Strona 1674 z 1690 PierwszyPierwszy ... 674 1174 1574 1624 1664 1672 1673 1674 1675 1676 1684 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,731 do 16,740 z 16900
Like Tree8483Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry .
    Uffff dzieci w drodze.
    2 godziny jazdy z Londynu i są na promie do Rotterdamu.
    Coś koło 17 będą w Rotterdamie. Pokręcą się że 2 godziny i w drogę do Warszawy
    Tomek na promie będzie spał,a w nocy jechał. On jest nocny ptaszek w pracy też bierze najpóźniejsze zmiany.
    Najbiedniejsza będzie Lilo,bo niestety nie może być w kabinie.
    Ufff oby do jutra.
    hahanka lubi to.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Trzymam kciuki za dobrą podróż i nie wzrusz siè ty kochana za bardzo bo serduszko wiesz jakie u ciebie fanaberyjne
    Aisaczku jak tam twoje odnøże dolne.
    Moniu co u kangurka?
    Kaneczko ta joga to naprawdę daje duże rozciągnięcie.Zupełnie inaczej się później z wersalki wstaje.Kucać czy klękać na bolące kolana trudno ale zejście ze stopnia tramwajowego czy wejście na stołek żeby czegoś dosięgnąć mniej trudne jest.Taki człek jak by miał naoliwione zawiasy się czuje.
    Jadę na działkę szorować taras z plam.
    Siostra się śmieje , że skończyłam rehabilitację to trzeba zniweczyć jej efekty.
    Nie chcę zapeszyć ale nowa perspektywa w kwestii Jacusiowej się rysuje.No żeby zabrać go z tej łazienki.Ale szaaa....

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

hejka

Tylko poczytałam o Tinnowych lodach a waga 400 gram więcej pokazała

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Ufff oby do jutra.
    Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Trzymam kciuki za dobrą podróż
    Trzymię kciukasy tyż...

ta joga to naprawdę daje duże rozciągnięcie.Zupełnie inaczej się później z wersalki wstaje.Kucać czy klękać na bolące kolana trudno ale zejście ze stopnia tramwajowego czy wejście na stołek żeby czegoś dosięgnąć mniej trudne jest.Taki człek jak by miał naoliwione zawiasy się czuje.
    ja Ci/Tobie wierzę...jak po każdych ćwiczeniach rozciągających

Siostra się śmieje , że skończyłam rehabilitację to trzeba zniweczyć jej efekty.
    i siostra rację ma.

Kończę, bo widze że chłopina z grzybów wraca. To miłego dnia

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Po 6 młodzi dojechali na Starówkę. Cali ,zdrowi i szczęśliwi po 12 godzinach jazdy a ogólnie po 25 godzinach całej podróży.
    Bardzo dobry pomysł z promem do Rotterdamu. Tomek odpoczął,dzieci miały masę wrażeń. Monika jest zachwycona. Lilo też zadowolona,miała kojec wielkości 2m kw. W nim swój kocyk i miseczkę z wodą i jedzeniem. W połowie drogi zabrali ją na spacer,bo pieski na promie mają swój kawałek pokładu gdzie nawet jest piaskownica płytka do załatwienia się. W tv na oddzielnym kanale mieli cały czas podgląd na kojec Lilo.
    hahanka lubi to.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Po drodze zrobili 2 krótkie przerwy w Niemczech na rozprostowanie kości i spacer z sunią i w Polsce na nakarmienie samochodu.
    W Niemczech zatrzymali się na dużym parkingu dla tirów.
    Tam była mała gastronomia i sanitariaty. Wszystkim szczęki wypadły i oczy na wierzch wyszły. Wszystko zautomatyzowane ,bezdotykowe. Po skorzystaniu z kibelka wysuwa się szczotka i pojemnik z płynem. Deska unosi się pod kątem,i przesuwa się obrotowo pod szczotką.
    Leon tylko westchnął,oj jakie roboty super i jest gotów przeprowadzić się z UK .
    Na razie tyle wrażeń.
    Jutro będą u mnie.
    hahanka lubi to.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Pieknie Grazynko! Wspaniale, że młodzi juz na miejscu i z dobrymi wrażeniami z podróży
    Wielu cudnych chwil razem <3

Te samochyszczace toalery w Niemczech są tam juz od dawna ... też mi szczeka opadła, kiedy pierwszy raz zobaczyłam ...

Wracam wlasnie od ortopedy ... uszkodziłam przyczep sciegna Achillesa ... dostalam recepte na tabletki przeciwzapalne i masć ... kustykam dalej w kierunku apteki ...

Awatar kania79

Hej

No to babcia Dorotka już szczęśliwa.

Tak się nieraz zastanawiam, czym jako Naród sprzeniewierzyliśmy się Wszechświatu, że granica nasza zachodnia jest nie tylko umownym pasem/rzeką graniczną, że dawny enerdówek jakości za resztą dał radę, że Czesi, że...a my nie dość, że nie nadanżamy :-( to jeszcze tak jakbyśmy się coffali.
    Pieskowa podróż cool...i zaś refleksja w związku z uchodzcami...

Moje koleżanki gulają po Lizbonie, zaś ale ja całkiem nie zazdrosna, albowiem tu jestem potrzebna.

Wspaczku oj! biednaś Ty...mojej Asi na zapalenie czegoś tam we śródstopiu ortopeda z Lądka Zdroju (pojechała, bo na cito w Polanicy wyznaczono datę grudniową) zaordynował but ortopedyczny-ortezę, w którym porusza się bezboleśnie.

U nas parno i duszno jak w letnich porach...dla grzybów już się zrobiło deczko za sucho.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry,

z Grażynką się cieszę, że dzieciaki uściska, a najmłodszego w rodzinie, będzie miała okazję osobiście poznać.
    Wspaczkowi chorej nogi współczuję, za Jacusia, faworyta Tereski kciuki trzymam, by łazienkę jak najszybciej opuścił, a za kANECZKI mobilizację do... wiadomo czego, fluiduję.

Dziewczynki, trzymajcie jutro kciuki, wysyłajcie pozytywne myśli, a Tinn może westchnie do Św. Franciszka... mój ukochany kangurek jutro od 8:30 będzie operowany.... bardzo się boję.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Wracam wlasnie od ortopedy ... uszkodziłam przyczep sciegna Achillesa ... dostalam recepte na tabletki przeciwzapalne i masć ... kustykam dalej w kierunku apteki ...
    Oj Kasiu ja z naderwanym przyczepem w mięśniu nadgrzebieniowym barku dwa lata walczę.Oby u ciebie szybciej to się zagoiło.
    Moniu Sw Franciszek będzie proszony gorąco.

Awatar kania79

Fluidowanie leci i Wszechświat o pomyślność proszony jest...zawszeć to jakaś pozytywna energia.

Trzymajcie się dziewczęta w związku z Waszymi emocjami.

Uprawnienia umieszczania postów