Strona 1630 z 1688 PierwszyPierwszy ... 630 1130 1530 1580 1620 1628 1629 1630 1631 1632 1640 1680 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,291 do 16,300 z 16876
Like Tree8479Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Co do dżemu, to ja nie nauczona jeść, bo w domu rodzinnym praktycznie nie istniał ... pewnie to była kwestia braku dostepu do owoców w nadmiarze ...
    Nowopoślubiony, miłosnik wysokosłodzonych przetworow, czyni cos z kupnych sliwek wegierek, ktore dosładza niemiłosiernie ... i szybko to konsumuje ... Odkad stalam sie dzialkowiczką rod, staram sie zagospodarować wlasne jablka (zmieniając je w mus) oraz winogrona (czyniąc z nich sok) ... i to koniec moich obecnych przetwórczych wyczynów. Nalewek nie biore pod uwagę, bo wiekszosc nastawiam i nigdy nie kończę

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Jestem załamana,mimo, że przewidywałam taki wynik.
    Nie jest to adekwatne i może jest bluźnierstwem z mojej strony,ale w głowie mi kołacze... Ludzie ludziom zgotowali ten los.

Awatar Agnieszka111
    Agnieszka111 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    łódzkie

Na inny komentarz mnie nie stać

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Powiem, że miałam nadzieję, ale.........

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Ja bardzo, bardzo chciałam,ale nadziei nie miałam.
    Jeszcze przed wyborami samorządowymi,w grupach antypisowskich gdzie jestem,dużo i często pisałam o tym, że trzeba pracę od postaw zacząć na ścianie wschodniej.
    Jeździć i tłumaczyć chociażby to,że pieniążki na plusy idą z podatków które wszyscy płacą.
    Tam ludzie wierzą,że to pan Kaczyński dał,jak było głoszone. Teraz z kolei wszystko dał, załatwił duda.
    Jedna czy kilka wizyt Trzaskowskiego nie zmieni świadomości tych ludzi bombardowanych z kościelnych ambon i pisowskiej tv.
    No nic, trzeba się otrząsnąć i żyć dalej. Zobaczymy co nam kaczor w najbliższych dniach zakomunikuje.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Było blisko, ale się nie udało ... mój Nowopoślubiony załamany powiedział dzis, że urodził się w zamordyźmie i w zamordyźmie przyjdzie mu odejść ... mam nadzieję, że jednak nie ...
    Zrobiliśmy co do nas należało, a teraz trzeba robić swoje i żyć dalej najlepiej jak umiemy ...
    Trzymcie się kumcie

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Phi...ja z jednej strony myślałam, że będzie znacznie gorzej, tak mniej więcej 40-60, a z drugiej cień, cienia nadzieji, że może jednak...chociaż nie był to mój kandydat...zaś! mus!! było!!! głosować przeciw:-(
    Mimo wszystko Dzień Dobry...
    Jutro będę robiła opłaty to o ogórkach nawinę.
    A jeszcze do wczoraj powracając trzeba przyznać, że rodzina prezydencka tworzyła malowniczą grupę, a pierwszą damę odnalazłam jakby odmienioną, odmłodzoną i surowości pozbawioną.
    Ja wiem... nie moja bajka, się nie stanie, zaś ale mam marzenie coby nowowybrany ze smyczki się wzion i urwał...w końcu nie ma nic do stracenia.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

...a w ogóle to z wisienkami walczę, bo wzięłły i dojrzały, ciut przywcześnie, bo były by pojechały pod koniec tygodnia na przerób do córki...

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Za małomówność dzisiejszą przepraszam, ale wczoraj i przedwczoraj uczyłam się angielskiego, a dzisiaj 3 godziny zajęć przypomniały mi co to jest siedzieć jak na tureckim kazaniu.No i jeszcze po angielsku o pandemii mus było rozmawiac.
    Jeszcze środa, poniedziałek i środa i egzamin 27.Ja pamięci jakby jeszcze mniej mam jak w marcu, a chęci do nauki żadnej.
    Z Kasi nowopoślubionym pod względem zamordyzmu zgadzam się.Ale własne wyhodowane ogórki śremskie czas w słoiki wkładać i więcej polityką na którą jak widać wpływu nijakiego środowiska o wykształceniu maturalnym nie mogą uzyskać bo ich niestety za mało .

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

No tą polityką nie będę się zajmować.

Uprawnienia umieszczania postów