniu chodż do tej zerówki zdalnej to będziesz nas dokształcać komputerowo.
    to nie zerówka zdalna, bo ją wczoraj właśnie Natalcia ukończyła, ale poważna pierwsza klasa i ja w tym momencie,zwątpiłam, czy aby na pewno technicznie szkołę ogarnę, czy ja się czasem z motyką na słońce nie zasadzam przypomniałam sobie bowiem, że moja całkiem kumata córka momentami wymięka, przełączjąc się na różne formy zdalnej pracy...jakiś dziennik elektroniczny, a to wotsap czy inny mesendżer, a to jakieś kamerkowe połączenie...nie wiem czy wydolę...

założyli u nas swiatłowód Netii.Chcą mnie przenieść do siebie i bardzo dobre warunki finansowe dają
    ...u mnie całkiem niedawno zakładali światłowód Orange chyba, ale się nie zdecydowałam, nawet nie wiem czemu...czyżby syn mi odradził,
    nie pamiętam...sklerozę mam ...od kiedy... co od kiedy

Kwitnie w tej chwili u sąsiada żywopłot, kwiatów którego zapach bardzo lubię i wczoraj dałam Emilci do powąchania...
    ze słowami "powąchaj jak ładnie pachnie" na co ona: " jak niemyty kot"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    - Tatusiu, czy Ocean Spokojny jest spokojny?
    - Nie stać cię synu na mądrzejsze pytanie?
    - Stać...kiedy umarło Morze Martwe?
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    c.d.n.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Cudna odpowiedź Emilki.
    Aniu,ja bardzo lubię zapach jaśminu,moja córka nie lubi a mama zawsze mówiła, że jej się z trupem kojarzy.
    Uwielbiam zapach Opium,tylko dlaczego oryginał jest tak potwornie drogi,nikt w mojej rodzinie nie lubi.
    Ja też najbardziej lubię kaszę gryczaną i to obie wersje,paloną i białą. Ryżem też nie pogardzę zwłaszcza smażony z warzywami lub hiszpański z pomidorami. Oczywiście pan mąż wszystko myli i kiedy serwuję na sposób chiński ,pyta czemu pomidorów nie dodałaś.
    Właśnie dzisiaj zepsuła się spłuczka w kibelku. Wrrrrr,rano mówię do męża...coś dziwny odgłos dochodzi z kibelka.
    Poszedł,sprawdził,stwierdził że nie cieknie...
    No ale znowu hydrofor zaczął się włączać.... Oczywiście coś wysiadło i to nie grzybek który odpływ zatyka . Na szczęście koło kibelka jest zawór o który 5 lat walczyłam. Zawsze mi odpowiadał jak coś się stanie to główny zakrecisz. No i co by było dzisiaj,w całym domu wody by nie było. Tak to można w wiaderko nalać i kibelek przepłukać.
    Ciekawe co się trzecie zapisuje zgodnie z prawem serii.
    Mówiąc prawdę wolałabym żeby to z wodą/łazienką było powiązane. Tam jeszcze jest pralka i terma. Jedno i drugie wiekowe,do wymiany.
    Jedno i drugie już oglądałam,wybierałam ,tylko jak o ta "szkotka" żal wyrzucić skoro działa.

Awatar kania79

...spokojnie...u mnie wybuchła grzałka w mikrofali;-) ....patrzę, że coś dziwnego, metalowego na talerzu leży, nawet podejrzewałam, że dziewczynki zabawkę jakąś włożyly...
    Nawet ceny grzałki nie sprawdzamy...natomiast odwiedziliśmy przelotem sklep euro agd...już od 235 można kupić nową...a przy okazji wymanewrowałam małża coby chociaż looknął na zmywarki...może się i cóś zadzieje w temacie. Nie drążę tematu, ale już został zapodany...i to w rozmiarze 60 cm, co mąż zakwestionował, że mie ma miejsca, a ja nadmieniłam, że pomysła mam. Niech teraz małż z tematem pośpi; jeszcze aż tak mi się nie spieszy

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Nareszcie najadłam się po kokardkę pysznych polskich ziemniaczków.
    Po raz pierwszy w tym roku na targ przyjechał pan od którego kupujemy ziemniaczki.
    Jakie one są pyszne z koperkiem i masełkiem.
    Nawet mięska sobie nie włożyłam żeby smaku nie zapsuć.
    Zastanawiam się tylko dlaczego tak tanio liczy.
    7,50 za woreczek 5 kilo.
    Przecież w marketach nawet te z importu są po 1,90.
    Do czego to doszło żeby człowiek się zastanawiał dlaczego coś jest tanie.
    Jeszcze muszę dżem zrobić,bo mąż 2 łubianki truskawek dostał a teraz po deszczu bardzo szybko gniją.
    Tak więc spadam ,życząc miłej niedzieli oczywiście po głosowaniu.

Awatar kania79

Ja już po...Dzień Dobry...i też niedzieli miłej życzę...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Upał ,u mnie w mieszkaniu 29°
    Wczoraj jak mąż pojechał położyłam się tylko na chwilę....
    Obudziłam się po 24.
    Cztery godziny spałam jak zabita. Musiałam wstać,zamknąć kurnik żeby ptactwo od 4 pobudki nie robiło.
    Jak wróciłam ogarnelam z grubsza kuchnię po produkcji dżemu i zrobiła się 1,30.
    Dżemu wyszło 13 i pół słoiczka.
    Leon już się cieszy.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dziewczynki sąsiadki działkowe mnie zawstydziły, że mam bałagan przed domem, na tarasie itd.Fakt bo obrobiłam ogród, koty i angielski domek i otoczenie tonie w porozstawianych kumpierdziach.No to jako osoba ambitna wczoraj po 9 km w lesie na kijkach, podjechaniu do domu i zrobieniu w centrum mamografii wróciłam i sprz!tałam do północy.
    No nie tyle może chodzi o samo szorowanie ( no trzepanie i odkurzanie dywanu i chodniczków było w programie) co o przestawienie i przereorganizowanie wnętrz w zakresie gdzie mi co niewygodnie stoi i co mogę zmienić.No wybebeszyłam szafki łazienkowe i kuchenne bo po 2 tygodniach gospodarowania miałam już swoje przemyślenia.
    Obudziłam się późno i pognałam zagłosować i na mszę do siebie do kościoła.Tak jak polubiłam naszego biskupa łódzkiego Grzegorza Rysia tak zaczęłam cenić mojego proboszcza.Tak sensownie zorganizowanych mszy, soowiedzi w drugiej wielkiej zakrystiim wydawania komunii w rozdziale na tych co tradycyjnie do ust i tych na rękę.Nie ma mieszania.Jak ksiądz kładzie na dłonie to nie zmienia na jednemu do buzi drugiemu na rękę.
    Krzesła rozstawione luzem po wielkich nawach.Nasz kościół jest duży i ma szerokie nawy.Można sobie usiąść na osobistym krześle nie mając w promieniu 5 metró dookoła nikogo.
    Do głosowania kilkanaście minut czekałam.Całość zajęła mi 30 min.Wzruszające były bardzo leciwe osoby id!ce do tych wyborów.
    Może to twardy elektorat Dudy, ale to piękne, że każdy czuł się odpowiedzialny za wpływ na losy kraju .Może będziemy mieć drugą turę.
    Jutro mam dwa angielskie.Mus się troszku pouczyć.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

No i mamy drugą turę i marne szanse na zmianę.
    Za duża różnica ,gdyby była poniżej 10% można byłoby pomarzyć.
    Najbardziej mnie przeraziło,że przeszło 60% starszych ludzi na Dudę głosowało. Do starszych ludzi nie dociera ,że wypłacając 13 emeryturę oddali to co wcześniej niesłusznie zabrali.
    Jestem przybita.

Uprawnienia umieszczania postów