Strona 1690 z 1709 PierwszyPierwszy ... 690 1190 1590 1640 1680 1688 1689 1690 1691 1692 1700 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,891 do 16,900 z 17089
Like Tree8506Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Hej, moje miłe Od poniedziałku jestem bardzo chora. Dopiero dzisiaj udało mi się skontaktować telefonicznie z moją lekarką rodzinna. Wg niej wszystkie objawy wskazują na kowida. Nie wiem, gdzie złapałam to świństwo. Nie jeżdżę komunikacją miejską, do sklepu chodzę sporadycznie, zasłaniam nos i usta. Jedyne większe zgromadzenie było w przychodni, gdzie czekałam w kolejce do szczepienia p.grypie. Wszyscy zasłonięci, przebadani, odstępy zachowane. Widocznie nie wystarczyło. To było w zeszły piątek.
    Myślę, że podejście Kasinego Nowopoślubionego jest ostrożne, ale przez jakiś czas zdecydowania bardziej wskazane.
    Uważajcie na siebie i na swoich bliskich.

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    od III 2018 (105 kg) 1300/1500 kalorii

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ojej!
    Haniu trzymaj się...
    hahanka lubi to.

Awatar kania79

HaHaniu a może to reakcja organizmu na szczepienie jest? Czy pani dochtórka dała zlecenie na wykonanie testu? Zdrowia życzę i żeby organizm przewalczył wirusy jak najprędzej, jakie by one nie były.
    Samoizolacja pewnie i dobra rzecz, zaś ale w moim wypadku a'wykonalna. Ograniczam kontakty ale nie z wnuczkami. Pewnie, że to tylko takie gadanie, ale jakoś nie myślę o konsekwencjach. Trzeba pomóc i już! Wdrukowane od dzieciństwa samarytanstwo bierze górę nad instynktem samozachowawczym.
    Wczoraj rozmawiałam z męża bratową, która ma podobną sytuację i doszłyśmy do wniosku, że no nie dana nam jest "spokojna starość".
    Bieżącej sytuacji w kraju się po prostu boję, nie wiem czy nie bardziej niż stanu wojennego. Wtedy, mimo już powstających podziałów, człowiek człowiekowi nie był wilkiem, nie obrażając tych zwierzątek. Nie będę filozofować, bo i tak mi to nie wychodzi :-(
    Mąż się ze mnie śmieje, że właśnie docieram do Fromborka.
    To się trzymcie sierściaste.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Słonko prześwituje.
    Ludzie się gromadzą tłumnie to i dzień lepszy się wydaje.
    Masz rację Aniu, u mnie też stan wojenny mniejsze obawy wzbudzał.
    Nie potrafię nazwać tego co obecnie się dzieje.
    Każde wulgarne słowo wydaje się za delikatne .

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    HaHaniu a może to reakcja organizmu na szczepienie jest? Czy pani dochtórka dała zlecenie na wykonanie testu?
    Reakcja na szczepionkę - wykluczona. Zlecenia na test nie dała, bo to mnóstwo pisania, a objawy są i tak ewidentne. Zresztą żeby zrobić test, to musiałabym jechać (czym?) na koniec miasta, odstać w kolejce i czekać kilka dni na wynik. Jestem tak słaba, że nawet nie dałabym rady ubrać się i wyjść z domu. Syn chce mi zamówić test do domu (za 400-500 zł), ale uważam, że to nie jest konieczne. Jeżeli mi się pogorszy, to dostałam telefon, pod który mam się zgłosić i zabiorą mnie do szpitala.

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    od III 2018 (105 kg) 1300/1500 kalorii

Awatar kania79

No powiało grozą, strachem i niemocą, tymbardziej, że jak napisałaś zachwywałaś tzw. dystans. Pewnie i mycie rąk i maseczek używanie było Twoją codziennością, jak, myślę, każdej z nas senioritek a zakazić się mogłaś w miejscu, które powinno być zabezpieczone podwyższonym reżimem sanitarnym. No brak mi słów po prostu, po ludzku. To jeszcze raz zdrowia życząc, fluiduję w Twoim kierunku.
    hahanka lubi to.

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

Hahanko dużo zdrowia i łagodnego przebiegu choroby życzę
    hahanka lubi to.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Rastii, jestem z Wami , po stronie wg innych, tego gorszego sortu.
    Nam wszystkim życzę dużo zdrowia w przyszłości a hahance w tej chwili najwięcej .
    hahanka lubi to.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Haniu, trzymaj sie kochana, a ja za Twoje rychłe ozdrowienie kciuki trzymam ... nie stresuj się, odpoczywaj i zwalcz tego wirusa <3
    No i jak bedziesz miała siłę, to odzywaj się tutaj, bo bedziemy mysleć o Tobie
    hahanka lubi to.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest teraz aktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Haniu bardzo mnie zmartwił twój wpis o chorobie.Ja trzy razy w życiu miałam taką ciężką grypę z wysoką gorączką i całkowitą utratą siły.O jeszcze tygodnie całe po trzymało mnie osłabienie.Wiem , że kiedyś 3 dni nie jadłam bo nie miałam siły sobie zrobić jedzenia.
    Zwykle choruję sama bo z nikim nie mieszkam.
    Trzymaj się kochana.Walcz z nim , z tym wirusem.
    hahanka lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów