Strona 1620 z 1678 PierwszyPierwszy ... 620 1120 1520 1570 1610 1618 1619 1620 1621 1622 1630 1670 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,191 do 16,200 z 16772
Like Tree8472Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

dzień dobry
    jestem po pracy w komisji, frekwentacja ogromna, Rasti jest nadzieja jeszcze, trzeba w to wierzyć,
    miałam przypadek że pani weszła i zapytała który to daje 500 plus- taki to elektrorat, szkoda słów

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Maniusiu,ja nadzieję już całkiem straciłam.
    Stara już jestem więc jakoś dotrwam. Szkoda mi tylko młodych. Cieszę się,że moi w ostatniej chwili wyjechali.
    Cieszę się bardzo ,że są zadowoleni i jakoś sobie radzą .
    Jak Edek podrośnie i Monika zacznie pracować to będzie im dużo lepiej.
    Pisałam o Dorotce,że ma na sierpień bilet do Londynu wykupiony. Właśnie dostała pismo, że ma 2 lata na wykorzystanie tego biletu.
    Tylko nie byli uprzejmi napisać w jaki sposób skoro LOT nie lata a nie podają innego przewoźnika który przejmie ich obowiązek. Oczywiście pieniędzy nie zwracają.
    Burza u mnie chodzi do około i leje.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Wieczorne przywitanie...

I ja nie za młoda, też dotrwam, tym bardziej, że mąż od lutego zacznie pobierać emeryturę zamiast renty,
    a ja również dostanę podwyżkę...co ją mi w kampanii wyborczej obiecano w związku z wyrokiem TK,
    albo może wreszcie wygram w sądzie te swoje 36 zeta nettona m-c, o wyrównaniu nie wspominając.
    Ogólnie przecież jest dobrze! bo mam wszystkiego dość, co nie znaczy, że w bród...
    ...a popisowych wyborów po kokardkęw szczególności...i sama nie wiem czy w domu zostać, czy na mniejszą
    pandemię głosować...

Awatar kania79

Ojej! Wychodzi na to, żem ja nie tylko szkotka, a jeszcze materialistka, bo tylko o dobrach materialnych, przeżyciu, dożyciu a zero uczuć/odczuć wyższych. Mimo wszysto Dzień Dobry ... i emotikon wstydzącej'sia.
    U mnie dzisiaj waga niższa niż wczoraj, ale ta wczoraj była za wysoka w związku z niedzielnym obżarstwem, kiedy to wieczorem otrzymawszy od sąsiadki "kimunijne" ciasto, z ogromnym apetytem w wieczorowych porach zjadłam. I teraz nie dość, że zaś mam co zbijać (oprócz tzw.bąków-hi, hi) to o nabycie się w gratisie koronawirusa obawiam się, albowiem komunia wyjazdowa była i czort wie kto tego ciasta dotykał. Głupio było nie przyjąć a i prawdę mówiąc z zaskoczenia nawet nie pomyślałam o odmowie.

Awatar kania79

...no więc zachowałam się jak większość w tej chwili ludzi, tak jakby pandemii żadnej nie było. A może jej nie ma, tylko ja nic o tym nie wiem?
    U mnie dzisiaj rosółek z udziałem młodej włoszczyzny. Nie dość, że pycha to jeszcze pienknie pachniało:-)

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Ja rosołek co 5 dni gotuję.
    Niby mięso dla Mimi udka kurczaka z golonką indyczą,ale często kawałek wołowiny wrzucę bo mąż uwielbia takie mięsko. Mięso gotuję w małej ilości wody z dużą ilością włoszczyzny,bo ta moja mała swołocz mięsa bez warzyw nie ruszy. Tak więc zapach jest w całym domu,zwłaszcza teraz jak nastały młode warzywka.
    Ponieważ ja uwielbiam rosół to mam wyżerkę.
    Tak więc Aniu popieram Twoje zdanie ale nie zazdraszczam.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Ja dzisiaj wzięłam się za konstruowanie zasłon na tarasie
    Tak prawdę powiedziawszy ciężkie różne prace mam szansę w najbliższym czasie wykonać bo strasznie mi się nie chce uczyć do tego egzaminu z angielskiego.
    Tu na działce wyrzuciłam dzisiaj pareset harlekinów.Moja siostra je kiedyś zgromadziła .Jak siostrzeniec oouszczał jej łódzkie mieszkanie i odstały swoje lata u mnie w bibloteczce.Pytałam się handlarzy, nikt nie chciał to poszło w papier.Wybieram się jutro do Castoramy bo muszę poszukać jakiegoś innego mocowania do zadaszenia prętøw tych zasłon.
    Dzisiaj byłam u doradcy finansowego , a jutro idę do ginekologa.No jak widać robię wiele tylko się nie uczę anglika.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Tak przyjemnie wczoraj było,wieczorem nawet chłodno.
    Dzisiaj skwar od rana.
    Uffff ciężko będzie oddychać.
    Po ostatnich deszczach wszystko aż kipi. Róże co jesienią wsadzaliśmy pięknie kwitną,zwłaszcza pnące.
    Oczywiście chwasty najszybciej zarastają. Buuuuu,nie mogę,nie dam rady wypielić kwiatowego kląbu. Jestem wściekła na niedołężność. Chyba powinnam zapisać się ponownie do poradni leczenia bólu .
    Tylko co dalej? Teraz już przyjmuję maksymalną dawkę tramalu 300 mg/na dobę.
    Następna jest morfina...
    Trzeba chyba przyzwyczajać się do mocniejszego bólu.
    No tak posmeciłam znowu/buu)
    Trzymajcie się zdrowo.
    Ja o pandemii nie myślę.
    No ale jak ktoś nosa poza ogrodzenie nie wystawia to i pandemia mu nie groźna.

Awatar kania79

Hejka
    O jakże ja Ciebie rozumiem, chociaż sama jeszcze z rzadka p.bólowe biorę.
    Człowiek by jeszcze mentalnie tyyyleee zrobił, a tu ...dlatego też podziwiam wciąż i niezmiennie Tinn, która przeca tylko pół roku ode mnie młodsza a działa, że ho,ho...o nauce nie wspominając.
    Niepokoję się nieobecnością Wspaczka. Jeśli to tylko zmęczenie materiału...ale wspominała ostatnio o konieczności porady lekarskiej i ta pogoda dla sercowców wredna i w ogóle. Monia też by mogła dać głos, szczególnie teraz po powodzi. No ale ... Kasia Ogródkowa swój wątek zamknęła, a nas sierotek (buu,buuu) nie odwiedziła.
    W razie cóś to u nas nawet nie ma kto "sztandaru wyprowadzić"...sorrki, że tak zasmęciłam.
    Się 3Vcie
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 01-07-2020 o 17:34

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Taka to kolej losu, Aniu.
    Wątki się zamykają,ludzie uciekają...
    Ja myślę, że Wspaczek z wnusiami zajęta jest na działce.
    Sama wiesz jak potrafią umeczyć takie panienki.
    Może w końcu się odezwie.

Uprawnienia umieszczania postów