Strona 1734 z 1737 PierwszyPierwszy ... 734 1234 1634 1684 1724 1732 1733 1734 1735 1736 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,331 do 17,340 z 17366
Like Tree8517Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    No to córcia już zaszczepiona.
    Trzeba wypełnić ankietę z pytaniami o stan zdrowia,alergie,choroby długoterminowe....
    Lekarz mierzy temperaturę, osłu****e płuca,zagląda do gardła. Następnie szczepienie bardzo szybkie,bezbolesne bo dawka jest bardzo mała.
    Pożniej 15 minut odpoczynku jeśli samopoczucie się nie zmienia można iść do domu czy pracy. Dostała kartkę na kolejne szczepienie na 2 lutego.
    Cieszę się że trafiła na pfizera bo ta druga moderny ma dodatkowe 2 składniki niezbyt bezpieczne. Jeden szczególnie dla alergików a drugi to bardzo silny przeciwbólowy. Być może te dwa składniki co prawda w bardzo minimalnych dawkach,były użyte w celu wyeliminowaniu tej temperatury -70°C do przewozu.
    U mnie też biała Zima nastała.
    Zdjęcie do Londynu wysłałam budząc zazdrość.
    Leon wczoraj miał urodziny.
    Dostał prawdziwy "dorosły" rower na 2 kołach. Zasępił się dlaczego z tyłu jest jedno koło.
    Na szczęście zaraz poszli wypróbować i okazało się że od pierwszego depnięcia na pedały pojechał jak strzała.
    Dzisiaj z dumą opowiadał dziadkowi,że tak szybko jechał,że tata nie mógł go dogonić.
    Zuvh chłopak!
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Pieknie chłopak pojechal Grazynko

Śnieg jest ... wiem, bo odsnieżałam dziś samochód
    Podobno ma byc go wiecej - sniegu, nie samochodu ... i jakies mrozy??? Ja bardzo doceniam widok bialego śniegu, ale mogłabym życ bez niego ... i bez mrozu ... zdecydowanie ciepłolubna jestem i już teraz swą krotką szyję wyciągam wypatrujac wiosny ...

Dziś krokow było mniej, bo chodzenie koło chlapiących blotnym aerozolem samochodów malo zabawne mi się wydało ...

Udało mi się wczoraj nie objeść wieczorem, co poczytałam za sukces ... jeszcze jakbym mogła zasnac przd 3 nad ranem, to by było fajnie

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

... kroków się trochę nazbierało, bo zostałam zaproszona do parku, gdzie mogłam podziwiać jak Staś radzi sobie na sankach... było pięknie, biało i wesoło, na szczęście nikt nie wpadł na pomysł, sypania ścieżek solą

Wspaczku, ja do wiosny jeszcze parę kilo bym chciała zrzucić, więc... tak szyi nie wyciągaj

Tinn, czy zimą Szczęścia wychodzą na balkon, czy jest dla nich za zimno?

kANIU, chwal się... udało się bez grzechów przetrwać dzień, co jadłaś?
    Ważysz się codziennie, czy raz w tygodniu?

Moje dzisiejsze menu:
    śn - omlet z 2 jaj, ze świeżym szpinakiem, pomidor z cebulką.
    przekąska - 1 pomarańcza
    obiado-kolacja - ryż z warzywami (cebula, cukinia, por, kilka różyczek kalafiora) w curry.
    Rukola z octem balsamicznym i oliwą.

Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry,

jak tam humory i plany na dziś? Wagi współpracują?

U mnie nastrój znakomity, z nadzieją patrzę za okno licząc na kolejny śnieg... przepraszam Wspaczku, ale ja lubię zimę, a przytoczone przez Tinn stwierdzenie, że nie ma złej pogody tylko nieodpowiednie ubranie bardzo mi się podoba

miłego dnia

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Wymarzona pogoda,gdyby tylko więcej słonka było.
    Biały puch przykrył wszystkie brudy na działce.
    Drzewa wyglądają przepięknie,Mimi cieszy się śniegiem. Wchodzi pod krzaczory obsypane śniegiem i wychodzi jak bałwanek.
    Tylko słonka brak.
    Szkoda,że od 20 ma znowu być powyżej zera. Znowu zrobi się szaro i ponuro.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.
    Aaaaaa bym zapomniała.
    Wieczorem Dorotkę rozbolała ręka w miejscu szczepienia.
    Innych objawów nie było jak na razie.

Awatar syberia1965
    syberia1965 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Zalesie

Witam wpadłam przywitać sięU mnie też pada śnieg słonecznie było ciepło jak na zimępozdrawiam i tak trzymać

Mieszka w
    Warszawa

Witaj syberio

z codziennym raporcikiem się melduje i z pytaniem: kANIU, jak Ci idzie?

śn - 4 pieczone placki owsiane (3 łyżki płatków owsianych, 1/2 szkl. kefiru, 1 jajko, sól, pieprz, kurkuma), garść rukoli z odrobiną oliwy i 3 pomidorki truskawkowe
    przekąska - jajko sadzone na liściach świeżego szpinaku, ogórek kiszony
    obiado-kolacja - 2 talerze zupy z czerwonej soczewicy

Mieszka w
    Warszawa

... a i wiem, że jeśli chodzi o kaloryczność, było słabo, ale... jutro się poprawię/nadrobię, a poza tym dziś praktycznie cały dzień spędziłam przed laptopem, mało się ruszając

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Hej
    Nie wiem co najsamprzód?
    Może tak:
    Przywitam serdecznie Syberię:-)
    Wyrażę podziw dla Leonkowych cyklistycznych umiejętności, musi być wrodzonych-dobre geny.
    I Moni odpowiem, że idzie mi chaotycznie jak zawsze przy opiece nad wnuczkami, oraz pogratuluję KONSEKWENCJI.
    Dzisiaj jest dla mnie dniem przybytków, a to za sprawą otrzymania zaległych mikołajowych gadżetów i zsynchronizowania jednego z nich ze smartwonem-syn poporządkował i mam! do ogarnięcia opaskę co mi kroki liczyła będzie, więc i zajęcie jak już wnuczki do swego życia powrócą. No i wyrównanie emerytury dostałam to znaczy zwrot bezprawnie przez lata potrącanych kwot, tak około 30 zeta na miesiąc.
    Buziaczki wirtualne i bay, bay

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Aniu niby 30 Zeta to nie pieniądz dzisiaj ale jeśli za kilka lat wypłacili to już na upominki dla wnuków się uzbiera. Żal i wściekłość serce ściska jak człowiek czyta/słyszy o apanażach władzy /obojętnie jaką jest przy sterach/.
    Na dodatek jak czytam o emeryturze obywatelskiej 1600 PLN dla każdego bez względu na to czy pracował czy całe życie na drapane liczył to wściek mnie ogarnia. Chyba jednak w obecnym stanie budżetu na obietnicach się skończy. Jednak w razie zmiany władzy będzie jeszcze jeden powód do udowadniania jaki to kaczyzm był dobry. Ech &&$$-$#.

Uprawnienia umieszczania postów