Strona 1737 z 1870 PierwszyPierwszy ... 737 1237 1637 1687 1727 1735 1736 1737 1738 1739 1747 1787 1837 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,361 do 17,370 z 18691
Like Tree8560Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Czterdziestolecie było obchodzone w stałym niewielkim gronie ,czyli "nowożeńcy" i córcia plus młodzi dzięki uprzejmości Messenger a.
    W zasadzie były dwie uroczystości bo w Londynie były "balety młodzieży" z okazji 4 urodzin Leona. Było wesoło.
    Mąż kwiatów nie kupił,bo prosto po dyżurze o 6 pojechał po Dorotkę a nigdzie po drodze kwiaciarni nie było. Nie mniej bardzo mnie zaskoczył bo poza dorzuceniem się do telefonu ,co miało być prezentem,rzucił się jeszcze na złoty łańcuszek z blaszką skorpiona. W cenach złota jestem dobrze zorientowana,bo sama wymyśliłam identyczny prezent dla niego. Hihihi
    Tyle tylko,że ja mając znajomości jezcze z czasów kiedy pracowałam załatwiłam nieco taniej za to o większej wadze. No ale zaskoczenie było pełne,ponieważ mój mąż nie należy do osób zbyt wylewnych....
    Na dodatek wieczorem pokazałam mu oferty jakie spływają z "mojej hurtowni"
    gdzie był odkurzacz samojezdny marki Xiaomi z obniżoną o 200 zł ceną na weekend. Powiedziałam,że taki prezent by mi się marzył na imieniny/ w kwietniu/. Powiedział,nie czekaj do kwietnia,kup sobie.
    No i zamówiłam dzisiaj to cacko,dostanę w środę.
    Już nie sępiłam od niego pieniążków,bo wszystko co zarabia na wspólne konto wpływa a on ma tylko to co na partaninach zarobi.
    Cieszę się jak małe dziecko.
    Oczywiście zanim zamówiłam poczytałam różne opinie i rankingi oraz obejrzałam filmik jak to działa.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Ziiimmmaaaa nawet w tej chwili mimo pięknego słońca za oknem na termometrze jest -15.
    Rano o piątej było - 19.
    Mąż wyjechał do pracy Iza chwilkę dzwoni. Myślę,zapomniał o czymś.
    Tym czasem chciał mnie tylko poinformować,że jak wyjechał z lasu na otwartą przestrzeń,temperatura momentalnie spadła do - 25°©
    Taka temperatura utrzymywała się do momentu ponownego wjazdu na teren leśny.
    Oj to już nie przelewki.
    Kurek nie wypuszczam ale mają gości.....5 wróbelkow .
    Cwane ptaszki,cieplej niż na drzewach i jedzenia pod dostatkiem.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Zamieniasz się w hodowcę wróbelków.Cudne te kaczusie , które mi przysłałaś.
    Ja dzisiaj chyba nie wyjdęna dwór.Chciałam sięgnąć nowe mleko z balkonu a tam jeden kamień w kartonie.
    W domu założyłam skarpetki wełniane mimo, że kaloryfery grzeją na full.
    Kociaste nie wyłażą.
    Dziwne ślady na śniegu na działce były.Przecież sarna nie przeskoczy takich płotów jakie mamy a były parzystokopytne, no i dużego kotowatego chyba dorosłego lisa .Żeby tylko moim bezdomniaczkiem się nie pożywił kotowaty.
    Zapomniałam z domu zabraćpłatków żytnich.Kupiłam kiedyś ale nie jem to chciałam rozsypać ptakom.
    Rozsypałam im trochę tej kociej suchej karmy w granulkach.No i co wydziobią z kocich pojemniczków.
    Piękna zima ale mógłby mrozik tak do -5 potrzymać, a nie 3 dni -15 czy wyżej i roztopy.
    Chociaż po tej zeszłorocznej suszy to śnieg dla pól jest najlepszym nawodnieniem bo topiąc się powoli wsiąka.
    Piekę sobie sernik Dukana bo się staram zrzucić ten nawis ponad 70 kg.
    Nie jem Dukanowo całkiem ale dwa posiłki białkowe i obiad normalny.Ale coś dla ducha i przyjemności mieć muszę, a sernik jest dmaczny i najmniej szkodliwy, ze słodzikiem zamiast cukru i na 6% serku OSM Radom.Dukan pozwalał do 5% tłuszczu ale ten 6% w porównaniu z 4% President jest dużo smaczniejszy.Jednak tłuszcz to nośnik smaku.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie,
    Bylam ja dzis na dworze, bo sprawy w Srodmiesciu do zalatwienia były, i chociaz ubrałam się jak wypasiona cebula, to zmarzłam ... na moim termometrze było -15 ...
    Wrobelki tez widziałam ... chroniły się pod scianą budynku ... widocznie mury cieplejsze niz ogołocone z lisci krzaki.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dobry, poniedziałkowy wieczór

Cytat Zamieszczone przez TinnGO Zobacz posta
    Zmieniam się kumcie kochane charakterologicznie.Wybaczam sobie niechciejstwo w kwestii sprzątania czy pewnych innych planów

Łoj jeszcze hedonistką się stanę
    Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    hedonizm nie taki straszny jak go malują
    DOKŁADNIE...nawet całkiem fajNIE jest być hedonistką...

Cytat Zamieszczone przez monkaa Zobacz posta
    wreszcie w tym nienormalnym i zwariowanym świecie coś normalnego
    PRAWDA..."za moich" czsów była to norma i jakoś jakby zdrowiej żyliśmy, z tym wyraźnym zaznaczeniem pór roku i z miłym,
    prawdziwym przedwiośniem...

Cytat Zamieszczone przez aisak102 Zobacz posta
    Dziś świętowaliśmy 5-te urodziny mlodszej wnusi .
    Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    "balety młodzieży" z okazji 4 urodzin Leona.
    jak nam te dzieciaczki nie wiadomo kiedy porosły...dla nich z dedykacją [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

chwalić się będę dziś... jest mnie mniej o 1,3 kg
    brawo, brawissimo...i tak trzymać

No działeczka wyglądała bajkowo.Nikogo nie było na niej bo śnieg nie przedeptany.
    Na messengery i whatsappa wam fotki prześlę .

placki otrębowe (proporcje Dukanowe 2 łyżki otrębów owsianych i 1 łyżka otrębów pszennych) są zdecydowanie smaczniejsze od tych robionych z płatków owsianych.
    tak sporządzony jeden placek stanowił dla mnie bazę pod "pizzę"

odkurzacz samojezdny
    taki prezent by mi się marzył na imieniny/ w kwietniu/. Powiedział,nie czekaj do kwietnia,kup sobie.
    No i zamówiłam dzisiaj to cacko,dostanę w środę.
    ...mają takie obie moje dziewczyny i sobie chwalą...

A ja żem wczoraj tak się zaczytała w hiszpańskiej wersji polskiego ruchu oporu, między innymi,
    że ziemniaczki na obiad, z garneczkiem wraz spaliłam...dobrze, że garnek z tych gorszego sorta
    A taką miałam ochotę na pure takie z masłem, śmietaną i koperkiem

Awatar kania79

...puk, puk w głowę...zapomniałam napisać, że dziewczynki powróciły jedna do przedszkola, druga do szkoły
    A takie odzwyczajenie się nastąpiło, że starsza w szatni tornister zostawiła, czego oczywiście odbierający ją
    dziadeczek nie zauważył...poszedł był tatuś i odebrał

To narka dzieffczęta

Awatar kania79

Hejka
    A cóż to? żadnych raportów? przemyśleń? czy przeżyć?
    U mnie wczoraj placki ziemniaczane rozgościły się...wstyd napisać, ale smacznie jadłam je posmarowane dżemem własnej produkcji z czarnej maliny...
    Udało mi się nie jeść po 17 z haczykiem; noo myślę, że okienko żywieniowe ma sens.
    A i po zimie ładnej w zasadzie już jest, niestety...
    Jak to powiadają, miłej środy czyli małej soboty :-D

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry,

u mnie wczoraj firmowe urwanie głowy, dziś niedoczasu ciąg dalszy, więc tylko na chwilkę...

kANIU, placki z dżemem???? Nigdy tak nie jadłam i o takim zestawieniu nie słyszałam. Ja wolę same lub z gęstą śmietaną... z cukrem u mnie w domu też się nie jadało.

Okienko ma jak najbardziej sens i gorąco do niego zachęcam. Trudne jest tylko pierwsze kilka dni, a potem to już bajka

Zaległy, wczorajszy raporcik
    śn - 2 kromki chleba żytniego z masłem i pasztetem z soczewicy, 2 kiszone ogórki
    przekąska - 1 jabłko
    obiado-kolacja - pieczone warzywa (2 ziemniaki, 2 marchewki, 3 pietruszki, 1 cebula, 1/2 główki czosnku) z oliwą i przyprawami, smażony serek halloumi

miłego dnia

p.s. zapomniałam napisać, że w związku z fatalnym powietrzem w stolicy marsze/spacery ograniczyłam i... mam mocne postanowienie zacząć ćwiczyć.
    Ostatnio edytowane przez monkaa ; 20-01-2021 o 12:08

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    W zasadzie nie mam co pisać
    Czekam na dostawę robota sprzątającego .....
    Ciekawe jak moje szczęście zareaguje na takie coś chodzące po jej domku hihihi.
    Nie wiem czy pisaliście,czy znacie żel biszolin.
    Podobno działa cuda.
    Pomaga na haluksy,żylaki,wszelkie problemy ze stawami. Znajoma twierdzi że jej siostrze po 2 miesiącach stosowania haluksy zaczęły się zmniejszać a boleć przestały już na trzeci dzień. Ryzyk fizyk 30 PLN za większą dawkę to nie majątek,można spróbować.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Nie wiem czy pisaliście,czy znacie żel biszolin.
    Podobno działa cuda.
    Informację sprzedałam osobom z bólami kolan i sprzedam jeszcze koleżankom mającym haluksy.
    Ja dzisiaj zaczęłam rehabilitację. W nowym dla mnie miejscu ale trafiłam kiepsko.Poradnia w śródmieściu , w starej remontowanej kamienicy i z personelem w stylu obsługi z baru mlecznego rodem z PRL.Pacjent wyrażnie przeszkadza, służy do poganiania go, sarkania, wyładowywania złego humoru.Warunki lokalowe fatalne, ciasnota no trochę się boję o zarażalność, ale jak mnie pobyt u siostry nie zaraził to może ten pobyt w masce , rękawiczkach może też jakoś przetrwam.
    Własnie trzy maseczki odkaziłam po 10 min nad parą wodną, tak jak kluski parowe robię w durszlak i nad gotująca wodę w garnku i przykrywam pokrywka. Przeczytałam, że tak można albo w piekarniku na 60 stopni.No ale ja mam elektryczny piecznik który się zaczyna od 100 stopni to ta włóknina maski by tego nie wytrzymała.Kilka takich cykli odkażania powinna przejść bez utraty zdolności do dobrej filtracji.Kupiłam sobie takie z filtrem FFP3 i FFP2, ale lżej mi się oddycha w sumie w tych FFP3 mimo, że one mają wyższe parametry filtracji.
    Dzisiaj firma DHL od piątku usiłująca mi dostarczyć paczki z karmą dla kotów łaskawie zrealizowała w końcu zamówienie.
    E-mail rano zapowiedział co prawda przyjście paczek w godz.9-11, ale zignorowałam go i poszłam na rehabilitację(dziś miałam początek tury).
    Od piątku w śledzeniu drogi paczki pojawiały się dziwne i sprzeczne komunikaty.W większości się nie sprawdzały i teraz też, paczka zapowiedziana na 9-11 została dostarczona o 14:40 i jeżeli będę miała wybór nigdy więcej DHL nie wybiorę na przewoźnika.
    Tylko zdradziłam zoo+, na rzecz dostawcy z Poznania, który ma karmę od producenta na niemiecki rynek.Tak jak chemia z Niemiec jest ona znacznie lepszej jakości niż ta która jet w zoo+ bo mimo, że firma niemiecka podwykonawca polski i koty połowę zostawiają w miseczkach.Ta z niemieckimi napisami i o gramaturze 85 g w saszetce , a nie 100 g jest wylizywana do ostatniego kłaczka.
    Ciekawa jestem reakcji Mimi na robota.
    Marsze idą mi dobrze tylko wyrzuciłam już dwie pary starych zimowych butów bo ciekną i wracam z mokrymi nogami.
    Dziś osiągnęłam poziom 220 km (sumaryczny) z Londynu do Paryża.
    Krokomierz dał mi fanfary.

Uprawnienia umieszczania postów