Strona 1641 z 1740 PierwszyPierwszy ... 641 1141 1541 1591 1631 1639 1640 1641 1642 1643 1651 1691 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,401 do 16,410 z 17392
Like Tree8517Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cześć kumciom zwiększonym o Monkę.
    Jak miło.Nie mogę emotek dać bo z komórki w widoku mobilnym piszę.Zaaferowana jestem bo koty w swojej mądrości znajdują człowieka który im może ( chce, umie, ma ochotę czy odwagę) pomóc.Tak na mnie kolejny raz padło.Bezdomniaczek ( czarny w białych skarpetkach, głodomorek) który coraz bliżej podchodził podszedł na tyle blisko dzisiaj, że zobaczyłam, że mu się leje
    z nosa i oka.Znaczy koci katar.No bez weterynarza nie przejdzie , po prostu wypłyną oczy.No to dzisiaj( ostatni dzień angielskiego) zajęłam się najpierw Urzedem Miasta( myślałam, że jako Spoleczny opiekun mam jakieś ulgi.Ale pandemia spowodowała, że nie odbyło si÷ posiedzenie radnychm nie ma uchwały, nie ma bidżetu, nie ma nic dla kotów karmy, przetargi na sterylki się nie odbyły, nie ma lecznic do których opiekun mógł zwierzę wolnożyjące na leczenie dostarczyć i na koszt miasta leczyć.No to zaczęłam prywatnie klatki łapki szukać i z wetem się umawiać.
    Jednocześnie byłam na ostatnich zajęciach anglika no a zaraz potem rozkminiałam dowiezioną kocią klatkę łapkę .Rano muszę złapać tego chorego bezdomniaczks, zawieźć do weta i później albo znajdę mu dom albo wzbogacę się o 4 kota.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Tereniu, masz ogromne serducho ...
    Myslałas o zbiorce na koszty leczenia bezdomniaczka?

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

dzień dobry
    Teresko zrób zbiórkę , ja sie dorzucę

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Podziwiam Cię ,Tereniu.
    Jednak wiem,że tak właśnie się dzieje jak ktoś przygarnie i pokocha bezdomniaka . Serce robi się wtedy bardzo pojemne.
    Jestem wzburzona i wściekła.
    Nie pisałam na wątku żeby nie marudzić,ale dwa tygodnie temu w okolicach Kielc też gmina zrezygnowała z darmowych sterylek dla bezdomniakow. No ale co się dziwić,że zwierzęta są pozbawione opieki skoro dzieci chore na śmiertelne genetyczne choroby też jej nie mają.
    Umierają w bólu bo rodzice nie mają odpowiednich funduszy na leczenie a społeczne zbiórki nie zawsze szybko postępują.
    Bez problemu przekazuje się 70mln z funduszu zdrowia na pokrycie kosztów bezzasadnie wydrukowanych kart a odmawia się leczenia za 1mln konającego dziecka w momencie kiedy u nas nie znają sposobu leczenia.
    Jeszcze mają czelność mówić,że w Holandii jest zgoda na eutanazję. Czym jest takie stanowisko NFZ ,przecież to jest eutanazja tylko rozłożona w czasie niezwykle bolesna/buuuu/
    Sorki,ale nie mogę się pozbierać po obejrzeniu filmiku z tym chorym dzieckiem.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Smutne Hejka
    Przywitam Monię, zapewnię Terenię, że też się dorzucę (wziąć zwierzaka niestety nie mogę...),słusznie zdenerwowaną Grażynkę wirtualnie, mentalnie wesprę i...
    ...i tak mam doła to jeszcze dorzucę, że nie czytałam/nie oglądałam Podręcznej, ale takie ogólne przesłanie nie jest mi obce i mocno obawiam się, że jakoś tak dziwnie zmierzamy w tym kierunku...

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie,
    Tereniu, jak bedziesz miała chwilkę, to spójrz na portal pomagamy.pl ... tam podobno mozna założyć zbiorkę na dowolny cel, a do konca lipca jest to za darmo, tzn. nie trzeba opłacac prowizji ... choc pewnie prowizja nie jest w porażającej wysokosci ...

To tylko taki pomysł, zeby ulżyć Tobie w kosztach, a jednoczesnie pozwolić nam i innym mieć choć symboliczny udział w Twoich szlachetnych działaniach ...

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Tak mi jeszcze przyszło do głowy, że pandemia stała się dobrą przykrywką na wiele spraw.
    Pozdrawiam i oddalam się

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Jesteście kochane.Pomysł zbiórki dobry.Ja trochę niepewna jak się w tych internetowych rzeczach poruszać.Ale może mi ktoś pomoże i nauczy.
    Ogłosiła bym ją też na bramie ogrodu to może kto mnie zna z 10 zł dołoży.
    No dumal nie dumał carem nie budiesz.Trzęsą mnie nerwy ale trzeba podjąć próby łapania.Boże pomóż.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Te zbiórki 7,5% pobierają,ale faktycznie w lipcu założone mają promocję. Nie wiem tylko czy to się tyczy pieniążków w lipcu zebranych czy całej zbiórki w lipcu rozpoczętej.
    Gdyby promocją była cała zbiórka w lipcu rozpoczęta warto by było na dłuższy czas założyć.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Z tego, co wyczytałam, to zbiorkę zaklada sie na czas dowolny, tzn. do czasu kiedy sie jej samemu nie zamknie, a zwolnienie z prowizji dotyczy zbiorek założonych w lipcu ... ale w sumie, to trz3ba by sie zalogowac i sprobować utworzyc taka zbiorke, żeby się przekonac co i jak ...

Uprawnienia umieszczania postów