Strona 1692 z 1738 PierwszyPierwszy ... 692 1192 1592 1642 1682 1690 1691 1692 1693 1694 1702 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,911 do 16,920 z 17375
Like Tree8517Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Grażynko a jak się czuje Hahania, mówiłaś że macie kontakt.Nie chcę jej absorbować, ale się martwię.
    Czy ona ma siłę obiegać kociaste.?
    Ja wybieram się na cmentarz.Troch÷ niespodziewanie mi taka decyzja się zrodziła bo konserwator zamiast na dzisiaj umówił się na jutro, a ka mam wiadro wielkie do zawiezienia na działkę sekator i rękawice do przycięcia róży to będzie składnie z tym wiadrem i szczotką w nim omieść z liści grób ogarnąć różę i pobrać na wzór wkłady do zniczy z którymi chcę wybrać się rannym świtem w niedzielę.
    Znicze zostawili siostra i szwagier oraz siostrzenica w zeszłym tygodniu.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

O to, to...jak się czuje HaHania?

Nie wiem kto rządzi drobnymi sprawami w naszym życiu, ale...uprzejmie donoszę, żem powieścią "Krucha jak lód" trafiła w punkt, dokładnie w aktualne wydarzenia, pomijając, że chodzi o prawodawstwo amerykańskie; dodatkowo przecież tam każdy stan ma swoje niuanse. No ale ogólny przekaz etyczno-moralny granic przecież nie posiada. No i tematami pobocznymi będzie też kwestia dziecka adoptowanego oraz chyba bulimia siostry "kruchej" dziewczynki.
    I tak to ło wygląda moja emigracja wewnętrzna książkowa:-D

Przeżyłam dzisiaj coś w rodzaju deżawiu, a mianowicie wybraliśmy się do naszego sklepu osiedlowego na L, któren to z racji, że od jutra będzie remontowany, wprowadził na dzień dzisiejszy wyprzedaż po całości z rabatem 25 procent...zupełnie nieobciążeni do dom powróciliśmy ;-)

To bywajcie w zdrowiu i tzw. pogodzie ducha, cokolwiek to oznacza.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Ło matko ja się o Hanię pytam , a sama Grażynka się nie odzywa.
    Jak ty się Grażynko z tej jelitówki wydobyłaś czy jeszcze cię paskudztwo trzyma.
    Mnie dziś cały dzień strasznie boli głowa. Tak czasami na zmianę ciśnienia mam, chyba, że odpluć i odpukać
    Dzisiaj narobiłam sie na cmentarzu bo zawsze otoczenie całe sprzątam , a teraz dodatkowo wielka dziura pod pomnikiem sąsiednim sie utworzyła w którą mi noga wpadła po kostkę(woda wlewająca siępod pomnik wydrązyła) i ją darnią i odpadami betonu i kamieniami i liśćmi usiłowałam załatać bo jak ktoś w mroku lub po deszczu by szedł to może sobie nogi połamać albo się silnie potłuc.
    Zanim omiotłam otoczenie , dziurę ogarnęłam, po wkłady do zniczy poszłam do straganów, żeby kupić, zeszło sporo czasu.
    Ciągłe kicanie w kucki bo miałam małą zmiotkę mi ten ból głowy jeszcze wzmogło.
    Trzymcie się w zdrowiu kumcie

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór.
    Moja jelitowka ma się dobrze.
    Jak jestem na ryżance i suchej bułce to jest o.k. Jak dzisiaj wypiłam pół garnuszka samego rzadkiego z zupy na chudym rosołki,to wyjść z kibelka nie mogłam i znowu smektę przeprosiłam. Na kolację zjadłam bułkę z masłem to jest
    O.k. Nie wiem,zastanawiam się czy to nie stres mnie tak dobił.
    No ale jak tu można bez stresu żyć. To co się dzisiaj w sejmie wydarzyło i wieczorna wypowiedź Kaczyńskiego wprost nawołująca do tworzenia bojówek przeraża.
    Co do Hani ,to już drugi tydzień trwa jej choroba. Jest słabiutka,ma temperaturę ale jakoś się trzyma. Najgorsze są noce bo spać nie może i nie ma apetytu. Schudła 3 kilo.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Grażynko , a może to nie wirusowe a bakteryjne.Wtedy pomógł by nifuroksazyd ale tak min 5 dni brany.

Awatar aisak102
    aisak102 jest teraz aktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

A ja myslalam, że Grażynka juz po jelitówce ... duzo zdrowia Grazynko <3
    i dzieki za wiesci o Hani *)

Dzisiejsze wydarzenia mocno mnie zdołowały ... ale pewnie wszystkie mamy tak samo, wiec juz nie będę sie rozpisywać.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    No bo w zasadzie jest już po jelitowce . Tyle tylko,że mus być na ścisłej diecie. Całe szczęście ,że ja lubię ryż pod każdą postacią a ostatnio mąż mi kupił woreczek 3 kg basmati bo był w promocji.
    Gorzej z pieczywem bo tylko białe delikatne mi służy a od tego wiecie....dupsko rośnie.
    Staram się wszystko brać na wesoło bo inaczej tylko lina i gałąź została a przecież tego nie chcemy. Trzeba walczyć jak lwice ze wszystkimi przeciwnościami.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.

Awatar kania79

Ja zodiadalna lwica, ale ... musi być pazury się mnie wzięlly i stępiły.
    Czuję się podle bo przed chwilą odmówiłam pomocy synowej:-( która jest również w niemocy, albowiem straciła węch a nie może dodzwonić się do przychodni, celem teleporady i poprosiła mnie, żebym ewentualnie tam poszła i zapytała w jej imieniu co robić. Ja zaś pomna, gdzie mogła zarazić się HaHania się boję...
    Córka moja już wczoraj opadła z sił w związku ze zdalnym nauczaniem...a ja próbuję nie myśleć co będzie jak ono obejmie również klasy I-III
    O całej reszcie pisała nie będę, bo to nieopisywalne jest w języku polskim, a ja i tak już od jakiegoś czasu fest mocno używam wulgaryzmów, niestety...
    No to zdrowia

Awatar kania79

Gdyby nie telepki serducha mego to chyba bym dziś swoje nalewki sprawdziła pod kątem czy aby one napewno nie za mdłe

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Aniu,chyba jednak pazurków nie stepiłaś skoro potrafiłaś odmówić.
    Raczej synowej się dziwię,że widząc w jakiej jesteście sytuacji ,naraża Was.
    Utrata węchu wskazuje na covid 19. Moim zdaniem powinnaś unikać kontaktu z wnuczkami. Przykre to ,ale w takiej sytuacji musimy być samolubne.

Uprawnienia umieszczania postów