Strona 1701 z 1740 PierwszyPierwszy ... 701 1201 1601 1651 1691 1699 1700 1701 1702 1703 1711 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,001 do 17,010 z 17392
Like Tree8517Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Moje dziecko przerażone co raz bardziej,bo następna nauczycielka zadzwoniła,że jest chora. Ńa teleporadę już się dzisiaj nie dostała. Zapisali ja na poniedziałek z informacją,że gdyby się jej pogorszyło ma jechać/!?!&#&#/do szpitala.
    Dziewczyna z problemem bo od lat choruje na głęboką astmę.
    Oczywiście dziecko nie przyjedzie żeby mnie nie narażać. Na razie czuje się normalnie,nie ma objawów.
    Trzymajcie się zdrowo kochane moje.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Hejka Kumcie,

Oj Grażynko, córcia musi w dużym stresie funkcjonować W przedszkolu moich wnuczek, po kontakcie z panią logopedą, która okazała się pozytywna, panie przedszkolanki hurtem poszły na zwolnienia - zapewne w strachu przed zarażeniem. No i trudno się dziwić. Dyrektorka wystosowała apel do rodziców, aby nie przyprowadzali dzieci, bo nie ma się kto nimi zająć.

Tereniu, ja też od lat szykuję się do wystawienia na sprzedaż rzeczy, które ogromadcziłam ... ale podobnie do Ciebie, na myśleniu o tym się kończy. Trochę zniechęciłam się tzw. garażówką w której uczestniczyłam parę lat temu. Zawiozłam tam trochę przydasi i choć ceny były symboliczne (kilka złotych), to udało mi się sprzedać tylko ogromny kielich-koniakówkę za 5 zł. Wystawianie przedmiotów na grupach sprzedażowych w necie też wymaga czasu i wysiłku ... a potem trzeba te przedmioty jakoś przekazać ... i tu zaczynają się schody ... Najlepiej było mi oddawać rzeczy na zajęciach grupy malarskiej ... większość rzeczy od razu znajdowała nową użytkowniczkę (tak pozbyłam się sporej ilości ubrań i całej szafy futer i kożuchów) ... i ja byłam zadowolona, że nie wyniosłam na śmietnik i obdarowana zadowolona z czegoś dla niej nowego. No, ale zajęć nie ma i nie ma widoków na rychłe ich wznowienie...
    Jak tam Kasia Kwiatuszkowa? coś lepiej? Przekaż jej proszę buciaki i uściski serdeczne

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Nie wiem co pisać.
    Mętlik w głowie.
    Martwię się o Dorotkę,bo obie nauczycielki są z jej grupy.
    W jej grupie było też pięcioro dzieci których rodzice chorują
    Przeważają mężczyżni a trzech z nich to lekarze pracujący w szpitalach.
    Jak widzę lub słyszę coś o narodowym szpitalu to krew mnie zalewa. Dyrektorzy szpitali wcale nie kierują tam pacjentów,bo z takimi wynikami jakie trzeba mieć żeby narodowy przyjął,wypuszczają już do domu.
    Pisowskie komentarze po marszu narodowców do udaru mogą doprowadzić a to co Morawiecki wyprawia w Unii każe się zastanowić na jakim świecie my żyjemy.
    Pomyśleć , że wszystko to dzieje się za przyczyną jednego wrednego, zakompleksionego dziada.
    kania79 and hahanka like this.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Prawdę pisząc i ja nie wiem co napisać...mimo wszystko Dzień Dobry - jako zagajenie...
    Momentami myślę, że to nie dzieje się naprawdę, bo przecież noo to niemożliwe, żeby ludzie
    tak myśleli, ludzie wykształceni i w ogóle...przerabialiśmy i kartki i puste pólki, wreszcie gigantyczną
    inflację, zaś ale przez cały ten czas jakąś ostoją i nadzieją był Kościół, nawet dla ludzi niewierzących
    Się zastanawiam ile sensu i jakiego miała ofiara Księdza P.

Covidowo...dziewczynek niania została wypuszczona ze szpitala z przykazaniem dbania o siebie, nie
    przemęczania się i skierowaniem za jakiś czas na szczegółowe badania do szpitala płucnego. Synowa
    od czwartku pracuje, natomiast dziewczynki do dzisiejszej północy maja jeszcze kwarantannę i dzień
    w dzień są sprawdzane. Na jutro jesteśmy umówieni na olbrzymi spacer, wyganianie - obojętnie jaka
    będzie pogoda...pogoda wszak nigdy nie jest zła, jeno ubranie nieadekwatne.

I żeby już zupełnie na czarno nie było... skutek zdalnej edukacji:
    chołt (hołd) pruski ...pierwsza wolna e-lekcja...
    Jan Zamoyski skreślił słowa „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie…”
    w akcie fundacyjnym Akademii Zamojskiej, w 1600 roku

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    i wygooglujcie sobie na you tubie wersję " Wodza" z 2020 roku...

P.S.
    wczoraj zaś byłam u okulisty, bo oczy (szczególnie prawe) bolą mnie,swędzą bolą i ropieją dostałam dwa rodzaje kropli
    oraz skierowanie na USG- prywatne ócz po "wygojeniu" stanu zapalnego i ustawienie się w kolejce na NFZ na zabieg czegoś tam,
    co nie jest na cito, ale warto zrobić
    Ostatnio edytowane przez kania79 ; 14-11-2020 o 11:22

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Wszystkim Celowniczkom ( z których pisaniem wcale nie jestem na bieżąco ) życzę jak najlepiej, zdrowotnie, wagowo, i tak bardziej ogólnie. Rastii zaś chciałabym dodać swoje przemyślenie co do ostatniego Jej zdania....że wg mnie nie tylko jednego.
    Bo kiedy tak wielu nie chce się być za prof. Bartoszewskim, zwyczajnie przyzwoitym, dzieją się wtedy rzeczy złe .
    Smutne, że historia niczego nie uczy.

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Masz rację,Alu ,w 100%
    Jest takie powiedzenie człowiek człowiekowi wilkiem.
    Ja się z nim nie zgadzam,bo wilk to stadne zwierzę i każdy osobnik dba o rodzinę.
    Nie widzę do kogo/czego można przyrownać ludzi.
    Mnie jeszcze chodzi po głowie powiedzenie profesora /,wyleciało mi nazwisko z pamięci/ z przemówienia w Oświęcimiu.... Auschwitz nie spadło z nieba.
    Popłakałam się słuchając tego przemówienia. Dlaczego ludzie nie dostrzegają tego co się dzieje.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Odblokowało się...
    Profesor Turski.
    hahanka lubi to.

Awatar Sonka57
    Sonka57 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zachód Polski

Co do zwierząt w pełni się zgadzam. Pewnie nazwiska profesora nie umiałabym podać.
    Rastii, jeśli rzeczy złe nie zostaną nazwane po imieniu i odpowiednio potraktowane , będą zachętą do dalszych działań.
    Przerabialiśmy już to, i dawniej, i całkiem niedawno.
    Ostatnio edytowane przez Sonka57 ; 16-11-2020 o 17:29

Przed Dukanem waga ...............................107,4 kg.
    Początek diety październik 2009 roku z wagą 98,8 kg.
    Koniec 2.fazy - waga.................................. 86,0 kg.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Tak, przerobione niedawno, a jednak tak jakby tego nie było ... to okrutny chichot historii ... Przypomiał mi się refren jednej z piosenek Kabareciku Olgi Lipińskiej "... wszystko już było, rzekł Ben Akiba, a co nie było - śniło sie chyba ..."

maniusia72 jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Częstochowa

dzień dobry kochane , bardzo się cieszę że wszyscy mi bliscy przechorowują kovida w miarę łagodnie, oprócz taty, który go nie miał a któremu go wpisano, wczoraj była siostra mojego TZ i opowidała o naszym szpitsalu bo nają tam przyjeciela ratownika, jak wygląda opieka nad chorymi? szpital przemianowany na kovidowy, zajechał zpacjentem nie ma tam żadnej osoby z obsługi, otworzyła pacjentak, która zadzwoniła do lekarza do innego budynku, on powiedział na którym łożku połozyc chorą, pacjentka mówila że obsługa przychodzi dwa razy dziennie rano i wiczorem po 2 osoby, w pozostałym czasei pacjenci się opiekują sobą nawzajem i dzwonią pytać co robić w razie W
    podejrzewam że tak jest w wielu innych szpitalach

Uprawnienia umieszczania postów