Strona 1836 z 1859 PierwszyPierwszy ... 836 1336 1736 1786 1826 1834 1835 1836 1837 1838 1846 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,351 do 18,360 z 18582
Like Tree8556Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Popsulam cos w klawiaturze telegoniku, wiec narazie

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

A ja dzisiaj za co się wezmę idzie na opak .Ze sklepu odpowiedzieli że w moją szafkę niestety kręcioł tylko bo korner się nie zmieści

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    U mnie mglisto i pochmurnie od rana ale nic nie pada.
    Wczoraj troszkę padało ale ulewy nie było ,tak więc koło północy pomidory podlewałam.
    Za duże dziury kazałam wywiercić i szybko woda wlana ucieka. Trzeba kilka razy zalać wodą żeby ziemia namokła.
    Cukinie już mam swoje z tego krzaczka co w donicy dużej był wysiany,te w gruncie dopiero zaczynają kwiatki wypuszczać i to same męskie. Pomidory jak na razie ładnie rosną,ale muszę już od dołu liście uciąć bo zaczynają się plamki pokazywać.
    Tereniu a ja byłam pewna że ten Stolmed to producent jest.
    Wymyślnych cargo nie będę kupowała bo wstyd by było do kuchni za 2700 wstawiać kosze które kosztują połowę ceny wszystkich szafek. Mam zamiar tylko kreciolka zamówić i do jednej szafki cargo 3 poziomowe. No i jeszcze kręciołek do wiszącej narożnej.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

My dzis w oczekiwaniu na zapowiadana burzę z dzialki sie nie ruszaliśmy ... nu, ale burzy nie było - tylko marne kilka kropelek deszczu z przepływajacej ciemnej chmury. Tak wiec dziewczynki sie dwa razy przekapały w basenie.

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

U mnie też tylko trochę rano popadało, ale wilgotność powietrza jest ciągle w granicach 60%. Paskudnie się oddycha. Wolałabym porządną burzę z silnym deszczem, a potem słońce. Mam nadzieję, że jutro będzie lepiej, bo o 9 przychodzą fachowcy z linoskoczkiem. Połączenie kurzu/pyłu z taką wilgocią może być nieciekawe, szczególnie dla oczu i gardła. Założyć maskę, czy może wyjść z domu Chyba wyjdę, bo i tak ledwo się pomieścimy wszyscy razem.
    Ale za to później, jak skończą, będzie wspaniale.

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    III 18 (105 kg) - II 19 (82kg) 1500 kcal i po 2 latach jojo
    19 IV 21 (96 kg) 1500 kcal

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

A ja dzisiaj usłyszałam od remontowca że mam już gaz i wodę też pewnie bym miała gdyby nie zauważył że uszczelka od pralki skamieniała.No jutro idę kupić kręcioła bo w przystępnej cenie jest u nas w hurtowni z akcesoriami meblowymi.Do mojej szafki ( najmniejszy z oferowanych na rynku średnica koła 690mm) jest za 156zł.Ja mam 3/4 koła.Te 1/2 stosowane do szafek górnych.W Ikei jest ciekawe rozwiazanie bo jest 1/2 koła i trochę się wysuwa i obraca wychodz!c na kuchni÷ ale szafka musi być duża bodaj że 128 cm.
    Mnie do tego żeby si÷ zmieścił cargo corner zabrakło 3,5 cm.Szafka musi mieć głębokość 53,5 cm min.Moja ma 50cm.
    Kręcioły nie są drogie.Tylko wysokość musi być min 63 cm.Ja mam 70cm.Ale jak nie w kuchni to w szafie w którąś część wstawię sobie porządne cargo.

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Dobry wieczór

"cóś" w komórce swojej napultałam, że mi klawiatura działa dziwnie... a jak wpadnie ktosik młody, co by się znał ewentualnie, to zapominam zapytać...ale nic to, w przyszłym tygodniu wpadną moi dolnoślązacy po drodze znad Bałtyku. to może prędzej sobie przypomnę

Cytat Zamieszczone przez RASTI4949 Zobacz posta
    po wyjściu z wanny nie mogę się wytrzeć do sucha bo cały czas jestem mokra mimo że w chłodnej wodzie się kąpię.
    spróbujcie kumo w upał wziąć gorący prysznic - sprawdziłam działa ochładzająco...i herbaty/wody gorącej się napij

Cytat Zamieszczone przez hahanka Zobacz posta
    o 9 przychodzą fachowcy z linoskoczkiem. Połączenie kurzu/pyłu z taką wilgocią może być nieciekawe, szczególnie dla oczu i gardła. Założyć maskę, czy może wyjść z domu Chyba wyjdę, bo i tak ledwo się pomieścimy wszyscy razem.
    ...myślę/sądzę, żeś już po! ... i linoskoczku udało się zamontować, chociaż nadal nie potrafię sobie tego wyobrazić

Tereniu nie miała kobita kłopotu, se remonta wymyśliła, a z drugiej strony zrobisz, posprzątasz i na długo będziesz miała
    ładnie, świeżo i pasownie...

Wspaczku Ty już chyba kończysz za niedługo "wywczasy"- służbę znaczy'sie...ja na półtora tygodnia mam spokój; panienki
    pojechały na troszku do drugiego dziadka, a od poniedziałku jedna do przedszkola powraca, druga uczęszczała będzie przez
    tydzień na jakieś żeglarskie półkolonie

To się trzymcie kumcie w zdrowiu

Awatar TinnGO
    Mieszka w
    Łódź

Kumcie drogie u nas przeszła burza i nareszcie jest czym oddychać, jutro idę na odbiór roboty.
    Dziś już widziałam i zlew i kuchenkę i piekarnik. Nie chwalący sie chyba ładnie wyszło.Kręcioła przywiozłam na malutkim takim wózeczku do walizek i pakunków przewożenia i dzięki Bogu wzięłam ze sobą sznurki bo karton był ponadrywany .Ale dałam radę,
    Wyrzuciłam opakowania i folie i jak wszystkie meble na miejscu tylko zawartość szafek wybebeszona to już dom przypomina dom.
    A tu sprzatać trzeba bo pewne wizyty towarzyskie mam w planie na sierpień .
    Ale w przyszłym tygodniu ma być kilka dni z niższą temperaturą to może odzyskam werwę.Bo to i o działkę trzeba dbać i o koty i o siebie(lekarz, fryzjer) i posprzątać po remoncie i do mieszkania siostry zajrzeć przewietrzyć i odebrać korespondencję.
    Moim w Polsce za zimno było i pojechali na Zanzibar.Antosiowi tylko murzyni za bardzo nie przypadli do serca.Jak ciemnoskóry zbliża się to Antek wtapia się w ojca nogę.Ale to dopiero czterolatek.
    Ogórki mi rosną jak szalone ta forma na sznurkach świetnie się sprawdza ale muszę włożyć znowu pikle w ocet bo przerosły.
    No i mam pierwszą fioletową fasolkę dosłownie w dwa dni się pojawiła na tej tycznej.
    Za gęsto posadziłam, wichura tyczki zwichrowała i mam jeden kłab na tej grządce.Łoj ogródek to robota nie do przewalczenia.
    Dzisiaj sobie jednak odpuściłam gimnastykę bo za dużo już spraw na mnie się skumulowało.

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Już mam i jestem tak zadowolona, że aż brak słów.

Było dwóch panów. Jeden miał uprawnienia, więc dyndał za oknem (4.piętro). Szczuplutki, zwinny, ale i tak się o niego bałam. Kciuki od trzymania jeszcze mnie bolą. Pracowali siedem godzin i nawet nie nabrudzili tak bardzo. Ja w tym czasie dogorywałam pod dwoma wentylatorami w kuchni.
    Jak włączyli klimę po zainstalowaniu, tak działa cały czas. Nie mogę się nacieszyć. Na noc wyłączę, żeby okno otworzyć i żeby kotka mogła łapać ćmy przez siatkę.

Uroczyste otwarcie zrobię za jakiś czas, bo na razie syn się uparł, że w kuchni położy mi kafelki i pomaluje ściany. No cóż, jak chce, to niech robi. Namęczy się trochę, ale faktycznie będzie ładniej. Już pięć lat tu mieszkam, więc powoli trzeba odnawiać mieszkanie.

Pozdrawiam z mojego chłodnego (24st.C) mieszkanka.

Pa

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    III 18 (105 kg) - II 19 (82kg) 1500 kcal i po 2 latach jojo
    19 IV 21 (96 kg) 1500 kcal

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest nieaktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Ania coś w klawiaturze napultała a ja we własnym lędźwiowym kręgosłupie./buuu/
    Koniec z chodzeniem,ledwie do kibelka się doczlapię./buuuu/
    Wprowadziłam NLPZ i maść z diklofenakiem i czekam na poprawę. Dzisiaj i jutro mąż jest w domu to mi prądy i to drugie ustrojstwo podłączy. Jak do niedzieli się nie poprawi to już nie wiem co zrobię.
    No tak,wiedziałam ,bo lekarz mnie uprzedzał że to w tym kierunku będzie szło ale jakoś odsuwałam w czasie ten "postęp".....
    Trzeba się chyba za wózkiem rozejrzeć,ale co to za życie a poza tym czy się stoi czy leży czy siedzi cały czas boli mimo maksymalnej dawki tramalu.
    Wczoraj mąż odbierał lekarstwa w aptece i jakąś młódka nie chciała mu tramalu wydać ,że tej mocy 150 mg nie może wydać od lekarza pierwszego kontaktu.
    Wściekł się bo przecież od lat realizuje taką receptę.
    Fakt,ja wiem że duże i tak mocne dawki tylko specjalista może przepisać lub lekarz pierwszego kontaktu na zlecenie specjalisty. Mnie takie zezwolenie wydali w poradni leczenia bólu.2 lata co 3 miesiące jeździliśmy do Warszawy po receptę. W końcu zdecydowali się wydać zezwolenie. No ale..... Waldek nie na darmo buzi jeść daje jak ryknął tak kierowniczka przyleciała i kazała wydać z komentarzem ,że jeśli ma wątpliwości to może do lekarza zadzwonić a nie na nieświadomym człowieku się wyżywać.
    O i tak to jest....
    Trzymajcie się zdrowo moje kochane.

Uprawnienia umieszczania postów