Strona 1640 z 1736 PierwszyPierwszy ... 640 1140 1540 1590 1630 1638 1639 1640 1641 1642 1650 1690 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,391 do 16,400 z 17351
Like Tree8516Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Nie potrafię w telefonie cytować. Aniu,ja myślałam, że wszyscy wiedzą do czego służy to białe kółeczko,tak tylko wspomniałam jak napisałaś,że świeżo umytą szafkę sokiem ubrudzilaś. Zaraz mi przed oczami stanęła glazura w kuchni w czasie przecierania pomidorów. Na szczęście obok drzwi balkonowych mam stabilny stolik i gniazdo z prądem. Tam wszystkie brudzące prace robię.
    Ja uwielbiam pichcić,ale sprzątanie po tych wyczynach to jest dla mnie potworna kara.
    Dlatego staram się ograniczyć używanie naczyń i innych pomocników,jak też na bieżąco usuwam wszelakie zanieczyszczenia. Córka się że mnie śmieje jak szykujemy coś na grilla,bo ja od razu każdy nóż deseczkę czy talerzyk myję.
    Mamo,zostaw to się na końcu sprzątnie,ale ja to już automatycznie robię.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Hejka
    No, jak tak, to mus mi tych pyz/kartaczy popróbowac w robocie ... tylko skad tu teraz starych, mączystych ziemniaków wziąć? Sokowirowki nie mam, ale wydaje mi się, że jak przed Nowopoślubionym wizję domowych pyz z mięsem roztoczę, to on chetnie do tarki stanie Tylko muszę tę wizję przed nim roztoczyć jak głodny będzie
    Do tarcia ziemniaków na placki nie trzeba go długo namawiać
    Tak ogolnie, to dobrą rzeczą jest mieć skłonność do egzemy na dłoniach ... wielu rzeczy w kuchni robic sie wtedy nie powinno ... np. moczyć rąk ...
    Poszlam ja dzis do kosmetyczki na reczne oczyszczanie twarzy ... bolało, oj bolało ... alem się tzw. prosaków pozbyła i inszych takich ... lzy mi same z oczu leciały, ale zagrzewałam kosmetyczkę do wycisniecia, co sie tylko da ... Jak nic, taka oczyszczona chcę sie panu doktorowi na szpitalnym stole ukazać na zabiegu, co to już w poniedziałek ma być ... trochę się jednak cykam ...

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Tetaz na dzialce odpoczywam po skoszeniu trawnika i przycięciu porzeczek ... marne te moje porzeczki, bo ich nie ciełam wcale ... Dzis najstarszy krzak probowałam odmlodzić i okopalam go dodajac mu ziemi z nawozem ... wstyd mi było, kiedy sasiadka działkowa powiedziała mi, że jak ona porzeczki okopuje i zasila, to piekne grona rosną ... widziała nędzę moich porzeczek
    Za to cukinie, zasilane gnojówką roślinną, szaleją ... a ja ciagle niezdecydowana, co z tym nadmiarem dobra zrobić ...

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Aaa ... i jeszcze zapomniałam się pochwalić, że waga dzis pokazała 77,5 kg ... czas mi pomyslec, jak z trybu odchudzania zacząć wychodzić, coby wagę utrzymać ...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Kasiu,takie ręcznie tarte ziemniaki trzeba bardzo mocno w ściereczce odcisnąć aż będą suche. Ten płyn trzeba do jakiegoś naczynia wyciskać.
    Jak się "ustoi" zlać a krochmal co się wytrąci dodać do ziemniaków.
    Ja myślę,że jak wrócisz że szpitala i troszkę odpoczniesz to już z krajowych śmiało będzie można robić.
    Te co mi mąż z targu przywozi już na placki tarłam.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Bijący od komórki blask mnie zaskoczył, a to gładkie i wypielęgnowane lico Wspaczka taką jasność roztacza

Dzień dobry, to ja... mocno stęskniona i kuchennymi aromatami zwabiona... ściskam, pozdrawiam, odezwę się wieczorem... mogę?
    Ostatnio edytowane przez monkaa ; 22-07-2020 o 18:00

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Oj Moniu, Moniu ... żartujesz sobie ze starej kobiety z pokancerowaną twarzą ...
    Co za pytanie ... nikt Cię przeca nie wyganiał ... to i wkraczaj śmiało ... czyli: praszu, praszu - zachadzicie w komnatu ...
    Grazynko, to odciskanie mnie trochę przestraszyło ... może jednak sokowirowkę od córki pozyczę ... com jej kupiła pare lat temu na jej wyraźną prośbę, a ona wcale nie używana jest - sokowirówka, a nie córka oczywiscie

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

To jest super pomysł z wypożyczeniem sokowirówki,Kasiu.
    Tym bardziej,że zapewne rodzina chętnie stawi się na nowe przysmaki. Tak na oko trzeba obrać do starcia 2xtyle ziemniaków co do ugotowania.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Dzieki za wskazowki Grażynko - jestes jak zwykle niezawodna *)

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Zapomniałam już, jak łatwo nieostrożny ruch dłoni, może spowodować zniknięcie posta...

No nic, jutro spróbuję jeszcze raz...

Kolorowych snów

Uprawnienia umieszczania postów