Strona 1686 z 1741 PierwszyPierwszy ... 686 1186 1586 1636 1676 1684 1685 1686 1687 1688 1696 1736 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,851 do 16,860 z 17401
Like Tree8517Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Do robienia nalewek jakoś nigdy mnie nie ciągnęło.
    Dawno temu zrobiłam krupnik i wiśniówkę. Pyszne były,ale to tak żeby po kieliszeczku do kawy wypić. Ja do kawy wspomagacze nie potrzebuję a moja rodzina za słodkimi wódkami nie przepada.
    Co do orzechów nalanych spirytusem to przez długie lata zawsze jakaś buteleczka stała w celach leczniczych. Oj,jaki to był zajzajer paskudny,ale leczył super.
    Wczoraj "przyszły" zamówione panele na podczerwień.
    Chyba jednak do soboty będą leżały bezczynnie aż pan mąż na ścianie je przytwierdzić.
    Niby wiedziałam jakie wymiary zamawiałam,ale chyba słabą mam wyobraźnię przestrzenną,bo po rozpakowaniu strasznie wielkie mi się wydają/50x90 cm białe/
    Strasznie żałuję,że nie mam zdolności do malowania,bo można na nich farbą akrylową obraz namalować i wtedy tworzyłyby piękną dekorację.
    Strasznie jestem ciekawa tego ciepelka co mają nim promieniować. Ma być przyjemne jak to że słonka i dobrze wpływać na kości stare.
    Znowu u mnie się pojawiły kanie. Ponieważ jest mokro ,są wyjątkowo grube. Wczoraj usmażylam sobie 2 na kolację.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

dzien dobry
    Ja się urlopuję i staram się wykonać plan z listy zadan na urlop, jak polowę wykonam to i tak bedę zadowolona
    Padł temat diety to się pochwalę że 11 dzień Dąbrowskiej u mnie leci... Nalewki kiedyś namiętnie robiłam ale zapał padł, jak moj były małżonek wyduldal wszystkie zapasy... a winogron ptaki obdziobują bo jakos pomysłu na niego nie ma
    ciekawa jestem tego panale jak to działa
    miłego dnia
    wracam w atmosfrerę remontową

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Maniusiu,zdam relację jak zostaną uruchomione.
    Sama jestem bardzo ciekawa.
    Starałam się czytać opinie użytkowników bezstronnych,ale nie jesteś w stanie zweryfikować czy to nie jest ktoś postawiony przez producenta. Niewiele niepochlebnych opinii w zasadzie tyczyło niedogrzewania do żądanej temperatury przy mrozach.
    No ale to jest zależne od ocieplenia domu i mocy paneli.
    U mnie na razie mają służyć do podnoszenia temperatury w nocy kiedy kominek odpoczywa.
    Poza tym chcę przeliczyć ile będzie faktycznie kosztowało ogrzewanie prądem.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

No fakt że firmy najmują ludzi do pisania dobrych opini, moja byla firma też kiedyś skorzystala z takiej możliwości choć fakt że ich produkty i tak były dobre

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Hej
    Nie trzeba wynajmować, w mojej dawnej firmie pracownicy i ich rodziny "nabijali" pozytywy;-)
    Chiba z naszej sobotniej wycieczki wyjdzie NIC, albowiem jako miasto wojewódzkie popadniemy w strefę czerwoną, z zakazem zgromadzeń powyżej 10 osób. Na logikę biorąc może to i dobrze. No i małż mój na tzw. ostatnni gwizdek miał zrobioną operację, bo w tej chwili zabiegi planowe zaś zostały zawieszone.
    Mówi najstarszy mój wnuk do najmłodszego:
    - Nie przejmuj się Puciu (to rodzinna ksywka Zbigniewa małego) jeszcze trzy lata i jak normalny człowiek w maseczce będziesz chodził.
    Nasza siedmiolatka miała dzisiaj pasowanie na ucznia, ze sztandarem, recytacjami, uroczyście...tyle, że bez udziału rodziców. Ona jest tak zafascynowana szkołą, że w razie "cóś" będzie bieda.
    Ciekawość? Jak ekonomicznie sprawią się Grażynkowe panele.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Jutro mus mi basen nawiedzić i na zapas się poplumkać. Ponoć od soboty baseny zaś zamknięte będą.

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór,

.... a ja dziś zgrzeszyłam, bo zamiast grzecznej kolacji, przy winie wytrawnym oraz tarcie szpinakowej z przyjaciółmi w knajpie się spotkałam... trzeba korzystać póki można...

Dziś przeczytałam artykuł w którym cytowano specjalistów wirusologów, przeciętnie pandemie trwają 2 lata, więc... musimy uzbroić się w cierpliwość, dobry nastrój i pozytywne nastawienie... DAMY RADĘ

Jeśli Wspaczka mam szansę zmotywować to dzienne menu podaję
    śn - owsianka bez gotowania z orzechami włoskimi, cynamonem cejlońskim, mielonym siemieniem i tartym jabłkiem
    ob - pieczone warzywa (marchewka, seler, pietruszka) z przyprawami i sosem musztardowym
    kol - GRZESZNE 2 kieliszki czerwonego, wytrawnego wina, kawałek tarty szpinakowej

cdn

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Nu bieda ... moja mlodsza wnusia na kwarantannie do soboty ... Miała kontakt z panią logopedą w przedszkolu w zeszlym tygodniu, a pani logopeda pozytywna na covid okazała się ...
    Ja dziś ledwo ze sklepu wrociłam, bo słabo mi się robiło co 10 kroków ... ale jak tu w takich okolicznosciach pomocy szukać ...

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Wspaczku, jeśli potrzebujesz pomocy dżwoń lub pisz, coś wymyślimy, znajomości uruchomimi...
    Uważaj na siebie

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Dziękuję bardzo Moniu, w "razieco" skontaktuję się ... wdzieczna jestem, bo to zawsze pokrzepiajace mieć świadomość mozliwosci wsparcia <3

Uprawnienia umieszczania postów