Strona 1835 z 1869 PierwszyPierwszy ... 835 1335 1735 1785 1825 1833 1834 1835 1836 1837 1845 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,341 do 18,350 z 18683
Like Tree8560Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Dzień dobry.
    Jak czytam,że Terenia po kąpieli w te upały włącza panel to pot mnie oblewa. Ja po wyjściu z wanny nie mogę się wytrzeć do sucha bo cały czas jestem mokra mimo że w chłodnej wodzie się kąpię. Masz rację ,kochana,że do Waldka Ci blisko,on po kąpieli pod kołdrę wskakuje / no nie wyrobię chyba/ .
    Wczoraj u nas było ,30° C.
    Opuściłam rolety pozamykalam wszystko i włączyłam klimatyzator na połowę mocy.
    Jeszcze stoi u Waldka bo tylko u dzieci niego pod kominkiem jest wybita dziura na zewnątrz.
    U mnie dopiero trzeba wybić,ciekawa jestem kiedy to zrobi.
    Tak więc chodził na pół mocy i temperatura była 25°
    Uffff najlepiej różnice się czuło po wejściu z ogródka.
    Fakt trochę głośno chodzi ale wolę to niż gorąc.
    Dopiero wieczorem otworzyłam wszystkie drzwi i okna.
    Z przerażeniem oglądałam wczoraj migawki z Belgii i Holandii. Mam nadzieję że do nas nie dojdą opady tej mocy.

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Grażynko moja działka i domek są cieniste i zimne a jak temperatura noc! Spada do 12-14 °C to w domku mam 20-22 °C to po kąpieli w cienkiej koszuli nocnej( szlafroków nie używam) naprawdę nie ma upału.Mam działk÷ w dzielnicy zwanej Stoki.Łódź jest miastem położonym na wyżynie łódzkiej, a Stoki( ulice tu mają nazwy górskie Mirskie Oko, Janosika,Wyżynna itp ) są najwyższa dzielnicą.Zresztą dlatego tu są umiejscowione zbiorniki wody pitnej( naturalna różnica poziomów dla naczyń połączonych).A na ziemi nad tymi zbiornikami usytuowane zostały działki zakładowe dla pracowników wodociągów.Tu jest po prostu przewiwnie a teren jest pokryty mocno ciętym starodrzewem.Mam cień, wiatr i brak wysokiej zabudowy wokoło bo to peryferie miasta z niskimi domkami i mnóstwem zieleni w wielu pustych m niezamieszkałych po śmierci właścicieli domkach.
    Jak u szwagra w upalny dzień jadę do lasu to tam powietrze stoi.Rozprażone igliwie i sosny na piaszczystych gruntach to piekarnik.Mam wrażenie że położenie waszych działek jeszcze w pobliżu rzeki, kt[ra z reguły zatrzymuje burze i chmury z deszczem daje u was taki suchy i gorący mikroklimat.
    Nasze zbiorniki wodne to taki Malbork zakopany w ziemi z brzozami i akacjami i mchem na wierzchu.Jest tu wilgotno i zimno.
    Powinnyśmy się pozamieniać na działki( Hi, hi) alibo odstąp mi Waldemara( no ale na mojej kuchni by tygodnia nie wytrzymał, a ja jego papierosów).

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Bardzo możliwe że położenie działki ,z dwóch stron otoczona lasem,powoduje zastój powietrza. Mnie złość bierze jak rozmawiam z Dorotką i ona mówi,że w Warszawie jest przyjemny wiaterek a u mnie nawet na brzozach listki nie drgają. Między nami a rzeką Rządzą / jakiś kilometr w linii prostej/od południa też jest stary las.
    W zasadzie tylko od zachodu nie ma lasu.
    Bardzo jestem ciekawa czy dobrałaś coś do narożnej szafki.
    Są tam ciekawe rozwiązania ale niektóre ceny fiu fiu ciśnienie podnoszą.
    Czy ten krecioł który miałaś nie spełniał swojej roli?
    Czy tylko chcesz wymienić na coś bardziej przydatnego.
    Te wysuwane cargo bardzo mi się podobają.

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Mnie też i one wyjeżdżają i masz jak w szufladzie wszystkow zasięgu dłoni i widzisz co wstawiasz i wystawiasz.Z gotowych nic nie dobrałam bo w salonach mają katalogi i braki stanu
    Na razie rozgryzam co oznacza który wymiar chc÷ napisać do fabryki
    A jak wyrzuciłam 1800 zł na wycieczkę to będe 1200 na kosz cargo żałowaç.?

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Kochane solenizantki Anie Hanie i Kasie co to Annami też czasami są wszystkiego najlepsiejszego wam życzę.Telefon na rozładowaniu mam wiec nie mogę długo gadać ale ściskam gorąco, tym bardziej gorąco że w Łodzi kropla deszczu nie spadła i cały dzień żar lał się z nieba.
    kania79 lubi to.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Dziekuje bardzo Teresko i także najserdeczniejsze zyczenia zdrowia i pomyslnosci solenizantkom ślę
    Ja dzis swietuję, bo mnie wnusie rysunkami obdarowały i ozdobiły seduszkami papierowymi, ktore zmyślnie mi do sukienki klejem biurowym przykleiły ... chodzę ostrożnie i tylko trochę szeleszczę
    Zmiana pogody nadeszła ... zapowiadało sie na deszcz i wiało mocno, ale jakos nic nie padało ... zobaczymy co jutro przyniesie ...
    kania79 lubi to.

Awatar RASTI4949
    Mieszka w
    Warszawa

Dziewczyny a ja bez kalendarza żyję i nie doszło do mnie że dzisiaj jest 26.
    Dobrze,że na wątek zajrzałam bo i koleżance jeszcze z piaskownicy życzeń nie złożyłam.
    Kochane moje Solenizantki Anie, Hanie i Kasie co też są Aniami wszystkiego najlepszego życzę Wam razem i każdej z osobna. Życzę żeby waga zawsze była zgodna z oczekiwaną i jeszcze żeby zdrowie dopisywało co by nie trzeba było z wracza korzystać.
    Tulam,ściskam i całuję.
    kania79 lubi to.

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dziękuję i całuskuję
    Życzę wszystkiego najlepszego

Pozdrawiam

Paaaa
    Ostatnio edytowane przez hahanka ; 27-07-2021 o 01:22
    kania79 lubi to.

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    III 18 (105 kg) - II 19 (82kg) 1500 kcal i po 2 latach jojo
    19 IV 21 (96 kg) 1500 kcal

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Słucham plusku deszczu i podziwiam wodę na łańcuchach deszczowych i koresponduję ze sklepem.Wiesz Grażynko producentem tych koszy do narożnych szafek jest firma Rejs z Gdyni.Wejdź na ich katalogi tam jest bardzo dużo różnorodności do kuchni.U mnie mogą przeszkadzać( brakować 3 cm , no kwestia otwierania się drzwiczek na 90°, a nie na trochę więcej.Och tak bym chciała mieć taki kosz.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Baaardzooo dziekuje za zyczenia, a swoim wspolomenniczkom wszystekiego dobrego, a przede wszystkim zdrowia
    hahanka lubi to.

Uprawnienia umieszczania postów