Strona 1754 z 1758 PierwszyPierwszy ... 754 1254 1654 1704 1744 1752 1753 1754 1755 1756 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17,531 do 17,540 z 17574
Like Tree8522Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    Muszę poszukać gdzie w pobliżu robią badania na przeciwciała i ile kosztuje badanie. To by w 100% udowodniło czy miałam koronkę czy inne dziadostwo.
    Witam wieczorkiem .Grażynko ja raz sobie zrobiłam przeciwciała, ale drugi raz już mi było żal pieniędzy. Za pierwszym razem zrobiłam za 180 zł, drugi raz znalazłam tańsze po 150 ale doszłam do wniosku, że one przecież i tak spadają z czasem i ta wiedza czy miałam czy nie miałam jest mi de facto niekonieczna.
    Ważne, że żyjesz i ja żyję póki co.
    Trochę w wyniki testów nie wierzę takie przedziwne historie u różnych znajomych się okazywały, że mam wrażenie, ze to jak i zarazanie dziwnymi drogami chadza.
    Dlaczego ja się nie zaraziłam od siostry , a szwagier tak podczas Świąt. Pasowało by to do moich objawów w pażdzierniku kiedy byłam przekonana, że mam koronę tak sie fatalnie czułam.Ale testy za 180 zł na Igg i Igm nic nie wykazały po miesiącu.
    A dwa dni z noclegiem, siedzeniem w tym samym pokoju, składaniem życzeń przy Wigilii, jedzeniem wspólnym, korzystaniem ze wspólnej łazienki, dotykaniem klamek,sztućców itp?????? i nic nie wskazywało na zakażenie tylko zapalenie jamy ustnej po 14 dniach , które podobno jest charakterystyczne dla poronnej formy(tzn skąpoobjawowej, lekkiej) przejścia zakażenia.
    Ja na przedwiośniu zwykle choruję pod koniec lutego i pod koniec marca.
    Teraz staram się jeść dużo przypraw.Codziennie jedną przynajmniej zupę ugotowaną według zasad diety 5 Przemian.Imbiru jem wiecej chyba niż owoców, nie cierpię cytryny(i wit C też nie) za to uwielbiam herbatę czarną i nawet zielona z imbireem mi ostatnio smakuje.Więc do każdej taki 0,5 cm kawałek kłącza w wyciskarce do czosnku wciskam.Tak, że w ciągu dnia ze 2 cm imbiru nie licząc sproszkowanego dodawanego do kawy wraz z cynamonem i kardamonem i tego w zupach z kurkumą oczywiście, chili i kilkoma innymi smakami obecnymi koniecznie w tej metodzie przyrządzania potraw.
    Sama jestem ciekawa czy to coś da????
    Trzymajcie się zdrowo.
    Zaczęłam w poście jeść bez słodyczy i kończyć konsumpcję o 18, śniadanie jem około 8 .Nie jest to jakieś ekstremalne okno, ale ponieważ wieczór to był czas buchtowania po kuchni, szafkach i wymyślania przekąsek to ten szlaban po kolacji mam nadzieję, że może mnie wylaszczy.
    No i codziennie robię te 6000 tys kroków.To na stałe od grudnia, tyle z tego mam, ze na kijkach sobotnich jestem w świetnej formie.Bo efektów wagowych większych ciągle nie odnotowuję.No nie tyje ale spadki wagi są maleńkie.

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

O proszę kolejny objaw przemawiający za covidem
    Od rana się zastanawiam co się stało,że mnie język i cała jama gębowa boli . Zwaliłam to na podrażnienie imbirem ale przecież tak dawno go dodaję i nic się do tej pory nie działo.
    Płuczę delikatnym roztworem sody.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Tereniu,niezbadane są wyroki...
    Mój mąż też nie ma objawów.
    On pracując w tym molochu bardzo jest narażony na kontakty. Tym bardziej,że do tej pory ,w pracy nie nosi maseczki tylko osłonę z pleksi,prawie taką jak mają policjanci.
    To samo Dorotka. 2 osoby z grupy w której pracuje były chore a ona jedna nie zachorowała.
    Przecież miała kontakt z tymi samymi dziećmi z grupy.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dzień Dobry i daj Jezerynie dobry tydzień.
    Oj! Zdrowia Grażynko i zdrowia, to tylko dowodzi jak łatwo można się tym dziadostwem zarazić, nawet praktycznie z domu nie wychodząc i jaki nieprzewidywalny jest wirus-mam na myśli niezarażenie się Teren świąteczne.

Padł mi komputer, na całkiem i chyba zamiast reanimacji ponoć staruszka (niecałe 8 lat) chyba zdecyduję się na laptopa.

Z bezsłodyczowości mojej wyszła kicha niestety:-( ...słaba ze mnie i upadła kobieta. Uech, nie chcę się nawet tłumaczyć emocjam czy rodzinnymi spotkaniami różnymi (wszak ile się jeszcze można izolować), w tym poznaniem nowej osoby. Skazanam na tłustość ( łzy )

No to jeszcze raz zdrowia życząc, zmykam

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Grażynko to zapalenie jamy ustnej tzn śluzówki ale bolało mnie wszystko stare wyrwane zęby, dziąsła odleżyny podprotezkowe wrrr przeszło mi po jednym zabiegu laserowym u mojej dentystki.Zalety lasera w leczeniu suchych zębodołów po wyrwaniu( kto miał ten wie jaki to masakryczny ból całej twarzoczaszki) przerobiłam już dawniej jak jeszcze miałam swoje ząbki.Ale najdziwniejszem że tydzień po mnie takie same objawy miała siostrzenica , która też się nie zaraziła w Święta.Jej męża kilka dni trzęsło zimno i miał stan około 37 taki objaw jaki mają po zaszczepieniu Astrą Zenecą.
    Siostrzenica, która płukała i ssała co/ czym jej się wy dawało, że pomoże dłużej się męczyła.Mnie po 10 min zabiegu laserem za 35 zł minęło jak ręką odjął.
    Siostra przeczytała artykuł w którym była hipoteza, wystąpienia takich objawów po poronnej formie zakażenia koronawieusem.Ale nie mogłam tego artykułu znaleźć.A moja Hania w internecie też nie jest tak bystra, żeby odszukać gdzie na niego teafiła.
    Ale teraz ściskam pieniążki prawie jak plemię spokrewnione z moim szwagrem( kutwa maniakalna) bo bardzo mnie do tego Dysona zachęciłaś.
    A swoją drogą jeszcze czekam na twoją relację moja kochana w kwestii opłat za prąd po mrozach i panelach.Panel ciągle mam na uwadze , ale potrzebny mi będzie dopiero w maju /czerwcu.A Dyson mnie wabi na sprzątanie wielkanocne.
    No ale muszę poczekać na 13 pensję ( w kwietniu).Staram się nie naruszać oszczęzłości i mieścić w budżecie.No a teraz zapłaciłam za 2 półki kocie i mus naprawić wolierę i wymienić zawór doprowadzający wodę na działki w marcu bo w kwietniu włączą wodę.
    Oj szkoda , że Twój pan mąż tak daleko.Brakuje mi dobrego fachowca na takie różne domkowe partaniny.
    Mam kolegę remonciarza ale on straszniem ale to strasznie drogi jest.I potrafi podjąć się roboty w kilku miejscach i potem przysyła w zastępstwie jakiegoś partacza i kiedyś tak mi remont dużego pokoju skopał, że głupia byłam, że mu zapłaciłam.Biorę go jak nie mam alternatywny.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    6 dzień jakoś minął.
    Mam takie naprzemienne napady zimna i gorąca.
    Nad ranem zaczęło mnie zimno telepać aż wstałam zmierzyć temp. Była normalna,jak ostatnio
    37,3. Położyłam się spać nic nie biorąc a za dwie godziny wstałam taka spocona,że z włosów mogłam wyciskać pot.
    Jama ustna już mnie nie boli.
    No nic trzeba się jeszcze 4 dni przemęczać i może człowiek wyzdrowieje.
    Tereniu,co do odkurzacza to nie wiem czy powinnaś czekać jeśli jesteś zdecydowana. Popatrz na stronkę czy jeszcze jest promocja. On chyba był 200 lub 300 zł tańszy.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Grażynko kochana nic się nie odzywasz niepokoimy się.
    Ja dziś byłam na działce.Normalnie można się opalać.A do działki , czyli do 12:30 uczyłam się angielskiego.Fajny ten kurs Sarneckiego.Podoba mi się jego energetyczny sposób prowadzenia ćwiczeń i mnóstwo uproszczeń które podaje.Uczy takiego komunikacyjnego języka nie jakiegoś literackiego na ocenę.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Hejka Kumcie,
    Wpadam żeby zdrowia życzyć, o myslach pozytywnych dla Grażynki zapewnic i dac znac, że żyję.
    A gdzie Ty Grazynko mogłas wirusa podłapać?

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dobry wieczór.
    Kasiu,to jest pytanie za 100 punktów.
    Jedyna możliwość to pan mąż,ale on nie ma objawów.
    Są dwie możliwości,albo przeszedł bezobjawowo,albo znając jego lekceważące podejście do higieny rąk, wniósł na nich wirusa do domu.
    Była też Dorotka ale ona kilka dni wcześniej miała test który wyszedł ujemny. Jeśli chodzi o higienę to przestrzega do przesady. Wchodząc do domu myję ręce i ucieka do swojego pokoju gdzie ściąga wszystkie warszawskie ciuchy i zakłada załubickie.
    W każdym bądź, razie za 2 tygodnie zrobię sobie test na przeciwciała i wszystko się wyjaśni.
    Dzisiaj czuję się dużo lepiej.
    Nie mam już rzutów zimna i gorąca ,kości bolą tylko te co powinny/hihihi/ i chyba mocniejsza jestem,czyli idzie ku dobremu. Minął siódmy dzień.
    Tereniu,wczoraj się odzywałam,może nie doczytalaś
    Dzisiaj robiliśmy z mężem pyzy a później wzięłam się za papierosy,bo wcześniej nie byłam w stanie.
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Dzięki za wiesci Grażynko Idzie ku lepszemu - to najważniejsze! Duży buziak dla Ciebie!

Uprawnienia umieszczania postów