Strona 1739 z 1758 PierwszyPierwszy ... 739 1239 1639 1689 1729 1737 1738 1739 1740 1741 1749 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,381 do 17,390 z 17573
Like Tree8522Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Martwię się bardzo,bo Londyn chyba covid dopadł buuuuu
    Monika chora i Edula. Co prawda wczoraj Monika się wykłocała z kolejnymi lekarzami że to zwyczajna grypa....,ale dzisiaj smak straciła. Maluszek biedny,bo katar i flegma do gardła spływając powoduje wymioty.
    Dzisiaj przysłali im specjalną pocztą pakiety do wymazów.
    Za 48 godzin będzie wynik.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Martwię się bardzo,bo Londyn chyba covid dopadł buuuuu
    Nie martwij się Grażynko, oni młodzi przejdą gładko bez perypetii. Dzieciaki to z dzień czy 2 gorączki mają, a Monisia też nie stara.
    Ale wiem to się tak gada , ale jak moja siostrzyca była chora to żyłam od telefonu do telefonu.
    Nasi chłopcy jak mieli tzw gila to zawsze wymiotowali.Póki dziecko nie umie wycharkać czy wysmarkać organizm radzi sobie jak może , a tym sposobem są wymioty.Zawsze mnie to też stresowało jak chodziłam do chorego Jasia , a on wymiotował flegmą. Ja w dodatku bardzo na wymioty wrażliwa, od razu mam odruch przyłączenia się. Nawet jak rzyga kot.
    Wiecie postanowiłam się znowu wziąć za angielski. Ten webinar mnie zmobilizował.
    Kupiłam nawet kurs Sarneckiego bo lubię człowieka i jego sposób opowiadania o sposobach komunikacji.
    Moja grupa z Niciarnianej leci do przodu, a ja się uwsteczniam.Niedawno lektorka mnie zapraszała do powrotu i jak tu wrócić.Kończyła mi się jedna lokata i przyszła wypłata na konto no to się zdecydowałam, a za 14 to też sobie taki panel jak Grażynka kupię.
    No oczywiście jak się zaszczepię i covidzisko mnie oszczędzi.
    Grażynko, a od kogo Monisia mogła złapać wirusa?Ma jakieś podejrzenia?

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Tereniu zarazić się można zewsząd, nie chce mi się wymieniać. Zdrówka londyńczkom. Szkoda najbardziej maluszka, bo przecież nie wie co się z nim dzieje. Mnie znowu zaskoczyła różnica między tam a tu...specjalna karetka po wymaz przyjedzie; pani sobie znajdzie punkt pobrania wymazu, postoi, poczeka itd itd...
    W przedszkolu wreszcie rozwiązali sprawę odbioru dzieci, żeby na mrozie, czy deszczu nie czekać, aż pani dziecko przyprowadzi. I się okazuje, że można było, ale wdrożenie zajęło trochę, przecież zaraz będzie rok jak żyjemy z tym dziadostwem (uech)
    cdn

Awatar kania79

Aż wygooglać musiałam onego webinara. Pogratulować chcenia uczenia...się...
    Ponieważ małż mój za miesiąc nabędzie prawo do emerytury, spędziliśmy dzisiaj u naszego stypendysty (ZUS) prawie trzy godziny w celu wywiedzenia się co i jak. Muszę napisać, że świetnie są zorganizowani we w tej pandemii, napiszę, że chyba lepiej niż normalnie. W drzwiach wita pani lub pan (zamiennie) z zapytaniem "czym mogą służyć" i segregują i kierują odpowiednio, a czekanie przypomina skrzyżowanie szachów (roszady) z "komórkami do wynajęcia", co urozmaica, a tym samym skraca czakanie:-) ...zapraszając już do głównej sali, obslugująca osoba sama nabija i podaje numerek...no Wersal ciut nie...trafiliśmy potem do drugiej sali obsługi, o której istnieniu nie wiedziałam, a nawet nie podejrzewałam, że takowa jest i tam inna pani wprowadziła upoważnienie do systemu, żebym.mogła internetowo męża sprawy sprawdzać i ewentualnie załatwiać. Wszystko mam właściwie zrobione, łącznie z ustanowieniem hasła, ale niestety sysytem zacząl im padać i się ślimaczyć, a ja już z gorąca schodziłam, więc u siebie sprawdzę, czy potrafię, a jak nie to w przyszłym tygodniu zaś panią, albo inną nawiedzę. Mam miesiąc na sprawdzenie i podjęcie decyzji.

Awatar kania79

Odnośnie do gadżecika rozkminiam i rozkminiam i rozkminić nie mogę. Nastawiłam go na 10-minutowe rowerkowanie stacjonarne. Po upływie zawibrował, poinformował ile kalorii spaliłam (niecałe 80) nie dał się wyłączyć i tak "rowerkował" dalej; ja go pukałam stukałam i nie wiem jak przywróciłam do normalności. Natomiast potem, już jak przez miasto wędrowałam, zawibrował, żeby mnie poinformować o wykonaniu normy 10000 kroków. Cosik mi się wydaje, że od podczas jazdy sutobusem też jakieści kroki nabija...

monkaa jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór,

mało casu kruca bomba, mało casu, że tak zacytuję... dziś więc, tak na szybko tylko piosenka o odchudzaniu... warto posłuchać do końca
    [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

buziaki i pozdrowienia

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Aniu chyba źle opisałam....
    Pakiety do wymazów przychodzą pocztą królewską. To jest coś na zasadzie super ekspresowej. Oddzielne skrzynki są i działają nawet w weekendy.
    Tą pocztą wysyla się też ważne dokumenty n.p. paszport.
    Przyszły 4 komplety,sami musieli zrobić wymaz wypełnić ankietę i wrzucić do skrzynki.
    Prawdopodobnie Leon przyniósł wirusa bo jego grupa jest zamknięta bo jedno dziecko ma stwierdzonego wirusa. Widocznie Leon przeszedł bezobjawowo. Na razie to jest takie gdybanie. Wynik powinien być w niedzielę.

Awatar kania79

Bezsłoneczne, takie jakieś mglisto*zadymione*zamulone Dzień Dobry, ale z uśmiechem

chyba źle opisałam....Pakiety do wymazów przychodzą pocztą królewską. To jest coś na zasadzie super ekspresowej.
    ...Spoko Grażynko...opisałaś dobrze, tylko ja czytam, co wyczytać chcę...i tak powstają niesnaski na wątkach

Dzisiaj przysłali im specjalną pocztą pakiety do wymazów.
    Cytat Zamieszczone przez kania79 Zobacz posta
    Mnie znowu zaskoczyła różnica między tam a tu...specjalna karetka po wymaz przyjedzie;
    ...niesnaski albo plotki, niekiedy perfidne

Ale nawet, pomijając moje mylne, złe odczytanie RÓŻNICA w izolacji jest...pakiety pocztą przychodzą, do skrzynki wrzucane,
    w drodze powrotnej są...
    u nas swoją radosną TiVi, między innymi, twórczością organizuje się seniorom 70+80+ covid-party pod przychodniami...

Wczoraj okienko żywieniowe w porę zamknięte nie zostało, zaś ale i okazyja nie byle jaka ku temu była, albowiem
    spotkali się na późnej kawce z ciastem dwaj dziadkowie z wnuczkami wraz
    Waga od razu wytknęła półkilowym wyższym wskazaniem...Dzisiaj mam nadzieję na powrót normalności...

Wirtualne buziole i zdrówka winszuję Wam i Waszym rodzinom

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry .
    U nas też pogoda do bani.
    Pada COŚ i niebo gęstymi chmurami pokryte.
    Nasza Terenia już w lesie śmiga ,odpowiednio do pogody ubrana.
    U mnie dzisiaj "robi się" kiełbasa.
    Bez mojego udziału.
    Pan mąż z corcią będą walczyli,ja tylko dosmaczę.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane .

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Już przesłali wynik ,Monika ma covid .
    Chłopców wyników jeszcze nie ma.

Uprawnienia umieszczania postów