Strona 1708 z 1738 PierwszyPierwszy ... 708 1208 1608 1658 1698 1706 1707 1708 1709 1710 1718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,071 do 17,080 z 17374
Like Tree8517Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cd
    Wczoraj uczyniłam bosskie kotleciki kalafiorowo-dyniowe. Podobnie jak Wspaczkowi mięso mi się przereklamowało. Co do świąt natomiast (czy ktoś jeszcze pamięta natomiasta Ywy?) poniważ nie jestem ich fanką za wielką, z przyjemnością spędzę je we dwójkę tylko, podobnie jak było to na Wielkanoc, zaś ale ja się troszku robię dziwaczką. Mam to po chrzestnej chyba...

Awatar kania79

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Oj! ten mój "spózniony zapłon" :-)
    Po namyśle dodam jeszcze, żem na Dukanie nie tylko nie głodowała, ale objadała się bezkarnie, niekiedy nawet w wieczorowych porach. Nie wspomnę o nagradzaniu się, o którym wspomina Tinn, ale też dając folgę swojej mentalności obżartucha w momentach trudnych...nie papieros, nie alkohol a jedzenie właśnie jako "pocieszka"...
    Się trzymcie kumcie w zdrowiu i pogodzie ducha w ten słotny, pandemiczny czas...

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    Oj Moniu,Moniu jest mi bardzo przykro,że tak odebrałaś moje obawy o Twoje zdrowie. Ńie rzuciłam tego ot tak sobie,pokazałam na własnym przykładzie jak bardzo się zagubiłam i do czego to doprowadziło. Nawiązujesz do dobrych czasów dukania.
    Czyż nie tak było,że wspierałysmy się ale jednocześnie kontrolowałyśmy .
    O.k. obiecuję,że już nigdy nie wypowiem się na ten temat,tylko przestań się fochać.
    Kasiu,kalafor pod beszamelem a czy testowałaś brokuły.
    To jest ulubione danie mojej wnusia. Zajmowało pierwsze miejsce na liście potraw do zrobienia na ich przyjazd.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Święta... Wcale nie czuję że nadchodzą. Nie mam sporządzonej listy pilnych zakupów. Jedyny zakwas buraczany może świadczyć,że barszcz będzie gotowany.
    W tym tygodniu miało być nastawione mięso na wędzonki.
    Przez chorobę też tego nie zrobiłam.
    Mimo wszystko nie wyobrażam sobie żeby córcia na święta nie przyjechała choć ona się boi,że zarazę przywlecze.
    Co ma być to będzie.
    bardzo się bałam czy nie dopadł mnie covid.
    kiedy noga spuchła i zrobiła się czerwona.
    Trzymajcie się zdrowo kochane moje.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Wrrr cały środek zdania ścięło i sens się zmienił.
    Kiedy miałam 40° i bolały mnie mięśnie ,bardzo się bałam czy nie dopadł mnie covid.
    Może wydać się śmieszne ale odetchnęłam kiedy noga spuchła i zrobiła się czerwona.
    Tak napisałam a jak wyszło same widzicie wrrr

Awatar kania79

Ot tak sobie w tak zwanym międzyczasie podejszłam do komputera, nacisłam i łon wzion i się odpalił był

wiadomość z bibliotecznej strony:

Drodzy czytelnicy,
    z radością informujemy, że nasze filie biblioteczne zostaną ponownie otwarte w poniedziałek 30 listopada.
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
    Termin zwrotów wypożyczeń nieprzeterminowanych został przesunięty do 10 grudnia. Wolny dostęp do książek jest wstrzymany.

...cały'czas nie mogłam zrozumieć czym różni się moja dwu-trzyminutowa, zamaskowana obecność w bibliotece po zamówioną
    internetowo książkę od 45 minutowej bytności w przybytku wiary

Wstyd się przyznać, ale ja beszamela nie potrafiu uczynić, więc nie dane mi będzie spróbowanie pod nim czy to kalafiora czy brokuła
    ...może i dobrze, bo przecież samotrzeć owe musiałabym zjeść. I małż mój i wnusie warzywom mówią zdecydowane NIE
    Wnusie to w ogóle nie wiem czym żyją
    To jeszcze raz "się trzymciebez obrazy

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

No nie tylko warzywka.
    Paszteciki z naleśników z nadzieniem jak na ruskie pod beszamelem zapieczone też pyszne są .
    Moi Holendrzy uwielbiali cykorię owinięta w szynkę pod tym beszamelem. Zawsze w lodówce stało naczynie z tak przysposobioną cykorią.
    Aniu to się bardzo prosto robi,tyleże ja na oko robię i nie potrafię proporcji podać.
    Na patelni rozpuszcza się olej albo masło wsypuję 2 łyżki mąki i mieszając robię zasmażkę podobnie jak do kapusty tylko zanim zbrązowieje wlewa się mleko i szybko miesza aż powstanie "budyń". Doprawiam wegetą,pieprzem i gałką.
    Na koniec zazwyczaj wrzucam starty żółty ser albo serki topione. Taki sos jest też podstawą do lazanii.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Wczoraj Edek skończył roczek.
    Jak ten czas leci.
    Był tort,goście,zabawa,balony.
    Tylko rodzina daleko za morzem.
    hahanka lubi to.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Hejka Kumcie
    Jakoś nie mogę sie ogarnąć w obecnych okolicznosciach, ale o tym rozprawiac nie będę, bo proba werbalizacji wlasnego rozmemłania czyni je bardziej realnym i namacalnym ...

Miałam cosik pisac i sie odnosić, ale Poslubiony mnie rozproszyl opowiescią o jakiejs walce MMA ... mysli sie rozsypały i jak pchły skaczą ... to juz tylko pozdrowię Was serdecznie i milej niedzieli pożyczę

Awatar kania79

Niedzielne powitanie
    Noo leci ten czas jak oszalały...najmłodszy wątkowy już ma rok, niesamowite...
    Dzisiaj Andrzejki (może by tak wosku jakiego przelać przez klucz?) ale też już i adwent, chociaż co to za adwent, jak święta odwołane ;-)
    Jutro pełnia...może stąd Twoje Wspaczku rozkojarzenie?
    Grażynko mam nadzieję, że z Twoim zdrowiem już lepiej.
    Się ja wczoraj spracowałam jsk nie przymierzając Tinn...mianowicie tapetowałam nadschody do piwnicy, przy okazji pilates zaliczając. Gdyby nie świadomośc w co obraca się niedzielna praca kontynuowałabym. Ale jutro też jest dzień, albo pojutrze. Dzisiaj powracam do Paryża dwóch ścieżek czasu: początku XXI wieku i lat czterdziestych ubiegłego :-D
    No to miłej, spokojnej niedzieli...

Uprawnienia umieszczania postów