Strona 1633 z 1655 PierwszyPierwszy ... 633 1133 1533 1583 1623 1631 1632 1633 1634 1635 1643 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,321 do 16,330 z 16541
Like Tree8462Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Przyznam się bez bicia,że mnie się szukać nie chciało ,a ponieważ z moją ortografią jest kiepsko,więc nie będąc pewna wek czy weck posłużyłam się słoikiem / hihihi)

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

W sprawie stosunku do covida i poczucia zagrożenia, to moja czujność znacznie osłabła ... choć staram się utrzymywac dystans, to już nie kąpię zakupów w spirytusie i nie piorę maseczki po kazdorazowym nałożeniu ...
    Jednak dziś, na prezentacji, pomimo zachet ze strony organizatorów, maseczki nie zdjęłam i odsunełam swoje i Nowopoślubionego krzeselka mozliwie daleko od sąsiadów.
    Staram sie nie korzystac z transportu publicznego, ale wyjazd samochodem z wnuczkami w okolice Pasymia nie przeraża mnie. Mamy tam spedzić dwa tygodnie w domku letniskowym na ogrodzonej działce.
    Trochę myślę o czekajacym mnie zabiegu w szpitalu, bo to i lekarze i pielegniarki ... a kto wie, gdzie oni jeszcze dyzury mają ... No, ale odwlekac tego nie bardzo mogę, bo objawy mam niepokojące i samo się nie poprawi ... Wybrałam szpital prywatny, bo on malutki i przerob ma chyba niewielki ...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Będzie dobrze,Kasiu,myśl pozytywnie.
    Kiedy jedziesz z wnusiami, teraz czy po szpitalu?
    Ja po raz pierwszy zmierzyłam się z maseczką idąc na wybory.
    Okropne wrażenie,nie dałabym rady w maseczce chodzić.
    Po kilku krokach zatykało mnie i nogi jak z waty miałam. Może przyłbica bardziej by mi pasowała. Bardzo Wam współczuję chodzenia w maseczkach . Nie mogę sobie wyobrazić jak służba zdrowia na zakaźnych oddziałach w całym tym zabezpieczeniu może pracować.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Hej
    Dzieffczęta ja ze tym weckiem, nie żeby orty jakoweś wytykać, tymbardziej, że sama orłem nie jezdem. Podobnie jak Stare Juchy, weckowanie, czy krachla (kto wie o co kaman) śmieszą mnie. A nazwa pochodzi od nazwiska wynalazcy. Pamiętam i te gumki i sprężynki, bo sama jeszcze w ten sposób wekowałam;-) kto wie czy w czeluściach moich piwnic by się jeszcze nie znalazły ...najlepsze było jak u lekko sparciałej gumeczki urwał się prztypcik do pociągania, mus było nożem podważać i uważać coby szkła nie ukruszyć.
    Pasym? powiadacie Wspaczkowa Kumo, taż to rzut beretem ode mła. W nim między innymi osadzona jest akcja "Rozlewiska" pani Kalicińskiej.

U mnie radość, albowiem mam zmywarkę i kłopot z zamontowaniem, ale to już małża domena. Do mnie kuchni przegruzowanie należy.
    To narka, bo roboty czekają

Awatar kania79

Też podziwiam służbę zdrowia, nooo oczywiście nie tą/tę? część teleparadnikowców...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

KAniu, cieszę się ,że Ty się cieszysz. Zmywarka to jest jedyny sprzęt kuchenny który mnie nie pociąga. Nie wiem,może teraz są bardziej dopracowane . Ja się bardzo zaraziłam do nich jak będąc już na rencie prowadziłam dom dla 8 chłopa. Sprzątałam, gotowałam. Wychodziłam zanim oni na obiado/kolację przyjechali. Tak więc jak przyszłam na drugi dzień miałam zaschnięte talerze z resztkami . Jak miałam to wszystko odskrobać żeby do zmywarki wrzucić to szybciej i dokładniej ręcznej umyłam.
    Tylko szklanki i filiżanki do zmywarki wrzucałam.
    W domu też miałam zmywarkę,ale w zasadzie tylko przy okazji sprzątania wszystko się w niej odświeżało.
    Jednak jeśli komuś odpowiada praca zmywarki,to czemu nie.
    Wszystko co ułatwia pracę w kuchni jest mile widziane.
    Podobno idzie ochłodzenie i średnia temperatura w lipcu i sierpniu ma być niższa od ubiegłorocznej.
    W czerwcu dało nam popalić i wystarczy. Chyba w marketach oglądają prognozy,bo u mojego męża już zrobili obniżki na wiatraki. Kazałam zakupić do mojego pokoju żeby nie latać z pokoju do pokoju z jednym.

Awatar kania79

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    mam zmywarkę i kłopot z zamontowaniem
    kłopot zaczyna być większy od radości...tak to jest, jak nowy sprzęt się do starej, spasowanej zabudowy chce dostosować.
    Nijak się to ma do pierwotnych planów i ffcale nie chodzi o jej szerokość (była dyskusja pomiędzy 45, 60 cm) a głębokość
    Dobrze, że małż mój to bardzo spokojny, pomysłowy Dobromir...a drugie dobrze, że młodzi na urlop już wyjechali, bo możemy
    w gruzowisku i kilka dni pobyć. Odnośnie zaś do pogody się ja śmieję, że każdy ma taki urlop na jaki zasłużył

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Zmywarka to jest jedyny sprzęt kuchenny który mnie nie pociąga
    ...i dla mnie, na nas dwóch, zmywarka była ostatnim z potrzebnych sprzętów, zaś ale...bywają dni, że bolesność kciuków
    powoduje wypadanie "statków" z rąk i coraz więcej tłukę...

Mój smartfonik dostał dodatkową kartę pamięci oraz zamontowaną aplikację, dzięki której mogę rozpoznawać rośliny.
    Ot taka zabawka, dzięki której dowiedziałam się, że moje grudniki tokaktusy wielkanocne. Nic więc dziwnego,
    że kwitną w różnych porach, zaś ale nigdy w grudniu

Awatar kania79

...im bardziej tu zaglądam, tym bardziej nikogo nie ma

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Ja zajrzałam dopiero teraz bo obiad sobie wyszukany przyrządzałam, a dzisia jeszcze walne zebranie działkowców i odrobić angielski na jutro.
    Znowu wpadłam w ten wir angielskiego.Po jakiego grzyba ja sobie to na głowę w zeszłym roku wzięłam.
    Co do zmywarki podzielam zdanie Grażynki.Używam od czasu do pory.Ale też ją kupiłam gdy palec kilka tygodni chory u ręki miałam i zmywanie wielce trudne było.
    Ale gdy impreza z gośćmi się zdarzy to fajna rzecz.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tereniu,ale to już chyba końcówka tej mordęgi z angielskim. Nie nerwij się.
    Posłuchaj jak ten co się mieni prezydentem a doktoraty zrobił,posługuje się angielskim.
    On po takich szkołach,twierdzący,że zna angielski duka jak pierwszoklasista. Widziałam już jakiś czas temu nagranie z jego wypowiedzią,ale byłam pewna,że to ktoś złośliwy zmanipulował. To co wczoraj usłyszałam do pasji mnie doprowadziło. Oczywiście nie uważam, że każdy powinien być poliglotą,ale osoba na takim stanowisku,twierdzącą,że zna angielski powinna go znać na tyle żeby płynnie się porozumiewać. Tusk nie znał angielskiego, do czego się przyznawał,jednak dosyć szybko opanował ten język.
    Oj,wstyd na cały świat .
    Do Ani mam prośbę,skoro się wydała. Monika była z dziećmi na spacerze w parku pamięci.
    To jest taki park z bardzo starymi drzewami i każdy może sobie coś posadzić czy postawić na.p. ławeczkę czy rzeźbę . To jest oparzone wygrawerowaną tabliczką.
    Otóż w tym parku rośnie przepiękna roślina,podejrzewam, że bylina.
    Chciałyśmy z siostrą rozgryźć co to jest i nie znalazłyśmy.
    Czy gdybym wysłała do Tereni a ona do Ciebie to mogłabyś na tej apce sprobować rozszyfrować co to za cudo?

Uprawnienia umieszczania postów