Strona 1705 z 1707 PierwszyPierwszy ... 705 1205 1605 1655 1695 1703 1704 1705 1706 1707 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,041 do 17,050 z 17062
Like Tree8503Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

...nieśmiały masaż uszny wykonany; drugi link również ciekawy...
    Wczoraj brałam też udział, na fotelu siedząc, we WF-wie wnuczki, bardzo ciekawym, bo pani zapodała bajkową jogę dla dzieci...a mnie się joga kołobrzeska przypomniała (cry)
    E-lekcje można powiedzieć przebiegły bez zakłóceń, ale na sam koniec podopieczną rozbolał brzuch, tak że nie wykazała się pokazaniem przed kamerką zrobionej z łyżki drewnianej kukiełką kota...ja jedynie przez mikrofon potwierdziłam wykonanie zadania.
    Moja przdwczorajsza sromota rozpoczęła się od próby otwarcia laptopa "od doopy strony", dobrze, że dziecko kumate i otwarło, uruchomiło, mój wkład polegał na wpisaniu hasła. Potem nie mogłyśmy wejść do właściwej grupy, bo zanim zrobi to pani to dzieci sobie w podgrupach rozpoczynają, co ponoć od strony administratora można zablokować, no ale nie blokują...a mi/mnie do głowy by nie przyszło, że niemożność dołączenia do lekcji to nie nasza z wnuczką nieumiejętność, ale spóznienie pani od angielskiego.
    Wczoraj było na tyle oki, żem zwolniła syna z interwencji i mógł bez oderwanek kontynuować swoją zdalną pracę.
    Pocieszyła mnie też córka, żebym za bardzo się nie spinała, albowiem system jest jaki jest i ona przecież widzi i monitoruje chłopców udział w zajęciach a i tak bywa, że mają nieobecności, jest to w końcu tylko technika.
    cdn.

Awatar kania79

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Ja sorry, że tak szczegółowo przeżywam ;-D
    Zapodam Wam jeszcze, że sama skorzystałam z lekcji, bo wczoaj był Dzień Praw Dziecka i zajęcia były baardzoo ciekawe...

Ooo słoń/ce nieśmiało pokazuje'sia. Kończę kawkę i życząc miłego dnia do zadań się oddalam

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Pisz Aniu o zdalnym szkoleniu,mnie to bardzo interesuje.
    Trzeba mieć cierpliwość do uczenia najmłodszych.
    Chociaż ja z czasu praktyk najmilej właśnie wspominam lekcje w klasach początkowych.
    Boooziu to już za 4 tygodnie i 3 dni święta.
    Trzeba będzie po niedzieli zakupić mięso na wędzonki.
    Część ,po uwędzeniu będę gotowała w wolnowarze.
    Trzeba stwierdzić,że smak i soczystość jest wyśmienita.
    Trzymajcie się zdrowo kochane moje.
    Córcia trzyma się dzielnie i jak na razie nie ma objawów .
    Mimo to ja jestem przekonana,że albo już przeszła albo jest w trakcie. Dlatego żeby mnie nie narażać siedzi w domu .

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry,

Grażynko dziękuję za troskę, ale...
    nie głodzę się, nie tyję od patrzenia na jedzenie, mój metabolizm jest w porządku i nie ma potrzeby go wspomagać, a ilość dostarczanych kalorii jest wystarczająca...

kANECZKO, czy Ty zostałaś uczennicą już na pełen etat i bierzesz udział w zajęciach codziennie?

miłego dnia

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    Dzień dobry,

nie głodzę się, nie tyję od patrzenia na jedzenie, mój metabolizm jest w porządku i nie ma potrzeby go wspomagać, a ilość dostarczanych kalorii jest wystarczająca...

miłego dnia
    Skoro tak uważasz....
    Racji mi nie przyznasz,ale kiedyś wspomnisz moje słowa jak kilogramy z trudem utracone zaczną wracać.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Tinn, a Ty akcję ignorujesz?
    Grażynko, rozumiem, że Ty startujesz w kategorii perfekcyjny piekarz?
    Ja od tego covidowego czasu jakoś takoś w kwestii odchudzania i uczenie się angielskiego przestałam się odnajdywać.
    Może nadszedł czas wypalenia, niewiary w sukces, niechciejstwa, ogólnej degrengolady.
    No wydaje mi się , że zależy mi na braku dolegliwości pojedzeniowych bardziej niż na efektach wagowych.
    Chwilowo, a może być, że na stałe, nie chce mi się odchudzać.
    Ostatnio dolegliwości żoładkowo jelitowe spowodowały spadek wagi o 2,5 kg samorzutnie.
    Dieta PP(pięciu przemian) służy mi w trawieniu , a ona nie jest odchudzająca.Ba te zupy na mięsie ten run na kaszę, obsesyjne wręcz unikanie surowizny (soki i owoce jako surowe i zimne w naszym klimacie niewskazane) wszystko to kłóci mi się ze znanymi dietami.
    Ale takie "żyzne" mocno doprawione jedzenie jest wyjątkowo syte i wcale go dużo nie jem.A jak jeszcze pojadę na działkę to pół dnia od śniadania po wczesny obiad wcale nie czuję głodu.
    Zrobiłam sobie badania na przeciwciała IgG o IgM covidowe i wyszło ujemne tzn, że moje samopoczucie kiepskie (zmęczenie, pocenie, brak apetytu, biegunka, ból głowy i oczu oraz przyduszanie ) musiało być pochodzenia jesiennego ale niecovidowego.
    A już zaczęłam się czuć bezpiecznie w tym covidowym świecie wydumawszy sobie, że przeżyłam zarazę mam przeciwciała.
    No cóż nie ma tak łatwo, jakiś drobnoustrój mnie zaatakował, wymęczył 3 tygodnie, ale to nie był covid.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie
    Niespodziewany koniec lata, czyli spadek temperatury mocno mnie zaskoczył i wyhamował. Jak zwykle, potrzebuje czasu na przywyknięcie ... o wiele latwiej jest mi odnaleźć się w odwrotnej sytuacji ...
    W zwiazku z powyzszym nie mam sie czym pochwalić w dziedzinie dbania o młody wygląd... no, moze tylko to, że wymasowałam uszy i skore głowy, ponapinałam miesnie piersiowe, umowiłam sie na poniedziałek na farbowanie włosów ... no i codziennie wieczorem smaruję stopy, żeby miec gładkie pięty ... pytanie tylko, czy od tego młodnieję

Wspolczuwam wymęczonej wirusem/bakterią Teresce; Moni kibicuję w podnoszeniu się z zarazy; Ani troche zazdraszczam powrotu do szkoły (to dopiero dobry sposob na odmłodzenie!), a Grazynke podziwiam w jej gospodarskim zacięciu i trzymam kciuki za Dorotkę.
    Ja, zapewne pod wpływem Poslubionego, zarazy znowu sie boję, a wiesc, ze w czwartek moja starsza wnuczka zagorączkowala i narzekała na ból glowy, wprawiła mnie w panikę ... i zniweczyła plany weekendowego obiadu rodzinnego ...

Trzymajcie się Kumcie *)

Awatar kania79

Dzień Dobry bez słonia, za to z kawką przed komputerem...dopiero z kawką,
    albowiem obudziłam się ...o 9,50

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Problem mam z jedzeniem ,coś się dzieje z przewodem pokarmowym więc jem to co mi nie szkodzi.
    Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Ostatnio dolegliwości żoładkowo jelitowe spowodowały spadek wagi o 2,5 kg samorzutnie.
    ojojoj! gdybym w to wierzyła powiedziała bym, że dukanowj diety to skutek po latach jest..no bo nie napiszę,
    że w pewnym wieku musowo już właśnie "lżej jeść"
    I może jednak Moni menu to słuszna droga jest

Słaba jeszcze jestem okrutnie, więc tylko szybki meldunek...
    śn - owsianka na wodzie z rodzynkami, orzechami włoskimi i cynamonem cejlońskim
    przegryzka - 2 pomarańcze
    obiad - zupa jarzynowa
    Moniu,piszesz ...słaba jestem.
    Wcale się nie dziwię.
    Zamiast wracać do zdrowia, regenerować siły,Ty się glodzisz.
    nie głodzę się
    ilość dostarczanych kalorii jest wystarczająca...
    ...chociaż ja nie podoliła bym na takim...no chyba, że ilość zupy jarzynowej miała by pojemność średniego wiadra
    i podzielona by była na 2,3 porcje, albowiem najlepiej egzystuję przy snatoryjno-szpitalnych 3 posiłkach + jakieści
    przegryzki...zdrowo-rozsądkowe owoce, soki...mniej to to nieszczęsne ciastulko

ANECZKO, czy Ty zostałaś uczennicą już na pełen etat
    nie na 2/5 w porywach do 3/5
    pocieszam się, że dziadek "po kądzieli", chcąc rozpocząć e-lekcję również dobierał się do laptopa od dpy strony.

Pisz Aniu o zdalnym szkoleniu,mnie to bardzo interesuje.
    odezwała się uczycielska/pedagogiczna dusza...

Trzeba mieć cierpliwość do uczenia najmłodszych.
    oj tak tak...pani ciekawie coś opowiada, jakąści prezentację zapodaje, a to raptem "prose pani moge siku"
    "tak Jasiu/Marysiu już mówiłam,że nie musiecie mówić, tylko po cichutku wyjść".
    mnie osobiście nie tylko lekcje wirtualne przerosłyby. Nie bez przyczyny jest powiedzenie/przekleństwo "Obyś cudze dzieci uczył"

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Zrobiłam sobie badania na przeciwciała IgG o IgM covidowe i wyszło ujemne tzn, że moje samopoczucie kiepskie (zmęczenie, pocenie, brak apetytu, biegunka, ból głowy i oczu oraz przyduszanie ) musiało być pochodzenia jesiennego ale niecovidowego.
    Gdzie i za ile te badania i czy aby nie bolesne

Czytam książkę, które akcja dzieje się w Ciechocinku, co prawda u schyłku lat 50-tych ubiegłego wieku, ale...

No to się trzymcie, w zdrowiu i w miarę możliwości nienerwicowo

Awatar kania79

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Ani troche zazdraszczam powrotu do szkoły (to dopiero dobry sposob na odmłodzenie!)
    chciałam się odnieść prześmiewczo, zaś ale boję się wywoływać tzw. wilka z lasu i mam wielką nadzieję, że Ciebie Już!!!
    tr e-lekcje nie dolecą, że za rok pandemia będzie li tylko koszmarnym wspomnieniem.
    odnoście zaś samej zdalnej nauki to, to nie jest nowość. Moja koleżanka już dwa, czy trzy lata temu skończyła polskie
    gimnazjum, ze swoim wnukiem mieszkającym w Norwegii. Ona była tu, on tam...a szkoła chyba w Gdańsku

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    zarazy znowu sie boję, a wiesc, ze w czwartek moja starsza wnuczka zagorączkowala i narzekała na ból glowy, wprawiła mnie w panikę ...
    Ło boziu jakież trudne babciowanie jest w czasach zarazy

Żyjmy nadzieją, że jeszcze będzie normalnie...mnie od wczoraj prześladuje, nie wiem czemu
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    co Wam wsiem niniejszym dedykuję

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Awww ... Aniu, dzieki za ten link ... z dużą przyjemnoscią posluchałam aksamitnego głosu i wspomnialam moją mamę, wielbicielkę muzyki i Armstronga ...

Uprawnienia umieszczania postów