Strona 1837 z 1858 PierwszyPierwszy ... 837 1337 1737 1787 1827 1835 1836 1837 1838 1839 1847 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18,361 do 18,370 z 18572
Like Tree8556Lubią to

Wątek: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część 49

Awatar kania79
    kania79 jest nieaktywny Znany na forum

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

To Ty Grazynko sie jakos trzymaj w tym bolu.
    Mnie zas znowu wywalila opuchlizna, tym razem na powiece oka lewego wrrrt.
    U Hani znaczy'sie bedziemy sie wirtualnie chlodzic, chociaz juz chyba po tych najgorszych, od Anki wszak zimne wieczory I ranki
    To sie wszystkie jakos trzymcie, sorki, ze jak za dawnych czasow bez polskich znakow, ale chcac je wstawic herezje jakies wychodz@ l"9&ka (na przyk"ad to mia"a by# lodka) ;-)

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Domyślnie Odp: CELOWNIK czyli: CEL.Odchudzanie W Niesamowicie Interesującym Kolektywie - Część

Grażynko, bardzo współczuję Czy nie pomogłaby jakaś operacja? Kiedyś wspominałaś o tym, ale może dotyczyło innej boleści

Kaniu, co okulista na to opuchnięcie? Niedawno Cię przecież oglądał i co? Czy to boli Bardzo Ci współczuję

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    III 18 (105 kg) - II 19 (82kg) 1500 kcal i po 2 latach jojo
    19 IV 21 (96 kg) 1500 kcal

Awatar kania79

Haniu oko nie tyle boli co swędzi, łzawi i przeszkadza, no i nieładnie wygląda. Jak byłam u okulistyki to tak nie było. Ona mi dała kropelki przeciwuczuleniowe, bo już nie wie co że mną zrobić. Kupiłam je, ale nie używałam jeszcze a teraz się boję.

Mam już wnuki w gościnie i jak widać nastawioną klawiaturę..

Awatar hahanka
    hahanka jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Aniu, od dłuższego czasu używam krople p.uczuleniowe (Olodon - na receptę) i chwalę sobie. Do tego krople nawilżające gałkę oczną (Ektin - bez recepty) i płyn do przemywania powiek rano i wieczorem (Demoxoft - bez recepty). Podaję specjalnie nazwy, bo może będziesz chciała kupić/skorzystać. Szkoda, że nie zaczęłaś brać tych zapisanych, bo mogło Ci ulżyć.
    Teraz być może zrobił się stan zapalny w tym oku i przydałby się silniejszy lek, a do tego potrzebny jest okulista..

VIII 1009 (103 kg) - V 2010 (77 kg) Dukan i po roku jojo
    III 18 (105 kg) - II 19 (82kg) 1500 kcal i po 2 latach jojo
    19 IV 21 (96 kg) 1500 kcal

Awatar RASTI4949
    RASTI4949 jest teraz aktywny Sławny na forum
    Mieszka w
    Warszawa

Dzień dobry.
    Troszkę mi odpuszcza.
    Już lepiej do kibelka idę i wstaję bez krzyku. Jeszcze kładąc się tzn podciągając nogę na łóżko ból przeszywa. Mam nadzieję że te proszki przeciwzapalne pomogą. Niestety wiadomo że jak na coś pomaga to na inne szkodzi. Dobrze,że mam zapas
    pszczelego specyfiku na spirytusie. Mąż się śmieje że w nałóg wpadnę. Mnie jakoś nie jest do śmiechu.
    Wysłałam męża rano żeby zebrał dojrzałe pomidorki. Wraca i mówi....głupka że mnie robisz,sama zebralaś i mnie wysyłasz..... Zbaraniałam bo od kilku dni nie wychodzę.
    Nie ma zginęły wszystkie dojrzałe. Wrrrrrr
    No i teraz nie wiadomo kogo ukarać,czy kury czy Mimi.
    Podejrzewam,że kury napoczeły dziobiąc/bo i na zielonych widać dziobniecia/ a Mimi dokończyła.
    Dużo ich nie było może 6 ale duże były. Kury mają ZOK czyli zakaz opuszczania koszar/wybiegu a Mimi tylko z nami na ogródek wychodzi.
    Ona jest sprytna bo borówki od lat pięknie czyści tak że ja swojej nie jadłam. Widziałam też jak z krzaczka maliny zjada i jagodę kamczacką. Ponieważ uwielbia ogórki bałam się że będzie zrywała,ale chyba się nie dopatrzyła że pną się do góry.
    Wszystkie moje psy lubiły warzywa i owoce ale Mimi jest wyjątkowym smakoszem.
    Przyzwyczaiła się do gotowanego mięska i puszki nie tknie. Natomiast mięsko musi być w towarzystwie warzyw.
    Z jednej strony cieszę się bo dzięki temu że je warzywa nie dostaje innych wypełniaczy typu makaron czy kasza. No ale trafił mi się wyjątkowy pies.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Oj, współczuje bardzo Grazynko tych bolesci ... wyobrażam sobie jak cierpiec musisz i trzymam kciuki, żeby Ci się poprawiło <3
    Aniu, tobie takze pozytywne mysli co do oczka wyzdrowienia ślę <3
    Hani gratuluję udanego montażu klimatyzacji i to z wykorzystaniem dyndającego alpinisty
    Terenia zadowolona z efektów remontu - i to zadowolenie najwazniejsze
    Ja juz na finiszu wczasowania wnuczkowego ... są postepy w wodzie, jedna pływa, druga nurkuje, a obie baraszkują w wodzie jak młode foczki ...

Awatar kania79

Sobotnie Dzień Dobry
    Dobrze Grażynko, że już Ci lepiej, tak zupełnie po kościach pewnie się nie przejdzie ślę najważniejsze, że poruszać się możesz.
    Moje oko też już lepiej jakby, no dzięki wirtualnym kciukiem mniemam. Hania używam Ektinu a i ten drugi do przeżywania też. Jak wnuki pojadą to zacznę te kropelki brać łagodzące uczulenie, bo być może to jest to. No jakoś tam będzie.
    Się trzymcie
    hahanka lubi to.

Awatar kania79

O jeny znowu automatycznie ze słownika wchodzą słowa wrrr płyn jest do przemywania a nie przeżywania. Tak to jest jak się jest leniwcem i nie chce laptopa otwierać, tylko rozsiądniętym we fotelu, przy kawce z komórki nadawać

Awatar TinnGO
    TinnGO jest nieaktywny Znany na forum
    Mieszka w
    Łódź

Dzisiaj wybrałam pracę na działce ponieważ po dziurki w nosie wczoraj miałam pracy w domu.Ale na razie tylko planuję co zrobię bo jak wczorajbo 21 wróciłam do kociastych koleżanka sąsiadka Ela , która po 3 tygodniach ma przerwę w babciowaniu wnuczkowi zakrzyknęła do mnie piwa mi się chce.Poczułam zgodność pragnień i żeśmy się uraczyły boskim napojem.W ten sposób zignorowałam kocie potrzeby o 3 rano i spałam do 8:30.Koty może i były rozczarowane ale ja nareszcie pospałam jak człowiek na emeryturze a nie matka karmiąca.
    Kuchnia mi się podoba.Cieszę się z wyborów i decyzji przestrzennych.Jest ładnie moim skromnym zdaniem.

Awatar aisak102
    aisak102 jest nieaktywny Znany na forum
    Wpisy na blogu
    23

Heloł Kumcie
    Wyglada na to, że watkowa zdrowotnośc się poprawia ... jest sie z czego cieszyć
    Ja juz do dom powrocona i wyspana ... ale teraz jakas pustka wokół i człek za maliznami i ich nieustajacymi potrzebami tęskni...
    W domu nieład - bagaże nie rozpakowane a ja siedzę i nic nie robię ... mam nadzieję, że ten stan mi minie ...

Uprawnienia umieszczania postów