Strona 1675 z 1691 PierwszyPierwszy ... 675 1175 1575 1625 1665 1673 1674 1675 1676 1677 1685 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,741 do 16,750 z 16907
Like Tree8486Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Kciuki są trzymane mimo wrażeń z powitaniem.
    Szkoda,że Monia nie napisała o której godzinie.
    Będzie dobrze.
    Trzymcie się wsie.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Toż napisała od 8:30.Oj ty zakręcona jesteś Grażynko.
    Ja w ośrodku rehabilitacji czekam na wirówkę i zastanawiam się czy ten mój taras który myłam i wyszedł mi gorzej niż przed myciem bo tłuste plamy na bordowej kostce jak były tak są a środek z kwasem solnym mocno i niezbyt równo odbarwił płytki.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

No zastanawiam się czy te płytki by można było umalować bo jak są mokre czyli ciemne to wygląda ładnie?

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry,

dziękuję za dobre myśli i fluidy... oj najgorsze to, to oczekiwanie. Lekarze uprzedzali jednak, że wszystko może trwać nawet 5-6 godzin... nie pozostaje nic innego niż czekać...

Tinn, a czym masz wyłożony taras? Efekt mokrej kostki uzyskuje się np. stosując impregnat
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł, jakies dobre wiesci sa Moniu?

Grazynce pytan nawet zadawac nie bedę, bo gdzie indziej teraz jej uwaga

Tereniu, a moze te plytki po całosci smalcem posmarowac?

Ja siedze w fotelu i ciała nabieram ... mam apetyt nieposkromiony odkad pan kardiolog mi zasugerował, ze moze powinnam zgubic parę kilo ... juz nie chciało mi sie wyjaśniac, ze w obecnej wadze, to ja własnie odchudzona jestem

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Lenka obudziła się po narkozie, nie cierpi, bo dostała baaaaaardzo silne leki przeciwbólowe, ale... niestety na tym dobre wiadomości się kończą
    Zmiany okazały się bardzo rozległe i nie udało się ich wszystkich usunąć. Za tydzień będą wyniki badań histopatologicznych i decyzje co dalej...
    Oszczędzę Wam opisu jak wygląda aktualnie mój śliczny kangurek... wystarczy, że wspomnę, że nie ma założonego opatrunku, a ja patrząc na nią nie byłam wstanie powstrzymać łez... zresztą nie tylko ja, płaczemy wszyscy...
    Ja ciągle mam nadzieję...

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Moniu,bardzo Wam współczuję.
    Zawsze do końca trzeba mieć nadzieję. Niestety trzeba być na wszystko przygotowanym.
    Najgorsze jest to,że to my musimy podejmować te najgorsze decyzje.
    Nie wiem czy to Cię podniesie na duchu,ale sunia o której pisałam jest już prawie tydzień po bardzo ciężkiej neurologicznej operacji i żyje a nawet widać stopniową poprawę. Kontaktuje,zaczyna chodzić,sama je. Była to pierwsza taka operacja w Polsce. Wszczepienia zastawki regulującej ciśnienie płynu w czaszce .
    Trzymajcie się .

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

dzien dobry
    trzymam kciuki żeby jednak się dobrze ułożylo, zawsze póki jest nadzieja trzeba być dobrej myśli.
    pozdrawiam serdecznie i życzę dobrego dnia wszystkim i miłych chwil z bliskimi

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Biedny obolały kangurek.
    Ale jest powiedzenie goi się jak na psie.
    Nasza jamniczka miała robioną operację na ropomacicze.Po operacji bardzo trudnej bo cała listwa mleczna była zaatakowana wygoiła się i była z nami jeszcze 3 lata.Potem raczysko zaatakowało znowu i bardzo szybko ją zabrało.Nawet nie zdążyliśmy się barować z dylematem usypiania.
    Jeszcze się z Lenią pobawicie i naprzytulacie Moniu.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Oj! Nie potrafię ja pocieszać, bo co Ci Moniu po stwierdzeniu, że znam ból. Wszak Twój ból na dziś jest większy niż mój sprzed ośmiu lat.
    Sie trzymcie.

Uprawnienia umieszczania postów