Strona 1679 z 1736 PierwszyPierwszy ... 679 1179 1579 1629 1669 1677 1678 1679 1680 1681 1689 1729 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,781 do 16,790 z 17355
Like Tree8516Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Moniu serce mi się ścisnęło, udostępniłam, wpłaciłam i jeszcze się pomodlę do św Franciszka, on zwierzątka kochał.
    Jak łapałam i leczyłam Jacka też sie do niego modliłam i wszystko poszło lepiej niż ja nawet planowałam.
    Został u tych ludzi , zwierzolubnych z 4 psami i jednookim kotkiem. Wczoraj już był wypuszczony na ogród i wrócił na posiłek.
    Miało być inaczej , a tu jakby co jest w domu z ogrodem i utył już 0,5 kg.
    Może u Lenusi lek zadziała, zbiórka widzę , że idzie do przodu.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Grażynko właśnie się dowiedziałam, że Wielka Brytania Polskę i Turcję dodała do krajów niebezpiecznych i powrót z niej będzie dla młodych z kwarantanną.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Tereniu,młodzi się tego spodziewali.
    Jutro się okaże,bo są wyjątki.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

dzień dobry
    ja na szybko się melduję
    Moniu przytulam i mocno trzymam kciuki za Lenkę
    dorzuciłam cegiełkę do zbiórki i lecę do pracy

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Łoj! i hejka

W poniedziałek najmłodszy wnuk kończy roczek, w poniedziałek mąż ma termin, czwarty już,
    na operację naprawczą po operacji z bodajże 2018-go...już nie pamiętam, a pamiętnika nie
    piszę - może i szkoda. Na jutro małż ma stawić się rano do przedszpitalnego namiotu celem
    pobrania wymazu na obecność, lub nie Covida-19...i będzie "polka tripitucha" jak bezobjawowo
    wykaże mu + Tfu,tfu i nas wszystkich pozamykają na kwarantannie nie mam bowiem humoru
    i czasu do zrobienia zapasów
    Się trzymcie
    Lenkę wspomogłam ile mogłam
    Narka

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Tulam mocno Monię.
    Poudostepniałam na moich grupach zwierzolubow i nie tylko. Mam nadzieję, że pomoże w zbiórce.
    Młodzi dojechali szczęśliwie,ale są na kwarantannie. Co śmieszne nie dlatego,że byli w Polsce a dlatego,że jechali przez Holandię. Głupota dla mnie,bo w Holandii byli w sumie 3 godziny i nikt z samochodu nie wysiadał. Za kwarantannę nie będzie miał zapłacone....bo powodem jest pobyt poza UK.
    Tak więc 2 tygodnie urlopu bezpłatnego.
    Trudno,muszą się przemeczyć.
    Dobrze,że z Polski zabrali zapasy.
    Trzymajcie się zdrowo kochane moje.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie,
    Lenkę wsparłam, post udostępniłam ... Monię wraz z rodziną tulam ... tyle na razie zrobic mogę, no oprócz nadziei i pozytywnych myśli ...

Dobrze, że Grazynkowi młodzi juz w domowych pieleszach ... jakos tę kwarantannę przezyją (na Grażynkowych smakołykach)

Aniu, jak meża przebadają, to pewnosc bedzie, że wy wszyscy zdrowi

Widok robisurmanionego Jacusia, arogancko przeciagajacego sie nad głowa psa - bezcenny ... Jacuś wymiata! A piekna bestyja - jak z obrazka
    Maniusiu, u mnie stareńka jabłonka deserowa i zupelnie w tym roku oszalała - gałęzie do ziemi sie pod owocami uginają ... dobrze, że to na dwie rodziny sie rozkłada ... a ja pazerna - widac mi mało, bo i z obierek ocet czynic zaczęłam ... Az zal, że balonu nie mam, bo i cydr bym uczyniła

Tereniu, a u Was e-recepty nie funkcjonują? Ja w czasie teleporady sms'a z receptą dostaję i do przychodni fatygowac sie nie muszę ... o ile dobrze pamietam, to u Ani tez e-recepty działają ...

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Właśnie miałam się odnieść wczoraj do tego co Terenia pisała,ale wiadomość od Monki rozbiła mnie.
    Nie rozumiem,jak to żeby mieć teleporadę musisz iść do przychodni?
    To bez sensu jest.
    Ja wszystko telefonicznie załatwiam i erecepty i porady.
    Czasami jestem 7-8 w kolejce i mój wybór czy chcę czekać czy później zadzwonić. Nawet za jedną rozmową zamawiam recepty dla siebie i męża.
    Pani mi mówi,że za dwa dni dostanę SMS z kodem. Na mój telefon przychodzi kod na moje leki na Waldka numer jego kod.
    Sąsiadka dzwoniła żeby się zapisać na teleporadę to spytali czy nie woli przyjść na wizytę.
    Pełna kultura.
    Kasiu,smakołyków zbyt dużo nie dostali,bo nie kupili lodówki turystycznej a droga trwa przeszło dobę. Zabrali dżemy,soki,powidła. Monika tu kupiła mąki i kasze, bo tam są beznadziejne. Tam nie ma tak jak u nas mąki pszennej tortowej czy krupczatki. Tam są mąki z dodatkami n.p. na naleśniki,na racuchy,na makaron.... Za to czyste mąki w polskim sklepie są bardzo drogie. Najwyżej przez 2 tygodnie będą jedli naleśniki na zmianę z racuchami /hihihi/
    Żartuję,nie będzie tak źle,bo pieniążków dostali i na funty wymienili a jedzenie jest tam tanie. Gorzej z Leonem,bo nie może do przedszkola chodzić ani z kolegami się bawić i jest bunt. Dzisiaj jak mnie zobaczył płakał...ja chce mieszkać u ciebie z Mimi i kurami. Ja chcę z nimi biegać. Babciu zabierz mnie. Do Dorotki tak samo mówił. No i serce się rozpada na miliony kawałeczków.
    hahanka lubi to.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór,

bardzo, bardzo dziękuję, w imieniu swoim, Lenki i jej "rodziców" za wirtualne przytulasy, udostępnianie i wpłaty... jesteśmy wzruszeni i szalenie wdzięczni...
    Buziaki

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Wstałam rano usłyszałam głos ptaszyny,że dzisiaj Terenie imieniny......
    Wszystkiego najlepszego,kochana.

Uprawnienia umieszczania postów