Strona 1621 z 1655 PierwszyPierwszy ... 621 1121 1521 1571 1611 1619 1620 1621 1622 1623 1631 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,201 do 16,210 z 16541
Like Tree8462Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

ufff...
    udało'sie orta poprawić

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Ja myślę, że Wspaczek z wnusiami zajęta jest na działce.
    obyś Kumo rację posiadała

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Sama wiesz jak potrafią umeczyć takie panienki.
    doskonale wręcz...

Pyszna pomidorowa na wczorajszym rosołku, z ryżem po Twojemu ugotowanym, mi wyszła...
    ...i już tylko tak ryż gotowała będę

"Moja" ustawa z Senatu do Sejmu przesłana...mam więc nadzieję rychłego przepchnięcia ...

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Może sejm szybko pod obrady weźmie a może stwierdzą, że dzisiaj Morawiecki zbyt dużo talonów samorządom rozdał i trzeba poczekać./to oczywiście żart podobny temu,że VAT na musztardę obniżyli/
    Staram się nie oglądać ani nie słuchać wystąpień ludzi z rządu z prezydentem na czele,ale zawsze coś w ucho wpadnie powodując skok ciśnienia.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Cieszę się bardzo,że ryż w dużej wodzie gotowany zasmakował Ci. Nie pamiętam tylko czy pisałam ,że płuczę go z tej Białej wody,albo po wylaniu na sitko wodą przelewam żeby tej tuczącej skrobii się pozbyć.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Muszę i ja takiego ryżu popróbować.
    Weszłam dzisiaj na watek zawziętaskowy i IV fazy m, a one oba zamknione i nieodwiedzane.
    Smutek.Melancholia.
    A ja akurat miałam świetny wynik do tabelki, bo 69,8 kg .
    Ciężki dzień mam za sobą bo chybam żeby w sobie zagłuszyć wyrzuty sumienia , że nie uczę się angielskiego chwytam się za zadania na miarę 40 a nie 60 paro latki.Z bardzo wysokiej drabiny pożyczonej cięłam ogromne gałęzie wielkiego świerka kanadyjskiego, który zasłania mój taras.
    Moje prawe ramię za mocne jeszcze nie jest.Starałam się pomagać sobie lewą ręką.No łatwo nie było.W dodatku rozwaliłam sobie jeden łańcuch deszczowy.Potem pojechałam do miasta do ginekologa to nigdy nie jest miłe i poszłam do Castoramy na poszukiwania natchnienia w jednym temacie konstrukcyjnym i w poszukiwaniu skrzyni ogrodowej plastikowej( koleżanka sąsiadka z działki taką za 80 zł nabyła).Te wszystkie zakupy zatargałam 3 przystanki autobusowe do stacji kolei aglomeracyjnej.Dowiozłam to wszystko na działkę i jeszcze te ranne gał÷zie poprzecinałam na małe i wywiozłam do kontenera na zielone.
    No i z koleżanką sąsiadką wypiłyśmy po piwku siedząc na hamaku w ciepły, piękny wieczór.Jest prawie pełnia.
    Mam nadzieję , że u Aisaczka tylko jakiś plener, wizyta gości albo babciowanie i niedługo się do nas odezwie.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Witam czawartkowo z zimnem i chmurami w tle...i wiaterkiem lekkim.

Oj! Tereniu Ty jak Kwiatkowska żadnej pracy się nie boisz. Podziwiać Ciebie to za mało napisane.

Grażynko oczywiście, że ryż wodą zimną przepłukany został, bo tak też traktuję ugotowany makaron, w sumie nie wiem czemu...to tak jak z tym odparowaniem ziemniaków, się to robi i nie zastanawia dlaczemu...

Niby jest ogłoszone/zapewnione, że nie ma się co bać covida, a jakoś jeszcze nie potrafię się zdecydować na normalność. Jeszcze odmawiam spotkań i sama nie wiem czy czsem życie mi nie przemknie przed nosem.
    Hmm...dobrze, że dzisiaj na pedicure i masaż stópek zapisana jestem, bo coś czuję dołka podłapywanie, oj ta nostalgia, melancholia i świadomość, że wszystko ma swój koniec, któren z reguły mniej wesoły jest niż początek.
    Mimo wszystko...miłego dnia

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    U mnie o 3,50 rozszalała się potężna burza. Grad na początku walił,błyski były w odstępie kilku sekund.
    Po 10 minutach zerwał się wicher ,aż krokwie trzeszczały i ściana deszczu. Światło kilka razy mignęło i prąd zajumali.
    Wszystko trwało godzinkę,prąd też oddali.
    Teraz jest upał i parówa.
    Wilgotność skoczyła ponad 80%.
    Tereniu,za Anią powtórzę.... Kwiatkowska z czterdziestolatka lub inny Stachanowiec to Ty.
    Jednak radziłabym troszeczkę mieć na względzie te numerki z dowodu . Tym bardziej,że jesteś samotna a pod opieką masz ukochane sierściuszki.
    Teraz to i ja zaczynam się niepokoić o Wspaczka. Gryzę się z myślami czy zadzwonić...
    Wczoraj w uwadze na TVN była relacja z najgorszej w Polsce mordowni psów.
    Znam tą historię jeszcze z dogomanii. Tyle razy ludzie próbowali coś zrobić i nie dało rady. Zbyt mocne plecy miał właściciel. Tym razem znalazł się odważny prokurator z Olsztyna który stanął na wysokości zadania. Prawie 200 osób weszło na teren schroniska. Policja,prokuratorzy, weterynarze i ochotnicy. Pierwszego dnia 70 piesków w stanie agonalnym rozwiezli po lecznicach . Tam jest około 3000 zwierząt . Bardziej drastycznych przykładów nie będę opisywała. Masakra, wiedziałam,że jest źle ale nie myślałam , że aż tak.
    Aresztowano właściciela z synem i zastępcę weterynarza powiatowego. Ludzie cały czas tam pracują. Prokuratorzy i informatycy zajmują się dokumentacją. Tylko w tym roku do marca zdali 4 tony martwych zwierząt do utylizacji. Najprawdopodobniej było ich dużo więcej.
    Masakra.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Napisałam ,było i zniknęło.
    Wspaczek siedzi na Kaszubach. Maluje od świtu do nocy. Ładuje akumulatorki . 27 lipca idzie do szpitala naprawić naczynia wieńcowe.
    Ufff odetchnęłam bo już i ja zaczęłam się denerwować.
    Pogoda jest okropna dla ludzi że słabym sercem.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

dzień dobry , ja tez tak ryż gotuje i przepłukuję , innego sobie nie wyobrażam.
    pozdrawiam sąsiadki
    Byłam dziś podstemplowac karty do głosowania korespondencyjnego na drugą turę i dowiedziałam się że sporo ludzi się dopisało do list wyborczych na drugą turę
    oby to ci odpowiedni

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Ja mam zamiar namówić męża żeby jutro podjechać do Radzymina dopisać się do listy.
    Bez sensu jest jechać do stolicy w niedzielę skoro można zagłosować tu na miejscu.
    Wyczytałam,że termin jest do 7 lipca. Jak będzie marudził jutro,że jest zmęczony to ostatecznie jeszcze we wtorek możemy to zrobić. W poniedziałek ma dyżur.
    Dużo ludzi jest chętnych głosować w drugiej turze.
    Ja jak zwykle obawiam się o fałszerstwa,tym bardziej, że sporo się ujawnia z pierwszej tury. Sam fakt braku okrągłej pieczęci komitetu głos nieważny. Jaki problem przestawić pieczęć jeśli jest oddany głos na pisowskiego kandydata . Na Śląsku złapali członka komisji który dostawał krzyżyk w innej pozycji jeśli był to głos oddany na Trzaskowskiego. Tym osobnikiem zajęła się policja.
    Stwierdzono,że zbyt mało było tych kart żeby miały wpływ na wynik wyborów. Ciekawe ile podobnych przypadków nie odkryto. Teraz ,przy tych wyborach pójdą na całość.
    Kurcze, tyłu obserwatorów miało być. Dlaczego nie ma jakiegoś sprawozdania.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Podobno od jutra ma być bardziej przychylną pogoda dla staruszków/hihihi/
    Ma być suche powietrze i temperatura nie przekraczającą 25°.
    Zobaczymy. Dzisiaj od rana słonko prażyło a teraz calutkie niebo zrobiło się granatowe.
    Pewnie coś się święci.
    Miłego weekendu mimo wszystko.

Uprawnienia umieszczania postów