Strona 1693 z 1740 PierwszyPierwszy ... 693 1193 1593 1643 1683 1691 1692 1693 1694 1695 1703 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16,921 do 16,930 z 17392
Like Tree8517Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Chyba nigdy nie czułam tak silnego bólu mięśni, stawów i głowy. A przecież bóle głowy to moje drugie imię z racji guzów.
    Chyba nigdy nie miałam takiego obrzydzenia do jedzenia. Mój smak zamienił się w bagno w ustach, a węch tak się osłabił, że bez problemu sprzątam po kotce.
    Chyba nigdy nie byłam tak słaba, że z trudem mogę dojść do łazienki, a większość dnia spędzam w łóżku półdrzemiąc. Obranie kilku ziemniaków na obiad to już jest wyczyn.
    Do tego kłopot z brzuchem. Na początku były torsje, a potem przeszło na dół. Niby nic nie jem, a ciągle coś jest.
    Do tego ciągły kaszel.
    Z lekarką nie mam kontaktu, bo ona jest tylko dwa dni w tygodniu. W piątek spróbuję się z nią skontaktować. Oczywiście żadnego testu mi nie zleciła, bo byłam zbyt chora, żeby jeździć do punktu pobrań. Do domu pewnie by przyjechali (jak do Rodowicz), ale za ciężkie pieniądze.

Na szczęście syna nie zaraziłam. Szef dał mu kasę, żeby się zbadał. Stał w kolejce 3 i pół godziny, ale jest negatywny.

O i tyle. Wracam do łóżka.

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    od III 2018 (105 kg) 1300/1500 kalorii

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Haniu, tulam w bolesci i same pozytywne fluidy przesyłam *)
    hahanka lubi to.

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Aniu, gratuluje asertywnosci ... tak trzymaj! No i dbaj o siebie bo ten covid coraz ciasniejsze kregi zatacza.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Ja zupełnie inaczej niż Ania się wzięłam dzisiaj i ponarażałam.Ale od poniedziałku boli mnie głowa i oczy więc może już mój organizm walczy z tym covidiastym.
    A w dodatku po teleporadzie u ginekologa miałam odebrać skierowanie do laboratorium na badania.
    No to dzisiaj pojechałam do jednej przychodni po skierowanie do drugiej do laboratorium i obok tego laboratorium była 3 dermatologiczna gdzie potrzebowałam zapisać się do mojej lekarki na wizytę lub teleporadę.No i dobrze że weszłam bo teleporada dopiero na 6 XI, a do 7 XI starcza mi leków.No i przemieszczałam się autobusami, a zwłaszcza jednym 81 co między dwoma cmentarzami jeździ.Był bardzo pełen ludzi.
    Aniu zdaj relację co u wnuczek, syna i biednej synowej.
    Hahaniu daj znak jak ci tam kochana nasza prekursorko covidowa.
    Rasti czy już coś poza ryżem jadasz?
    Aisaczku czy adaptujesz się do już do nowego lokum i samoizolacji?
    Mooneczko a co z tobą i co w rodzinie Stasia?

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Przede wszystkim powspółczuwam się z Hanią i pożyczę, żeby organizm jak najszybciej zwalczył wirusa.

No a u nas sprawy się mają następująco: - synowa po pobranym wymazie z gardła czeka na wynik, który przyjdzie do lekarza kierującego; może jutro a może aż w poniedziałek, ale czas ewentualnej kwarantanny już zacząl być odliczany
    - w tak zwanym międzyczasie odebrała dwa SMS-y ze szkoły, pierwszy że dzici nie będą w dniu dzisiejszym miały religii, a drugi, że w związku z wykrytym covidem u pani katechetki dzieci należy jak najszybciej odebrać ze szkoły, albo nie przyprowadzać w ogóle, i, że do 5-go listopada włącznie obowiązuje je kwarantanna "państwa nie, tak postanowił sanepid" ...
    - Natalka niepocieszona, bo ominą ją pierwsze szkolne urodziny...
    - syn zaś zmienia pracę, a że nie widzieli się bezpośrednio z synową od piątku ( tylko podczas "wymiany" dzieci, podobnie zresztą jak my), więc w razie "cóś" ani jego, ani nas kwarantanna nie obejmie.
    Asi dzisiaj udało się wreszcie spacyfikować starszyznę i jest nadzieja, że zdalne nauczanie jakoś, z naciskiem na "jakoś!", się będzie odbywało.
    Na cmentarz konsekwentnie się nie wybieram.
    Pytania Tinn odświeżam, bom tyż ciekawa, nie mylić ze wścibstwem;-)
    Tradycyjnie zdróffka życząc po młodzieżowemu mówię "narka"...

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Hihi ryż jem ze smakiem a jeśli coś obcego wpadnie do otworu gębowego to ćwiczenie w postaci biegu do WC uskuteczniam.
    Dzisiaj robiłam pasztet i to w hurtowych ilościach,bo tak bez opamiętania mięso z zamrażarki wyciągałam a to kawałek łopatki,udo indycze , kawałek wołowiny no a przecież podgardla i wątróbki trzeba dodać hihihi.
    Dobrze ,że szybkowar mam duży. Po trzykrotnym przepuszczeniu przez maszynkę wyszło tego 6 litrów.
    No ale trzeba doprawić,dosmaczyć więc już mam rewolucję.
    Z tymi nakazami kwarantanny to jest kwadratura koła. Już Wam opisywałam jak to jest u Dorotki w przedszkolu.
    Podejrzewam,że zaraza sama wygaśnie zanim szczepionkę wyprodukują bo ludzie się podzielą na tych co byli chorzy i tych co chorowali bezobjawowo oraz tych co zmarli.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

...prozaiczne wyrzucenie śmieci, kiedy nie wolno opuszczać mieszkania? Synowa wystawiła na korytarz, uczynna sąsiadka, używając rękawiczek jednorazowych, ma wyrzucić.
    Niania dziewczynek, jeszcze do niedawna tzn pierwszego wiosennego covida, pomagająca niepełnosprawnej mamie mojej synowej, leży w niemocy jak HaHania. Zaraziła się w Szpitalu rehabilitacyjnym, skąd ją karetką przywieziono do domu po teście, który wykazał "+"...
    Mimo wszystko bardziej się bałam wtedy. Teraz po prostu przestałam brać do głowy...no co będzie to będzie, oprócz w miarę możliwości reżimu sanitarnego, samoizolacji, nawadniania nie mam wpływu na bieg wydarzeń.
    Grażynko nie zazdraszczam pasztetu, bo go ani nie lubię robić, ani za bardzo jeść (emotikon uśmiechu z jęzorkiem)...co oczywizda nie dotyczy moich eksperymentalnych wege hi, hi...

Awatar aisak102
    Wpisy na blogu
    23

Ech Kumcie, sama nie wiem, czy cieszyc sie, czy nie z tego, żem na wies Białołeka wyemigrowała ... niby uciekłam z oka cyklonu jaki się w mojej poprzedniej okolicy mieszkalnej teraz rozgrywa, a z drugiej strony, to mocno wykluczona sie czuję ... Nowoposlubiony szcześliwy, ale to pewnie wszystko jedno, gdzie sie przed tv siedzi/leży a ja powsinoga ... lubie wędrować... Tutaj, po wyjsciu z osiedla moge pójśc albo w lewo albo w prawo ... co czynię, ale malo to interesujace ... jezdnia wąska, wąskie chodniczki po obu stronach, a droga jedna - jak to na wsi ...
    Pewnie da sie żyć ... ale na razie radochy z tego wielkiej nie mam ... ale to bardziej ze wzgledu na otaczajacy nas całokształt ...

Dbajcie o siebie kumcie i tego covida nie łapcie ... a Hani nieustajaco pozytywne mysli i wirtualne głaski ... niech chorobsko rychło idzie precz ...

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cały czas kaszlę, mam temperaturę między 37 a 37,8. Jedzenie dalej obrzydliwe. W piątek powinnam mieć teleporadę. Nie wiem, co ona wymyśli, ale bardzo chciałabym się pozbyć tego kaszlu. Może da mi jakiś antybiotyk? Ale bez osłuchania???
    Ohydna jest ta choroba. Nikomu nie życzę. Odbiera siły.

Uważajcie na siebie.

Pozdrawiam

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    od III 2018 (105 kg) 1300/1500 kalorii

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

dzień dobry
    przyszlam zdrówka życzyć , szczególnie Hahance ale i reszcie towarzystwa też. Ja się jeszcze trzymam na home office, Jednak w poniedziałek wracam do biura prawdopodobnie

Uprawnienia umieszczania postów